Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

06.11.2014

ТО СКІЛЬКИ Ж КОШТУЄ ПРОЇЗД ДЛЯ ДІТЕЙ В МАРШРУТКАХ ХМІЛЬНИКА? (!!!ОНОВЛЕНО!!!)

imagesНа сторінках Громадського форуму Хмільниччини було розміщено матеріал про те, що водії хмільницький маршруток вимагають в дітей сплачувати повну вартість проїзду, не зважаючи на те, що рішенням виконкому встановлена вартість в 1 гривню.

Зважаючи на ситуацію що склалася, голова громадської ради при виконкомі міської ради звернувся з відповідним зверненням до прокуратури.

Після цього прокурором було внесено відповідне подання на ім’я міського голови про усунення порушень.

Нещодавно було отримано відповідь від прокурора, в якій зазначається, що посадовцями міської ради було проведено перевірку і фактів обмеження часу проїзду дітей за 1 гривню не виявлено.

Виявляється, що все було законно і жодних порушень не має…

Scan

Зважаючи на таку позицію посадовців міської ради, просимо всіх читачів Громадського форуму Хмільниччини повідомляти про факти вимагання водіями маршруток сплачувати повну вартість проїзду дітей в дні шкільних занять. Нагадуємо, що, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, проїзд дітей до 14 років у дні шкільних занять складає 1 гривню.

Після розміщення матеріалу оперативно відгукнувся один з читачів Громадського форуму Хмільниччини, який надіслав на електронну пошту фото, яке було зроблено сьогодні в одній з маршруток Хмільника.

фото маршрутки 2фото маршрутки

В цьому оголошенні йдеться про якісь «договорняки» з перевізниками, наслідком чого стало незрозуміле і незаконне підвищення цін на проїзд для дітей.

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ НА ЦЕЙ ФАКТ ПРАЦІВНИКІВ МІСЬКОЇ РАДИ, ЯКІ ВІДЗВІТУВАЛИ ДЛЯ ГАЛОЧКИ ДО ПРОКУРАТУРИ, ЩО ПОРУШЕНЬ НЕМАЄ.

ТАКОЖ ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ЦЕ ОГОЛОШЕННЯ ПАНА ДЯДИКА Г.О. – провідного спеціаліста сектору прогнозування та інвестицій управління економічного розвитку та євроінтеграції міської ради.

20 Comments on “ТО СКІЛЬКИ Ж КОШТУЄ ПРОЇЗД ДЛЯ ДІТЕЙ В МАРШРУТКАХ ХМІЛЬНИКА? (!!!ОНОВЛЕНО!!!)

Бармалєй
06.11.2014 at 11:10

Давайте облаву зробимо сьодні. І покажем чинушам.

МАМА
07.11.2014 at 11:26

А якщо дитині 15,то вона вже не дитина? Вже має 2.50 платити? Я вважаю,що поки дитина є школяром,має платити 1 грвн. Але з нашим мером немає про що говорити,тільки трата часу… Він не з народом,який його обрав,він з бізнесменами-перевізниками,які відкати дають!!!

Leo
07.11.2014 at 14:53

Я була свідком 4.11.2014, вівторок. О 8,45 год. зайшла жінка з двома дітьми, можливо ще і дошкільного віку. Заплатила за дітей по 1 гривні. Водій став вимагати доплати. Зупинився, і стояв, поки вони НЕ вийшли. Не пам ятаю маршрут, але точно 1 або 3.

Хунвензабиев
09.11.2014 at 16:25

Шановні дописувачі прошу розмістити телефон контролюючого органу за маршрутками і якщо щось буде не так одразу за гарячими слідами повідомляти номер маршруту, номер авто, час порушення для того щоб чиновники негайно і оперативно реагували. При виникненні такої ситуації бажано заручитися підтримкою присутніх пасажирів, які зможуть підтвердити порушення з боку водіїїв.

Віталій
09.11.2014 at 16:51

Управління економічного розвитку та євроінтеграції
Начальник – Колосінський Валерій Полінадович
2-25-14

Небайдужий
09.11.2014 at 17:51

“Згідно домовленості з фізичними особами-підприємцями….”…. Офігенно геніально! 🙂 Петю Дреженкова давно вже поперли з начальників, а дєло його живьот і побєждаєт! 🙂

Я маршрутками по місту не пересуваюся, а тим, хто змушений ними користуватися, раджу при нагоді запитати водіїв: Хто конкретно з міських чиновників, коли і де “домовився” з власниками маршрутів? Де можна ознайомитися з текстом тієї “домовленості”? А при отриманні відповіді, розмістити її хоча б на цьому форумі, щоб можна було написати заяву про притягнення того “геніального” чиновника до відповідальності за корупційне діяння.
Країна неляканих дебілів… іншого й не скажеш.

Віталій
09.11.2014 at 18:36

))) Одна моя знайома поставила сме таке пиьання… У відповідь водій на повному серйозі відповів. що вчора власник випив в міській раді чайку з міським головою, який і дозволив так зробити… Так що не в Петі була основна проблема. не в Петі…)))

Віталій
09.11.2014 at 18:51

А щодо дибілів – то дуже вдало… Причому це стосується. як окремих чиновників – так і, як це не парадоксально прозвучить, самих пасажирів… Тому що, коли моя знайома почала питати водія про оті чаї, то всі (ВСІ!!!) пасажири почали на неї гримати, мовляв: не подобається? То йди з дітьми пішки… Пічалька…

Жанет
09.11.2014 at 22:31

Наскікьки я знаю мають продаватися дитячі білети врахувавши те, що у договорі між владою та перевізниками проїзд для дітей має коштувати 1 грн., тай взагалі згідно закону білети мають бути для всіх пасажирів, тому необхідно вимагати у водіїв щоб вони надавали такі білети, а у разі відмови звертатися до компетентних органів – до міської ради чи прокуратури!!!…

leo
10.11.2014 at 06:58

“розвиток та євроінтеграція” нічого НЕ дає. Зверталася кілька разів по різних питаннях – реакції 0. Колись був тел. якогось громадського діяча (на офіційному сайті) – також 0

Пронира
10.11.2014 at 08:41

Ч

Пронира
10.11.2014 at 08:44

Дагаварніки мєжду діпутатом-прідпрініматільом та градонашяльніком, а рулят реально ваділи маршруток…))

Віталій
10.11.2014 at 08:48

Ну тримайте тоді номер громадського діяча, який знається на пи таннях пасажирських перевезень… Він надасть Вам консультацію та порадить, що робити в конкретній ситуації… Але скаржитися я рекомендував би все ж таки до органу, який має в своїх повноваженнях контроль за здійсненням пасажирських перевезень в місті…
Олександр – 098 532 87 83…

Олег
11.11.2014 at 09:32

Я би порадив, якщо вже проблема на стільки разюча і стабільна, організувати такий собі флеш-моб… зібрати кілька осіб з мобільними камерами, розсадити їх у маршрутки на маршрутах, де такі проблеми фіксувалися та у час, коли вони зазвичай фіксуються і знімати такі випадки на відео. Зібравши хоч пару випадків – викласти їх на ютуб та одночасно підготувати відкрите звернення під егідою наприклад ГО “Право” до прокуратури та міськради. Якщо належної реакції від них не буде – скористатися цим і звертатися вище. Паралельно цей процес слід максимально висвітлювати у ЗМІ та соцмережах. Навіть не сумніваюся, що ефект буде… проте якість того ж ефекту залежить від наполегливості та зацікавленості громадськості у розв’язанні проблеми. Використовуйте доступні вам легальні способи боротьби із такого роду зловживаннями!

Віталій
11.11.2014 at 09:50

Після звернення до прокуратури та публікації на ГФХ питання, начебто, зняте. Принаймні мені повідомляли, що начебто в міськвиконкомі відбувся захід, під час якого перевізникам наголосили на тому. що проїзд має складати 1 гривню, як і раніше.
До речі про ефект… Я переконаний. що він був би… Але варто тут розуміти ситуацію до самих маленьких нюансиків… Все почалося з того, що перевізники почали відкрито шантажувати міську владу. мовляв, якщо не дозволите підвищити проїзд, то взагалі відмовимося виходити на маршрути… І міська влада, в особі міського голови Грушка, почала оті договорняки, замість того, щоб з самого початку спробувати ввести це питання в правове русло… Тобто ніхто не спромігся ініціювати внесення змін до річного плану регуляторної діяльності виконкому, ніхто не запропонував проект рішення та аналіз регуляторного впливу до нього… А просто шото там порішали і все… За такого підходу результат може бути дуже неочікуваний: від перемоги до відмови перевізників виходити на маршрут…

Олег
11.11.2014 at 15:12

Питання вартості проїзду (на загальних підставах) – це вже інше. Вартість проїзду обов’язково має бути економічно обгрунтованою, доступною кінцевому споживачу і водночас прибутковою для перевізника. Погодьтеся, що їздити у гарній, новій, чистій маршрутці із привітним водієм завжди приємніше, ніж у вічно переповненій розвалюсі. Дехто може заперечити, мовляв, їм всеодно де і як їхати, навіть у контейнері, аби дешевше… та все ж, баланс має бути завжди, а для цього і існують органи влади, щоб забезпечувати реалізацію суспільних потреб та узгоджувати при цьому інтереси усіх сторін у цьому процесі.
Тому не можна самовільно відступати від рішень міської влади щодо забезпечення пільгового перевезення дітей шкільного віку, не можна затримувати чи не виплачувати компенсації за такі пільгові перевезення перевізникам, і не можна не узгоджувати вартість таких перевезень до рівня економічно обгрунтованих, адже у кінцевому випадку постраждають від цього усі сторони – пасажирам прийдеться ходити пішки, перевізникам прийдеться шукати додаткові ресурси на оновлення рухомого складу, а влада на той час зміниться “новою ґенерацією” (на плечі якої вже впаде ця проблема, але ТА Ж САМА ГРОМАДА І ТІ Ж САМІ ПЕРЕВІЗНИТИ продовжуватимуть страждати від наслідків закинутих напризволяще проблем). Тому оцінюйте проблему комплексно і будьте готові йти на компроміси, проте ні в якому разі не закривайте очі на зловживання.

Віталій
11.11.2014 at 17:05

Пане Олеже. Питання не в тому. що маршрути мають бути збитковими. Питання в тому, що для підвищення чи зниження вартості проїзду потрібно, щоб була витримана процедура… і її не можуть замінити ЖОДНІ договірняки, навіть якщо їх ініціатором виступає міський голова…

Олег
11.11.2014 at 18:03

згоден

Оксана
11.11.2014 at 19:39

08.11.2014 Я їхала в маршрутці №1 від сан.Поділля.На зупинці біля лікарні зайшла жінка з дівчинкою років 10 передала за проїзд за себе 2.50 за доньку 2.00 обурений водій повернувся і на всю маршрутку почав вимагати 0.50 к Жінка каже: а що діти вже за 2.50 їздять? А він каже: ви що перший раз їдете?Да такий наказ .У мене 3 дітей мені важко давати кожному 5 грн в день на проїзд а коли мій син сів у маршрутку № 4 в 8.30 то водій Дядя Вася мало не висадив його з автобуса через те що він не дав 2.50 а тільки 1грн був великий скандал після чього моя дитина дае за проїзд 2.50 навчаеться він у школі № 1 та змушений їхати на цій маршрутці.

Козарлюга
11.11.2014 at 21:54

Це буде тянутися з року в рік поки в когось з “нарваних” перевізників показово не заберуть маршрут і не віддадуть конкурентам, тоді і дітки їздитимуть безкоштовно. Там де “договорняки” і монополія, ніколи не буде сервісу. Хоча особисто мене хвилює бензин по 16 гривень))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *