Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

11.06.2016

ЛИШЕ ОДИН ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОТРИМАЄ ПРЕМІЮ ЗА ТРАВЕНЬ

1430917707_608020200Депутати Хмільницької міської ради вирішили преміювати за травень лише одного з заступників міського голови – пані Любов Гамак. За це проголосувало 24 міських обранці.

Натомість ні міський голова Сергій Редчик, ні заступники міського голови пані Вусатюк та пан Костюк, ні секретар міської ради Анатолій Мороз премію не отримають.

Як голосували депутати за преміювання посадовців можна подивитися тут:

15 Comments on “ЛИШЕ ОДИН ЗАСТУПНИК МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОТРИМАЄ ПРЕМІЮ ЗА ТРАВЕНЬ

Anatoly
11.06.2016 at 08:36

Скажу словами Редчика: “Шановна моя громадо”!
За що їм давати премії? За те, що школярі займають призові місця на олімпіадах а спортсмени на змаганнях? Ви чули звіт мера?
Повний абзац. Три місяці готовився, щоб таку єрунду говорити. Доходи бюджета виросли – заслуга виконавчих органів… А може платників податків? З водоканалом не вирішено, з профтехучилищами теж… Засипали декілька ям на вулицях, витративши на це 30 тон асфальту. З 1 липня реформа ЖЕКів – влада нічого не робить, навіть не інформує. Одне досягнення – 13 вакансій. Розігнали управління ЖКХ і управління економіки, земельний відділ на грані розпаду.. Дійсно. Хто з такими керовніками буде працювати?
Ганьба!!!

Degitayzer
11.06.2016 at 11:49

Звичайно ця влада краща за попередню і жителі Хмільника готові підтримати її у благих починаннях. Доводиться прощатися із деякими посадовцями, які порушували закон разом з грушкою та дреженковим, негативні наслідки діянь яких, розхльобує діюча влада до сих пір. Звісно що зміна кадрів це досить непростий процес, але це треба довести до кінця. Стосовно земельного відділу, то свету рибак – куму і (…), які робила земельні міхінації треба гнати з тієї посади, якщо ж діюча влада не зробить цього, то громадськість її просто не зрозуміє.

Anatoly
11.06.2016 at 19:44

Я щось не розумію, а що Редчик щось вимагає таке робити, що Грушко не вимагав? Чому звільняються посадовці? Чи ПРОБЛЕМА В самому РЕДЧИКУ?

яся
13.06.2016 at 12:08

Люба Григоривна ничим не краща чим вони миська рада непрацюе нияких результативхоть Грушка обсирали але його щодня можна було побачити на дорози контроль або клумби або школу викна ставить забор на кладбищах поробив криници у домив пробурили що виминяли а пустозвонив яки отримувати хотят зарплати та щей премии а за що их треба вигнати толку вид них немае ниякого навить милион заплатить

Іван
13.06.2016 at 16:06

“хоть Грушка обсирали але його щодня можна було побачити на дорози контроль або клумби або школу викна ставить забор на кладбищах поробив криници у домив пробурили” – ось саме цим і повинен займатись міський голова))) Брати лопату і копати криниці))) Я так давно не сміявся, а ще надувну колоду потрібно мати і на суботник)))

Оскар
14.06.2016 at 15:31

Ася, я тоже жалкую, що його не обрали. Міг же стільки корисного ще в місті зробити … сміття на вулицях прибирати, бордюри білити, дерева обрізати… земельку в курортній зоні під забудову роздати. Жаль, така людина з посади пішла…

Лєна
16.06.2016 at 07:57

А це правда, що з’явилась чотирнадцята вакансія? Бо подейкують, що Костюк написав заяву)

юрій
16.06.2016 at 11:04

Нинішні очільники теж від земельки не відцурались, усіма методами пробують увірвати собі побільше,а на рахунок премій ,то Гамак малаб совість,то відмовилась .

Тарас
16.06.2016 at 19:03

Щоб прибирати вулиці, білити бордюри та обрізати дерева не треба ставати міським головою. Можна піти різноробочим в комунгосп. Посада зветься “Міський голова” що ніби натякає на те, що людина має працювати головою і займатись організацією роботи місцевого самоврядування та розвитком міста.

юрій
16.06.2016 at 19:29

Тарасе,уцентрі міста безлад,доріг як не було так і нема,сміття прибирають ранком ,паралізуючи рух транспорту,пів року минуло,а головою ніхто не працює,може їх розбудити потрібно?

Лєна
18.06.2016 at 00:01

А ЗА ЩО ЇМ ДАВАТИ ПРЕМІЇ?
Навіть нормального привітання медикам самостійно написати не може))) Стидоба і годі)))
Судіть самі:
_http://healthdnepr.kiev.ua/ru/novini/14_06_2012/privitannja_pracivnikiv_zakladiv_ohoroni_zdorovja.html
14 червня 2012 року
Привітання голови Дніпровської районної в місті Києві
державної адміністрації Шевчука Олександра Семеновича
працівників закладів охорони здоров’я
Дніпровського району міста Києва
з нагоди Дня медичного працівника

Шановні медичні працівники
Дніпровського району міста Києва!
З самого народження і протягом усього життя людина опиняється під пильною увагою лікарів… Як багато душевної теплоти і терпіння, співчуття і ласки потрібно від медичних працівників для надання своєчасної допомоги людям, що страждають від різних недуг… Знаємо, що праця лікарів, медичних сестер, санітарок нелегка, але вона завжди почесна, і наші медики в більшості своїй – люди, віддані обраній професії, вірні клятві Гіппократа.

16.06.2016
Шановні медичні працівники!
Прийміть найщиріші слова вдячності за вашу нелегку працю та привітання із професійним святом!
З самого народження і протягом усього життя ми опиняємося під пильною увагою лікарів. Як багато душевної теплоти і терпіння, співчуття і ласки потрібно від медичних працівників для надання своєчасної допомоги людям, що страждають від різних недуг. Знаємо, що праця лікарів, медичних сестер, санітарок нелегка, але вона завжди почесна, і наші медики у переважній більшості – люди, віддані обраній професії, вірні клятві Гіппократа.
На честь професійного свята прийміть побажання здоров’я, щастя, миру і благополуччя вам і вашим близьким!
З повагою
Міський голова Сергій РЕДЧИК

Тільки не кажіть, що в 2012 році привітання Шевчуку Олександру Семеновичу писав наш Редчик)))

Віталій
18.06.2016 at 00:13

Даааааааа…))))))))))) Плагіат на ліцо))) Ось правильні посилання:
http://healthdnepr.kiev.ua/ru/novini/14_06_2012/privitannja_pracivnikiv_zakladiv_ohoroni_zdorovja.html
http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=110095
Якось аж невдобно. Ну чого знову косяк на рівному місці?)))

Лєна
18.06.2016 at 08:21

Таке враження, що хтось спеціально підставляє Редчика)))

Лєна
18.06.2016 at 08:53

_http://soborsvtriyci.blogspot.com/2013/06/blog-post_22.html?m=1
субота, 22 червня 2013 р.
Привітання з Зеленими святами.
Всечесні Отці і дорогі у Христі брати і сестри !
…У цей світлий день Святий Дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу христової віри й істини…
Бажаю, щоб Дух Святий надихав всіх нас на добрі справи, наповнював серця любов’ю до ближніх, дарував кожному бажання виконувати Божу волю, ніс щастя від Бога і впевненість у майбутньому!

_http://hmilnyk.osp-ua.info/?pokaz=110096
16.06.2016
Шановна громадо!
19 червня ми відзначатимемо найзеленіше свято у році, що символізує собою початок літа та вважається днем прославлення природи. Щиро вітаю усіх із Днем Святої Трійці.
У цей світлий день Святий Дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ нетлінну силу христової віри й вічної істини.
Молитовно бажаю, щоб Дух Святий надихав всіх нас на добрі справи, наповнював серця любов’ю до ближніх, дарував наснагу виконувати Божі заповіді та сповнював вірою у мирний день прийдешній.
Із вірою та повагою
Міський голова Сергій РЕДЧИК

І ТУТ БЕЗ ПЛАГІАТУ НЕ ОБІЙШЛОСЬ)))

Анатолій
19.06.2016 at 19:02

ДА . Нова команда рулить. Цікаво, а хто доповідь Редчику готовив на виступ в Верховній раді? Невже також з інтернету скачали)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.