Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.10.2018

ТО ЯКІ Ж ФЕСТИВАЛІ МАТИМУТЬ ПЕРСПЕКТИВУ В ХМІЛЬНИКУ?

Сьогодні В Хмільнику відбулося засідання «круглого столу», під час якого експерти громадської організації «ПРАВО» презентували пропозиції щодо графіку здійснення фестивальної діяльності в Хмільнику.

Ідеї проведення саме таких фестивалів сформувалися після опрацювання експертами організації результатів проведення фокус-групових досліджень, участь в яких взяли посадовці міської ради, представники громадських організацій, місцеві краєзнавці, гості міста тощо.

Варто зазначити, що розпорядженням міського голови було створено робочу групу, завданням якої є напрацювання графіку проведення загальноміських заходів та фестивалів в місті Хмільнику. Тож всі запропоновані ідеї фестивалю будуть подані до робочої групи з подальшим затвердженням графіку виконавчим комітетом міської ради.

Зважаючи на актуальність цієї тематики, ми вирішили не обмежуватися проведенням круглого столу, а продовжити обговорення ідей проведення фестивалів в місті Хмільнику на нашому сайті. Пропозиції та зауваження просимо залишати в коментарях. Отже, ми пропонуємо включити до графіку проведення фестивалів такі заходи:

  • «Живий вогонь»

Мета фестивалю: забезпечити надійний ринок для місцевих підприємців, які працюють в сфері надання послуг, громадського харчування тощо.

  • «Весняні мелодії»

Мета фестивалю: створити святковий настрій в центрі міста, «витягнути» відпочиваючих з санаторіїв, забезпечивши таким чином ринок для суб’єктів, які здійснюють «виносну» торгівлю сувенірами, продуктами харчування тощо.

  • «Фестиваль хмелю»

Мета фестивалю: забезпечити надійний ринок для місцевих підприємців, які працюють в сфері надання послуг, громадського харчування тощо.

  • «Рибний» фестиваль»

Мета фестивалю: забезпечити надійний ринок для місцевих підприємців, які працюють в сфері надання послуг, громадського харчування тощо.

  • «Фестиваль національних кухонь міст-побратимів»

Мета фестивалю: поширити інформацію про курорт Хмільник за кордоном, забезпечити надійний ринок для місцевих підприємців, які працюють в сфері надання послуг, громадського харчування, створити умови для виходу місцевого бізнесу на міжнародний рівень тощо.

  • Фестиваль «До пива»

Мета фестивалю: забезпечити надійний ринок для місцевих виробників, які виробляють продукцію, що традиційно вживається до пива (копчена риба, сири, ковбасні вироби тощо), а також підприємців, які працюють в сфері вуличної (виносної) торгівлі. Цей фестиваль має проводитися з обов’язковою участю місцевого виробника пива «Радой», що дозволить збільшити продажі пива та слугуватиме для виробника додатковою рекламою.

  • Щорічна конференція лікарів, які спеціалізуються на лікуванні хвороб опорно-рухового апарату

Мета заходу: залучити до популяризації інформації про цілющі властивості курорту Хмільник лікарів з інших міст, які, в свою чергу, рекомендуватимуть курорт своїм пацієнтам.

Захід відбувся в рамках проекту ”Хмільник туристичний: робимо перші кроки”, що реалізується Хмільницькою міською радою, в партнерстві з громадською організацією «ПРАВО» за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).

Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *