Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

20.12.2009

Центр підтримки громадських ініціатив – перші кроки…

18 грудня в Хмільнику, в рамках проекту «Взаємна довіра – стабільний розвиток», відбувся перший тренінг «Основи комп’ютерної грамотності. Робота в мережі Інтернет».

Участь в тренінгу взяли представники сільських громад Хмільницького району та міста Хмільника. Зокрема були представленні такі громади:
Уланівська;
Лозівська;
Лознянська;
Кривошиївська;
Березнянська;
Пустовійтівська;
Петриківська;
Рибчинецька;
Кропивнянська;
Соколівська;
Голодьківська;
Хмільницька

Учасникам було запропоновано для початку визначитися з основними термінами та формулюваннями, як ото «Громадянське суспільство» «Третій сектор», «Організації третього сектора та їх функції». Після цього представники сільських громад отримали знання, необхідні для роботи в мережі Інтернет: створення електронної скриньки, надсилання та отримання повідомлень, пошук інформації тощо. Також учасникам було презентовано сайт «Громадський форум Хмільниччини».

Нагадаємо, що проект «Взаємна довіра – стабільний розвиток» виконується громадською організацією «ПРАВО» в партнерстві з Хмільницькою районною радою. Головним очікуваним результатом реалізації цього проекту є створення в місті Хмільнику районного інформаційно-консультативного центру – «Центру підтримки громадських ініціатив».

Проект став переможцем конкурсу міні-грантів, спрямованого на проведення інформаційних кампаній локальними громадськими організаціями у Вінницькій та Хмельницькій областях, оголошеного Вінницьким обласним комітетом молодіжних організацій, ВОМГО «Наше Поділля», ВММЮО «Скити», ВОГО «Вінницький прес-клуб».

One Comment on “Центр підтримки громадських ініціатив – перші кроки…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *