Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.05.2009

Третій тренінг в рамках проекту «Розвиток органів самоорганізації населення міста Хмільника»

24 квітня 2009 року в місті Хмільнику відбувся третій тренінг під назвою «Основи діяльності органів самоорганізації населення»в рамках спільного проекту громадської організації «ПРАВО» та виконкому Хмільницької міської ради «Розвиток органів самоорганізації населення міста Хмільника».

Для проведення заходу в якості тренера було запрошено керівника Асоціації сталого розвитку Севастополя «АУРА» Ооександра Семенова (м. Севастополь). Під час проведеного заходу учасники ознайомились з досвідом реалізації подібного до Хмільницького проекту в місті Севастополі.
Для кращого сприйняття матеріалу пан Олександр продемонстрував слайд-шоу (матеріал для якого попередньо було відзнято ним самим в місті Хмільнику, причому пан Олександр особисто побував з фотоапаратом практично в усіх районах нашого міста) з якого учасники могли поглянути на проблеми рідного міста очима гостя з іншого регіону. Потім тренер перейшов до схожих в дечому проблем Севастополя, вдало при цьому підвівши аудиторію до переконання, що в Хмільнику деякі проблеми з успіхом могли б вирішувати органи самоорганізації населення, як це роблять Севастопольські будинкові та вуличні комітети.
Учасникам було також продемонстровано фільм, який свого часу було відзнято в рамках Севастопольського проекту, який розповідав про діяльність Севастопольських органів самоорганізації населення, про їхні методи вирішення своїх нагальних проблем, про ставлення Севастопольців до роботи вуличних та будинкових комітетів.
Під час тренінгу обговорювалися такі теми: «Роль органів місцевого самоврядування в в організації діяльності ОСН. Взаємодія ОСН з органами державної влади», «Законодавча та нормативно-правова база для органів самоорганізації населення», «Роль ОСН в виховному процесі населення» та інші.
Проект громадської організації «ПРАВО» та виконкому Хмільницької міської ради «Розвиток органів самоорганізації населення міста Хмільника» на разі не завершено. В подальшому діяльність за проектом передбачає надання консультацій органам самоорганізаціїнаселення щодо створення, реєстрації та налагодження їх ефективної діяльності.
Реалізація проекту стала можлива за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Метою проекту є створення умов для більш ефективної участі жителів міста Хмільника у вирішенні питань місцевого значення через розвиток та посилення спроможності органів самоорганізації населення міста Хмільника.

One Comment on “Третій тренінг в рамках проекту «Розвиток органів самоорганізації населення міста Хмільника»

Віталій
15.05.2009 at 11:40

Можливо, але за повної відсутності будь-якої діяльності чи активності місцевих будинкових комітетів така діяльність (на перший погляд банальна та несерйозна) вже дала свої плоди. Наразі організація надає консультації 5 ініціативним групам щодо легалізації 4 будинкових та одного вуличного комітету. Вчора брав участь в зборах одного з них. Повірте: така діяльність за проектом в дечому сеебе виправдала. Зявилася елементарнеа зацікавленність в населення, а це вже не мало… До речі наша організація планує продовжити роботу в цьому напрямку і можливо (напевно) будемо залучати представників органів самоорганізації населення міста Хмільника до виконання більш серйозних завдань…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *