Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.12.2011

Туалет, и лучше кайфа нет

Ці  слова дурнуватої пісеньки постійно пригадуються, коли черговий раз доводиться чути про необхідність побудови в  місті громадського туалету. Не пам’ятаю, чи хоч один звіт міського голови проходив без подібних нарікань. Проблема справді актуальна для хмільниччани та гостей міста. І щоразу це питання товклося, як вода в ступі, без будь-якої конкретики.

Але на останньому звіті вирішення  питання громадських туалетів набуло обрисів конкретних зобов’язань  міської влади. У відповіді на питання, яке було поставлене під час громадських слухань, міський голова повідомив, що незабаром в Хмільнику це питання буде вирішено…

Отже, про плани міської влади щодо громадських туалетів:

а) У  парку ім. Т.Г. Шевченка планується відремонтувати тимчасово закритий громадський туалет;

б) Біля районного Будинку культури планується побудувати новий громадський туалет, проектна документація на який вже розроблена; 

в)  Біля СЗШ № 2 у планах реконструювати підземний туалет для користування громадянами міста;

г) Для  забезпечення проведення великих громадсько-культурних заходів КП «Хмільниккомунсервіс»  закуплено декілька біо-туалетів, які  застосовуються на загальноміських заходах.

Що ж, доведеться трішки потерпіти…

 

12 Comments on “Туалет, и лучше кайфа нет

Монитор Клавиатурович
18.12.2011 at 15:43

Пока вы терпите хмельничане не могуть терпеть.) Они находят любые кусты чтобы получить кайф) Вон в парке летом какая вонь стоит  из-за нетерпежа:)

Паштет
22.12.2011 at 14:17

Це парадокс, тому що в якраз в парку туалет і є))) В нас таке бидло, що за ними хоч з гоощиком бігай, а вони все одно будуть гадити там де їдять.

громадянин
22.12.2011 at 14:41

Так,  з нашим людом складно вирішувати такі “делікатні” питання як то кажуть для його ж блага, ремонти, реконструкції чи будівництво нових громадських вбиралень справа добра, але практика така, що одразу після ремонту така безнаглядна вбиральня перетворюється у теж саме, як до ремонту. В інших містах такі об”єкти є платними і їх стан   постійно контролюють, можливо варто і в Хмільнику піти по такому шляху, можливо хтось з підприємців забажає “підняти” цей бізнес, до поки таких бажаючих явно не було.  Буде щоденний хай навіть платний нагляд тоді можливо буду порядок і нарешті закриється ця древня тема.

Паштет
22.12.2011 at 15:37

Тепер подумайте чи багато буде бажаючих сходити в платний туалет в парку, якщо можна сходити під туалет, або під кущ безкоштовно?

Віталій
22.12.2011 at 16:07

На сайті справді стало більше адекватних людей! На скільки я розумію, Ви мали на увазі, що однією побудовою туалету цю проблему не вирішити?

Паштет
22.12.2011 at 16:43

Так, але адекватність не в цьому і не і цій темі))

Віталій
22.12.2011 at 18:21

Ой як добре спілкуватися з адекватною людиною! Пане Паштет, а як на Вашу думку цю проблему можна вирішити?
 

Паштет
22.12.2011 at 18:49

Відео спостереження, значне підвищення штрафів та збільшення міліцейських патрулів, ну і звісно наявність туалетів,  могло б змінити ситуацію на краще, але на мою думку головна проблема  в свідомості громадянах.

Віктор
22.12.2011 at 18:53

Варіант не поганий і цілком реальний. А от як підвищити свідомість?

Віталій
22.12.2011 at 18:57

Браво, пане Паштет, браво! Я в Вас ні на хвилину не сумнівався! А тепер пропоную подумати, як завжди… Як Ви думаєте, яку реакцію Ви отримаєте від міської влади, коли запропонуєте своє бачення вирішення цієї проблеми? Тобто скажете, що метод, яким влада хоче вирішити це питання, не зовсім досконалий? Подумали? І тут ми з Вами фактично не відрізняємося… Ви вважаєте, що компетентні в питаннях туалетів, я вважаю себе компетентним в питаннях ОСББ… І я також бачу, що питання, в якому вважаю себе компетентним, вирішується трішки не так, як могло б бути… І намагався допомогти… Причому, зовсім безкоштовно…

Паштет
22.12.2011 at 20:39

Віталій, ваша біда в тому що Ви всіх рівняєте до себе. Справа в тому що мене не хвилює питання туалетів і того що в парку всі кайфують під кущами. Тому спробуйте додуматись чому мене не хвилює яка буде реакція в міської влади на мої ідеї.
Вам не набридло вішати на мене ярлики і постійно робити мене компетентним то в тих то в інших питаннях?
Допомагати треба тим хто потребує допомоги, а нав’язування людям своїх ідей це не допомога, а скоріше навпаки. Я бачу ви дуже любите думати то подумайте і над цим.

Віталій
22.12.2011 at 20:52

))) Обов’язково…))) І Вам рекомендую зробити це ж саме…)))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *