Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

14.04.2014

У ЦИВІЛІЗОВАНИХ КРАЇНАХ МЕР ВЖЕ ПІШОВ БИ У ВІДСТАВКУ…

tanyaТак прокоментувала висловлення недовіри міському голові Хмільника Василю Грушку депутат міської ради пані Тетяна Карпенко в коментарі кореспонденту «УКРІНФОРМ».

Зокрема вона зазначила про наступне:

«За рішення про недовіру діючому меру проголовувала депутатська більшість. У цивілізованих країнах за таких обставин мер вже пішов би у відставку добровільно. Наступний наш крок – зняття з посади».

Також пані Тетяна зазначила, що такому рішенню народних обранців передувала низка кримінальних проваджень, в яких фігурує міський голова. Зокрема, у п’ятницю, у Грушка правоохоронці провели обшук у кабінеті.

Наразі невідомо, чи вистачить міському голові Хмільника мужності написати заяву про складання своїх повноважень, як міського голови, а чи він до останнього триматиметься за крісло мера…

9 Comments on “У ЦИВІЛІЗОВАНИХ КРАЇНАХ МЕР ВЖЕ ПІШОВ БИ У ВІДСТАВКУ…

Небайдужий
14.04.2014 at 18:55

Депутати надали можливість Грушкові піти з посади добровільно, а не так, як Дреженков- з ганьбою. Чи скористається Василь Пилипович цим шансом, а чи триматиметься за крісло до останнього… внаслідок чого втратить і крісло, і, можливо, свободу?…. Час покаже.

володимир
14.04.2014 at 21:43

Того конюха брехливого називати по батькові не буду, багато честі! Сьогодні жартували що піком його брехні та блюзнірства був би виїзд до трибуни на інвалідному візку. Воно навіть якби жило в цивілізованому суспільстві , один хрен  трималось би за крісло зубами, бо занадто воно любить гроші. Рахую диму без вогню не буває, і ті хабарі що брав вася , не раз йому аукнуться. І відверто кажучи якщо все його сімейство пересадять до буцигарні, то жалкувати за ними буде тільки кубряк, бойко та мімааааа…а у решти  буде як мінімум місяць святкувань та хороводів!

Сон-Трава
14.04.2014 at 22:16

Ну, оскільки ми – ніразу не цивілізована країна, а звичайний собі Гондурас… То мер може спокійно не йти у відставку)

Антон
14.04.2014 at 22:36

Воно не піде у відставку. Воно втратило людську подобу. Воно худоба. За три роки перебування цієї істоти на посаді мера воно забрехалось так, що вірити жодному його слову не можна. Артист, аферист, шулер. Його потрібно відсторонити від посади, бо щоб вийти з цієї ситуації ,в яку воно потрапило, воно буде красти все що можна і не можна. Це людину, або скоріше нелюд, без ліку, честі і гордості. Воно двічі зрадило громаду міста у відкриту, а скільки люди ще не знають? За всю історію Хмільника таких керівників ще не було. Це злодій який згоден на все, аби поживитись, воно не зупиниться ні перед чим заради власної егоїстичної, підлої, продажної, сутності. Його негайно потрібно відсторонити від займаної посади, а розслідування всіх його “чорних ділішок” взяти під контороль громади. “Вор должен сидеть в тюрьме”ї
Ты – Вор! Я слышу громко в спину,Не оборачиваясь, в ночь бегу.Я – Вор. Полна грехов корзина,Сто лет я за собою волочу.Не каюсь… Только онемею…Уверен, Бог почувствует меня,Лишь Он – судья, другие – змеи,И плачет от таких моя Земля.Я – Вор. Кому-то стал уроком,Жестокое учение Вора,А слёзы капали мне сроком,Уже наказан за своё вчера.Я – Вор! Всего не отнимаю,Ни жизнь, ни честь, ни смысл бытия.Пусть виноват, не отрицаю,Но так распоряжается судьба.У Мамы отмолю прощенье,И болью нарисую ей узор.Я плачу? Нет! Это мученье…Об этом мне напомнил приговор.

володимир
14.04.2014 at 22:43

Правду говорять люди що ти грушка і все твоє кодло відстогнете за ті лексуси, джипи, хати, хабарі, за те все що ти паскудь вкрало та відняло у людей!

Антон
14.04.2014 at 22:49

Воно цього не розуміє, бо його сутність красти, іншого в житті цій обмеженій особистості не дано. Ой забув, ще брехати і зраджувати, але для того аби вкрасти.

Небайдужий
15.04.2014 at 00:01

До Гондурасу, до речі, нам ще рости й рости 🙁

LEON
15.04.2014 at 09:23

В Хмільнику  створені всі революційні інституції але на жаль )))). Очільники самооборони,  народного віче,  інших формувань, які створені на хвилі популізму не знають, шо їм робити а влада міста скористалася цим і взяла їх в свої обійми. На цьому весь революційний порив закінчився. Сьогодні влада з ними грається, як кішка з напівживою мишою, відпустить на деякий час а потім вдарить лапою і перекидає з місця на місце.

володимир
15.04.2014 at 12:45

І ще на додачу, тобі грушко більшість депутатів відкрито висловили недовіру, а ти як та паршива пліснява чіпляєшся за соломинку та знаходиш наглість хвалити себе коханого! Ти всім розказуєш що працював з лопатою та ломом, а чи не замислювався ти що робота мера більше пов’язана з мозком . Доречі в комунгоспі є вакансія , і рахую це не гірший варіант..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *