Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

25.04.2013

У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЯТЬ ГРОМАДСЬКУ ЦЕНЗУРУ?

У Віннcenzuraицькій області мають намір створити громадську колегію, яка буде опікуватися питаннями захисту суспільної моралі.Така ініціатива виникла, зважаючи на необхідність реалізації державної політики у цій сфері, а також зважаючи на лист Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі.

Наразі невідомо, хто має увійти до складу цієї колегії, чим вона має займатися, яким чином буде формуватися її склад тощо. Відповідна інформація на сайті облдержадміністрації наразі відсутня. Але з’явилася неофіційна інформація, що 26 квітня, тобто завтра, в департаменті інформаційної діяльності о 14.00 відбудуться установчі збори.

Про те, що така колегія справді створюється, свідчить лист, адресований голові громадської ради при Вінницькій ОДА, підписаний заступником губернатора пані Любов Спірідоновою. В ньому вона просить надати кандидатуру до складу громадської колегії з питань захисту суспільної моралі.

Лист

16 Comments on “У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗАПРОВАДЯТЬ ГРОМАДСЬКУ ЦЕНЗУРУ?

LEON
26.04.2013 at 11:09

Майбутній склад колегії з питань захисту суспільної моралі покаже, хто цї спеціалісти з питань проведення експертизи продукції і видовищних заходів сексуального чи еротичного характеру І захисники від їх розповсюдження?

Віталій
26.04.2013 at 11:12

Сподіваюся, що список членів комісії буде опубліковано. я взагалі Я вважаю, що Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі має бути ліквідована, а тут фактично створюється її громадський пдрозділ на рівні області… Ужас!

Небайдужий
26.04.2013 at 11:33

Комісія займатиметься тим, що переглядатиме порнуху в різних формах (тексти, відео, фото, малюнки і т. д.). Коротше, хто любить таким займатися, того й треба в ту комісію пропонувати 😉

Віталій
26.04.2013 at 11:37

Щось я не зрозумів: комісії можна буде переглядати, а пересічному громадянину – зась? ДИСКРИМІНАЦІЯ!)))

Небайдужий
26.04.2013 at 11:41

А як же? Для цього комісія й створюється, щоб цілком легально переглядати порнуху, а потім “авторитетно” забороняти її перегляд всім іншим простим смертним 🙂
Як кажуть: “Покращення вже сьогодні!” 😆

Віталій
26.04.2013 at 11:59

І де ж в цьому світі справедливість? А якщо серйозно, то я навіть не уявляю, чим ця колегія займатиметься насправді. Якщо не буде оприлюднено повноважень цієї колегії, то надішлю відповідний запит на імя Мовчана…)))

LEON
26.04.2013 at 13:10

Судьи Верховного Суда США Поттер Стюарт, который в одном из решений о порнографии написал: «я не знаю, как это определить, но я буду знать, когда увижу это», можно сказать, что закон Украины о защите общественной морали знает как определить мораль, но правоприменитель никогда бы ее не узнал, если бы мораль можно было бы увидеть. Определение, которое «не давалось» многим поколениям философов и вызывало множество споров в академической среде – без проблем «далось» Верховной Раде Украины. Согласно ст. 1 вышеупомянутого закона общественная мораль – система этических норм, правил поведения, сложившихся в обществе на основании традиционных духовных и культурных ценностей, представлений о добре, чести, достоинстве, общественном долге, совести, справедливости.

LEON
26.04.2013 at 13:22

Під поняття суспільна мораль можна підставити все, що завгодно від історичного витвору мистецтва до грубої, агресивної порнухи, але знайдуться люди, які будуть захищати і те, і інше. Хто має поставити межу? В недалекому минулому те, що було аморальним, сьогодні сприймається, як нормальне явище.

Віталій
26.04.2013 at 13:25

От з всього цього постає питання: навіщо потрібна ота колегія і чим вона має займатися?

Небайдужий
26.04.2013 at 13:32

1. Та колегія нафіг нікому не потрібна.
2. Займатиметься вона переглядом порнухи і складенням суб’єктивних висновків відносно того, чи можна те, що вони дивилися, показувати іншим людям, чи не можна.

Чергова фігня…

LEON
26.04.2013 at 13:46

Пане Небайдужий. Ця колегія займатиметься переглядом порнухи і має направити цю порнуху на експертизу. Для проведення експертизи необхідно заплатити відповідну суму коштів і після проведеної експертизи дається заключення чи можна те, що вони дивилися, показувати іншим людям, чи не можна. Ви правду сказали.
1. Та колегія нафіг нікому не потрібна.
Чергова фігня…

LEON
26.04.2013 at 17:38

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про захист суспільної моралі
Стаття 15. Нагляд і контроль у сфері захисту суспільної
моралі
Державний нагляд за додержанням вимог цього Закону та чинного
законодавства у сфері захисту суспільної моралі в межах своєї
компетенції здійснюють Міністерство культури і мистецтв України,
Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство юстиції
України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство
внутрішніх справ України, Генеральна прокуратура України, Державна
митна служба України, Державний комітет телебачення і
радіомовлення України, Національна рада України з питань
телебачення і радіомовлення, Національна експертна комісія України
з питань захисту суспільної моралі.
Створення громадських колегій з питань захисту суспільної моралі не передбачено ЗУ Про захист суспільної моралі.

Віталій
27.04.2013 at 21:48

На Офіційному сайті Вінницької ОДА з’явився матеріал про засідання колегії. Найбільше приколовся з того, що головою колегію обрали заступника губернатора))) Ну чисто громадська колегія))) http://www.vin.gov.ua/web/vinoda.nsf/web_alldocs/Doc%D0%94%D0%95%D0%9F%D0%90-975L6Y

Небайдужий
27.04.2013 at 22:39

Таку надважливу справу не можна довіряти людям з вулиці. Перегляд порнухи можна доручити виключно чиновникам з баторічним стажем. Вони звиклі до відповідних стосунків зі своїм начальством і побачене не зможе зруйнувати їхньої загартованої психіки 😉

LEON
28.04.2013 at 05:29

А судьи кто? — с пафосом вопросил фон Мюфлинг со своих небес. — Ах, судьи… — сказал лекарь, скривившись весь, и глаза его наполнились слезами,….

LEON
28.04.2013 at 05:52

не читав склад колегії, але щось мені здається, що вони похожі…. Персонажей занесла в список кандидатов…
Против каждого в строке — результат дебатов!
Вот он, перечень стихов Про возможных женихов:
Змей Горыныч — он урод… День и ночь в три морды жрёт!
Жмот Кащей над златом чахнет… И давно уж дурно пахнет!
Леший, как сапожник пьёт, песни глупые орёт!
Водяной разбух от пива… Он пузатый, некрасивый!
Ну Иван — совсем дурак, Он не женится никак!
А Емеле — всё б лежать… Как от них детей рожать?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *