Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.12.2012

У ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ВИКРИЛИ ФІНАНСОВУ ОБОРУДКУ В МОЛОЧНІЙ ГАЛУЗІ

moloko1Фінансову оборудку у молочній галузі викрили працівники податкової міліції. В той час, як питання закупівлі молока від населення перебуває під особливим контролем обласної влади та податкової служби області, ділки нарощували мільйонні капітали, використовуючи кримінальні схеми саме при заготівлі молока.

Про це повідомляє офіційний портал ДПС у Вінницькій області.

Посадові особи фірми у Хмільницькому районі задешево і за готівку скуповували молоко у місцевих жителів молоковозами, тоді як за документами вартість продукції виростала на кілька порядків, та ще й закупівля здійснювалася не у селян, а у солідних столичних фірм. Проте податківцями у ході відпрацювань було з’ясовано, що відображені по бухгалтерському та податковому обліках операції були лише імітацією бурхливої міжрегіональної діяльності, а фірми-партнери мають усі ознаки фіктивності.

Натомість сума податків, яку через подібні оборудки зловмисники приховали від сплати до бюджету, і яку їм усе ж доведеться повернути – понад 3 мільйони гривень, є цілком реальною. Як і кримінальне провадження за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, розпочате слідчим управління ДПС у Вінницькій області. Зараз триває досудове розслідування, також вживаються заходи по відшкодуванню завданих державі збитків.

4 Comments on “У ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ ВИКРИЛИ ФІНАНСОВУ ОБОРУДКУ В МОЛОЧНІЙ ГАЛУЗІ

Пронира
27.12.2012 at 17:38

Фінансову оборудку у молочній галузі викрили працівники податкової міліції”  “Накрили” пару молоковозів, а пишуть про молочну галузь… Лейтенант Коломбо відпочиває))) Головне, щоб у xоді досудового розслідування селяни не стали співучасниками)))

Валерій
27.12.2012 at 18:41

Молочна галузь кришується так, що там ніхто нічого не розкривав і не розкриє. Не розділили сфери впливу. от і “накрили” пару молоковозів а розтрубили про цілу галузь. Молодець Пронира. За пятибальною системо, пять з плюсом за “бдительность”, Коломбо)))

Глеб
28.12.2012 at 01:17

🙂 А можно, в кратце, узнать: о каком предприятии, собственно, речь? 🙂

LEON
29.12.2012 at 15:49

Солідна фірма в Хмільницькому районі, яка заготовляє молоко одна. Це???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *