Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

18.04.2009

Тихо!!! Володимир Іванович думать буде…

Громадська організація «ПРАВО» представила на розгляд міському голові проект, що має на меті розвиток молодіжної активності в місті Хмільнику через створення та налагодження роботи молодіжного дорадчо-консультативного органу.

Як свого часу повідомлялося на сайті «Громадського форуму», в Хмільнику було проведено засідання круглого столу, на якому громадська організація «ПРАВО» представила на обговорення концепцію створення та налагодження роботи молодіжного дорадчо-консультативного органу. Участь в заході взяли представники місцевих громадських організацій, учнівська молодь, представники педагогічних колективів та віділів виконкому Хмільницької міської ради. Врахувавши всі пропозиції,.які виникли під час презентації та обговорення концепції, члени громадської організації «ПРАВО» взяли на себе зобовязання розробити проект і представити його у відділ у справах сім’ї та молоді міста.

З гордістю повідомляємо, що свої зобовязання ГО «ПРАВО» виконала, тобто проект вже готовий і давно. Більше того, він вже майже місяць лежить у вищезгаданому відділі. Чому не має жодної реакції (а її таки немає) – невідомо. Чи то весна стає на заваді, чи КВН, чи може просто чиєсь небажання – невідомо… На всі пропозиції щодо початку реалізації проекту – жодної реакції…

Саме через це було прийняте рішення звернутися з пропозицією щодо реалізації проекту до міського голови Мельничука Володимира Івановича. Так що

Тихо!!! Володимир Іванович думать буде…

Коротко про проект. Він передбачає проведення тренінгів для учнівської молоді, відбір учасників та формування групи потенційних членів дорадчо-консультативого органу, розробку та затвердження Положення про молодіжний дорадчий орган, проведення тематичних заннять щодо специфіки діяльності дорадчих органів, а також ознайомлення з досвідом діяльності подібних інституцій з інших міст України та проведення стажування в Хмільницькій міській раді.

На думку розробників проекту його реалізація дозволить налагодити суспільний діалог щодо участі молоді міста Хмільника у формуванні та реалізації молодіжної політики та дасть поштовх до розвитку активності молоді міста, що в свою чергу дозволить залучити молодих громадян у процес управління містом, об’єднати їх зусилля для вирішення конкретних завдань, виявляти і більш ефективно реагувати на проблеми, які виникають в молодіжному середовищі, а також посприяє більш активній участі представників молоді міста Хмільника в програмах, що здійснюються владою.

Успішна реалізація проекту загалом дозволить створити умови для більш ефективного управління, прийняття більш ефективних управлінських рішень в сфері молодіжної політики.

36 Comments on “Тихо!!! Володимир Іванович думать буде…

Ester
20.04.2009 at 11:19

Боже, який жах, а я вже всім розповідаю, як добре наша влада співпраціє з молоддю міста.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
20.04.2009 at 12:00

канешно добре! но тільки на словах!))) но не на ділі!

Lala NEW
21.04.2009 at 10:52

Всі здраво мислящі кричать, що потрібно вмикати зелене світло для молоді як міста, так і села, для їхнього розвитку, діяльності, але… на жаль… не всі дороги відкриті. От молодь і жаліється, що немає куди подітися.

Ester
21.04.2009 at 15:28

Дуже хотілось би почути пропозиції куди молодь хоче подітися.

PLUT
21.04.2009 at 16:23

Можна зробити опитування. Я знаю, куди мені подітися, а інші всі можуть вносити свої пропозиції.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
21.04.2009 at 23:05

а нащот опитування цікава ідея! треба буде зробити!

Володимир Великий
21.04.2009 at 23:32

Опитування то хорошо, а що далі ну і дізнались ви думку, і ЩО? Дехто з коментуючих уже сказав що цікавить молодь Хмільника. І я думаю що більшість те і скаже що нам не вистачає Ще одного генделя як на зразок Лохмуса. А дорадчий орган можна буде судить як він працювати буде, чи зацікавлена влада у дородчому органі який не підвладний їй?

PLUT
22.04.2009 at 08:22

Сумніваюсь, що більшість молоді захоче знову щось таке, як Лохмус. Але цікавіші ідеї точно можна почути від людей. А вже найкращі і відповідні можна буде відбирати.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
22.04.2009 at 09:14

))))))))))) хоть народ і жалівся на ЛОХМУС но туди ходили! і вони хотять обратно його!))) правільно сказано можна буде відібрати кращі і щось тоді думати і робити!

Володимир Великий
23.04.2009 at 06:35

А що далі?

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
24.04.2009 at 15:33

Далі буде……)))))))

Ксю
28.04.2009 at 17:35

Я так зрозуміла тут обговорюється широке поле діяльності…, ідей безліч…висвітлилося при цьому обговорені. Не розумію чому всі так жмуться поділитися хоча б однією, адже мало хто може вгадувати чужі думки,і я думаю, що серед посадових осіб органів місцевого самоврядування таких немає.

Сніжанка
28.04.2009 at 18:55

ні….такого, як Лакмус нам не треба, це однозначно…То був просто гадюшник…Нашу молодь потрібно направити в нормальні культурні заклади,ато вони звикли до того,що було і тепер не хочуть ніяких змін, бо вважають,що було весело… В взагалі..нормального культурного закладу саме для молоді в Хмільнику немає…Є лише для людей, які бажають випити, та наробити шуму. Просто саме наша молодь довела себе до такого,вони ще в такому молодому віці, а п’ють, як люди по років 40… А вони вважають, що це класно, модно. Я думаю, що в першу чергу потрібно змінити світогляд молодого покоління, а далі вирішувати, що і де створювати!!!

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
28.04.2009 at 21:41

снежка підтримую тебе на всі 100%!!! нас стає бульше і тим цікавіше стає!)

Віталій
29.04.2009 at 10:26

Цілком підтримую думки останніх учасників обговорення. Якщо є ідеї – ними поьрібно ділитися, обговорювати, знаходити можливі шляхи їх впровадження тощо. В свою чергу запевняю всіх в своїй підтримці цікавих та оригінальнеих ідей. Нагадую, якщо виникають якісь організаційні питання – відповідь на нах можна отримати відвідавши розділ ІНФО на цьому сайті.

Ester
05.05.2009 at 12:36

світогляд не можливо змінити, його потрібно формувати, через проведення навчань, заходів, через обмін досвідом різних груп людей.

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
05.05.2009 at 18:27

Я незгоден що всітогляд змінити не можливо! все можливо от тільки бажання це робити нема! ми просто перекидаємо на чужі плечіте що можемо зробити самі! от через таке в нас пропадає бажання щось змінити бо хай краще міняє хтось іньший а мене і так це все влаштовує!

Віталій
06.05.2009 at 09:38

Нажаль можна спробувати змінитись самому, але світогляд іншої людини змінити неможливо (вона ж переконана, що живе правильно)…

Сніжанка
06.05.2009 at 13:35

Якщо довести цій людині, що вона живе неправильно, вказати їй на її ж помилки та показати правильний шлях, то все може змінитись, навіть погляд на світ…просто потрібно прикласти чималих зусиль. А що ми можемо їй показати, якщо самі цього не маємо?? З чого взяти приклад?? А ми кажемо, що це не можливо, тому що не маємо бажання допомогти комусь(як кажуть: своїх проблем вистачає)

Ester
06.05.2009 at 18:04

Людина здатна змінюватися і вчитися тільки в тому випадку, якщо вона цього бажає і вміє усвідомлювати власні помилки. І тільки під тягарем “правильних” знань Людина може змінити свій світогляд, але на це може піти не один рік навіть для Людини, яка хоче навчатися. Чесно кажучи я таких зустрічала дуже мало. Зазвичай Люди хочуть щось знати і вміти тільки заради вигоди (грошей), а не для того щоб змітися в кращу сторону.

Сніжанка
06.05.2009 at 22:51

Згодна, нічого так просто нам не дістається, для того , щоб змінитись потрібні роки зусиль. Якщо ізолювати людину від її старого неправильного способу життя та негативного оточення на довгий період, то вона сама відчує зміни…Просто сама проблема в тому, що таких людей забагато, а можливостей у нас комусь допомогти практично немає…

Ксю
07.05.2009 at 12:10

Слово “ізолювати” мене особисто лякає, воно межує з словосполученням “примінити силу”, а цього ні в якому разі не можна допускати, адже наша держава ще в 90-х роках підписала і ратифікувала Конвенцію з Прав Людини. Цікаво було б дізнатися думки: Чи можна приміняти силу, хто саме її може приміняти, і в яких випадках?

Віталій
07.05.2009 at 12:47

Якщо довести цій людині, що вона живе неправильно, вказати їй на її ж помилки та показати правильний шлях, – то в переважній більшості випадків ви будете мати ворога на все життя. Для того щоб змінитися, потрібно визнати певний негатив в своєму житті, в своїй поведінці, а це не завжди легко. Деякі настільки переконані в правильності свого способу життя, що іноді це доходить до абсурду. До речі, слід брати до уваги, що для декого це просто стиль життя, і вони мають на це право…

Сніжанка
07.05.2009 at 15:15

Я особисто не пов’язую слово “ізолювати” із “примінити силу”…це не доречно…Бо сама переконана, що силою нічого не доведеш. Як кажуть:”запретный плод всегда сладок”…Бажання змінитись – це особисте право кожої людини, так як і небажання змінюватись.НЕ думаю, що вказавши людині де вона помилилась, можна нажити собі ворога. Це ж не означає наказовим тоном нав’язати їй свою думку і погляди на життя!!! Я вважаю це елементарною підтримкою, бо жодна людина не застрахована від хибних вчинків і запросто може, сама того не усвідомлюючи, піти невірним шляхом.
До чого це все велося…Якщо вже не склалося з правильним фомуванням людського світогляду заздалегідь, то змінити його можна, але за умови, що людина усвідомить свої помилки і сама захоче змінитись. Чомусь ця дискусія мені більше всього нагадує ситуацію з наркотично залежною людиною: або вона продовжує вживати наркотики і через кілька років її життя обірветься, або ж стає на вірний шлях, який передбачає продовження життя, створення сім’ї і т.п. і т.д. Але для того щоб виправитись потрібне найголовніше – бажання і вітримка.

Ксю
08.05.2009 at 12:11

Цікаво як когось можна “заставити” забажати, а потім ще й долати якісь перешкоди і перевіряти свою витримку?

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
08.05.2009 at 15:37

Змінити мона! я вже поміняв світогляд двох людей! вони перестали вживати алкоголь і тримаються вже півтора тижня! і надіюся непочнють! просто до таких людей треба знайти підхід і тоді все получиться! і я ненажив серед них ворогів а навпаки став ще більше класним другом до якого прислухаються! і я сподіваються що вони стануть прикладом для своїх компаній!!!

Володимир Великий
08.05.2009 at 17:11

Романюк “МАЙЖЕ СВЯТИЙ” Сергій (Царь) написав:

Змінити мона!

Згоден, і я мабуть живий приклад цього!!!

Віталій
12.05.2009 at 10:39

Тут потрібно розділяти особисту вигоду (перестав пити, курити) від тієї, коли йдеться про інтереси громади. Спробуйте переконати людей, що вони повинні хоча б не смітити в своєму подвірї, я вже не кажу про прибрати. Світогляд, як на мене поняття досить широке. Коли говориться про участь молоді в формуванні місцевої молодіжної політики – то тут є актуальним (нажаль) другий варіант…

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
12.05.2009 at 13:38

можливо особистої вигоди зовсім трішки, но більше показати приклад остальним що всежтаки мона аби тільки цього захотіти! Пане Віталій ви самі цитували Нітше мені! “навіщо тратити час на кожного краще взяти пару людей навчити їх а вони в свою чергу навчать іньших!” оц і є ті пару людей які своїм прикладом потихеньку потянуть іньших! Людина не за один день виростає їй потрібен час на це!

Ester
13.05.2009 at 11:53

Я бачу по трохи вже збираються молодіжні ідеї, Хтось хоче вчити Толерантності . хтось піднімати свідомість , а хтось і силу примінити у виховних цілях. Вже потрібно створювати молодіжний центр в бившому кінотеатрі “Дружба”.

Сніжанка
13.05.2009 at 17:38

Оггггоооо….. скільки коментарів та обговорень викливало всього лише одне моє словосполучення “змінити сітогляд”…. просто вражає…Цікава тема для дискусії вийшла.)
у словах Ester є якась істина…Але мене зацікавила ще одна фраза..”.кінотеатр “Дружба”.” …Чому він став колишнім?? по якій причині його закрили і чи є можливість якось поновити його роботу. І взагалі у цьому є перспектива чи ні???Якщо ні, тоді чому ж дійсно не створити у його приміщенні якийсь корисний заклад для нашого міста??

ЩО ви думаєте з приводу цього питання????

Сніжанка
13.05.2009 at 17:46

перепрошую за помилку : *викликало всього лише одне… – намагалась швиденько викласти на сторінці все, що крутилось в голові поки не забула, і неуважно превірила…якщо тут є експерти з правопису, і деякі розділові знаки не сходяться – пардон)Такий вже стиль мого написання)))

Віталій
14.05.2009 at 12:02

Щодо кінотеатру – тойого занадто довго передавали з рук в руки місто та район. На чиєму балансі він зараз – невідомо.Я знаю, що сайт читаютьь представники депутатського корпусу міської ради. Будь-ласка, дайте відповідь: хто власник кінотеатру “Дружба” на цей час? До речі, що на вашу думку можна зробити в ньому корисне для молоді?

Володимир Великий
14.05.2009 at 18:37

Не знаю що, але там велике приміщення специфічне(воно має похилу поверхню), і якщо його привести у відповідність(Сам не знаю яким чином), то на нього сразу же накладуть величезну лапку…

Віталій
15.05.2009 at 11:27

Моє глибоке переконання в тому, що міський бюджет просто не потягне будь-якої реконструкції кінотеатру “Дружба”. Принаймні не під час фінансово-економічної кризи. Є варіано – залучення коштів з інших джерел (від державних чи міжнародних фондів) завдяки участі в різноманітних конкурсах. Я готовий навіть долучитися до розробки цього проекту. Але що ж це кінень кінцями має бути? Можливо хтось має ідеї… Другий варіант 0 оголосити конкурс на оренду чи приватизацію приміщення кінотеатру…

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
21.05.2009 at 20:02

в мене є ідея но це розкажу при зустрічі що і як мона зробити!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *