Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

03.01.2014

У ВИКОНАВЧИХ ОРГАНАХ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВПРОВАДЖЕНО СТАНДАРТИ ЯКОСТІ

isoВиконавчим органам Хмільницької міської ради видано сертифікати, які підтверджують, що ними впроваджена та використовується система управління якістю, яка відповідає стандартам ISO 9001:2008, ДСТУ ISO 9001:2009.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Сертифікаційний аудит в виконавчих органах міської ради проводився 24-25 грудня.

В повідомленні йдеться, що в рамках програми аудиторська група у складі двох осіб оцінювала ефективність упровадженої системи менеджменту у виконавчих органах Хмільницької міської ради шляхом перевірки практичного використання задокументованих методик, використання нормативних вимог.

Сподіваємося, що впровадження нових стандартів якості у виконавчих органах Хмільницької міської ради стануть запорукою підвищення ефективності їх діяльності.

5 Comments on “У ВИКОНАВЧИХ ОРГАНАХ ХМІЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВПРОВАДЖЕНО СТАНДАРТИ ЯКОСТІ

LEON
04.01.2014 at 12:44

ISO дальше?))))

Микола
04.01.2014 at 18:02

А дальше Барабан покаже на що він реально здатний, як керівник апарату

Віталій
04.01.2014 at 18:53

Я щиро здивований, що наші виконавчі органи пройшли перевірку та отримали сертифікати. Мені неодноразово доводилося чути від працівників міської ради, що вони просто не розуміють, навіщо їм оте “СОСО” і просто не розуміють практичної від нього користі. З такою оцінкою самих працівників цієї ініціативи щиро сумніваюся, що це все запрацює так, як потрібно…

LEON
08.01.2014 at 12:59

 Ніколи не запрацює….. До тих пір поки ми не зрозуміємо, що нам непотрібно іти в Європу, ми знаходмося в центрі Європи, центріше не буває. Нам необхідно створити європейські умови і це ми повинні зробити самостійно. Проте таке насаджування європейських стандартів не приведе до змін у нинішній владі але дасть змогу скоріше провести ротацію кадрів, які з задоволенням будуть використовувати в своїй роботі європейські та світові стандарти. 

Небайдужий
08.01.2014 at 13:07

Нам необхідно створити європейські умови і це ми повинні зробити самостійно.
 
У вас є рецепт? Поділіться… дуже цікаво.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *