Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.09.2012

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС В ХМІЛЬНИКУ «ЗАТРИМАЛО» ДЕРЖАГЕНСТВО ЕКОРЕСУРСІВ

Дві школи у Хмільнику №1 та №4, виявилися неготовими для того, щоб розпочалося навчання. В них не завершено ремонтні роботи з заміни вікон. В управлінні освіти кажуть – держагентство екоресурсів визначало терміни ремонтих робіт.
Про це кореспондентові УКРІНФОРму розповіла начальник управління освіти м. Хмільник Галина Коведа.
“Все зробили, навіть підлогу пофарбували у школах. А те, що вікна вчасно не замінили – не наша провина. Проектно-кошторисна документація була підготовлена вчасно, а проектом з енергозбереження – заміна вікон на пластикові – займалось Державне агентство екоінвестицій України. Вони отримали кошти в рамках Кіотського протоколу і визначили Генпідрядника, який знайшов субпідрядника для робіт. Нам обіцяли розпочати роботи 15 липня, далі – у серпні. Фактично заміну вікон розпочато за два тиждні до початку навчального року”, – розповіла Г. Коведа.
Учбовий процес для майже двох тисяч учнів планується розпочати з 10 вересня. На той час, запевняють в управлінні освіти, всі роботи будуть завершені. Рішенням виконкому м. Хмільника навчальний процесс у цих школах призупинено. Але, як стверджують місцеві чиновники від освіти, школярі надолужать знання. “Всі уроки будуть вичитані, навчальна програма не скорочуватиметься”, – пообіцяла Г. Коведа. Вона також поскаржалась, що за браком бюджетного фінансування, освітяни звертаються до грантових проектів, відтак, виграючи проект, не взмозі диктувати свої терміни. Так, заміна вікон у школах коштувала б бюджету понад 3 мільйони гривень.
Наталія Журбенко, ВІННИЦЯ.

4 вересня 2012 року.

12 Comments on “НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС В ХМІЛЬНИКУ «ЗАТРИМАЛО» ДЕРЖАГЕНСТВО ЕКОРЕСУРСІВ

Віталій
04.09.2012 at 14:22

Цитата з ОФСАЙТу щодо 1 вересня в школі №1… І жодного слова про ситуацію з вікнами: “Кожен із нас приходить у життя, щоб бути щасливим та успішним. Першою сходинкою на шляху до успіху, як правило, є школа. І День Знань, довгоочікуваний сонячний хвилюючий, завжди залишається незмінним поводирем у житті маленького громадянина. Таким він і був перший день осені у школах міста Хмільника.

Радо вітала школа №1 шановних гостей, що прийшли на свято. Міський голова Грушко Василь Пилипович побажав дітям, щоб кожний урок був цікавим, а день у школі світлим, радісним і плідним. Діти ж пообіцяли рости здоровими, досягати найкращих успіхів і бути активними у позашкільному житті.

Щирі вітання, гарні подарунки додали настрою усьому святу. Схвильовані батьки першокласників з довірою і надією віддали своїх дітей у руки перших вчителів: Марчук Т.В., Новак О.В., Загородній Г.І.. Особливим буде цей рік, адже саме з 1-го вересня 2012 року початкова школа розпочинає впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти”.
В БАГДАДЕ ВСЁ СПОКОЙНО… )))

Пронира
04.09.2012 at 14:29

Також посміxнуло перше речення: “Все зробили, навіть підлогу покрасили у школах.”))) Щеб написали, що дошку витерли та вазони полили…))))

Пронира
04.09.2012 at 14:35

А взагалі, в українськиx школаx підлогу не “красять”, а фарбують))) Тай вікна не “двоxкамерні”, а двокамерні (“Пластикові вікна для встановлення обрали одні з найкращих – двохкамерні, із профілю REHAU.” http://perspectiva.inf.ua/?p=4234).

Небайдужий
04.09.2012 at 15:07

“…-тайм”, то щось особливе 😆
Ну ось, наприклад, усі розділи меню названі українською мовою, а той, де вони розміщують свої відеоматеріали, чомусь російською (“Видео”) 🙂 Чи, приміром, у статті про конфронтацію на релігійному ґрунті, що роздувається попами УПЦ МП щодо каплиці УГКЦ, написали, що “невеличка капличка” матиме площу близько 90 м2…. тобто, 10х9 метрів…. Як на мене, то то вже зовсім не капличка, а добряча церква 😆 У них, як з філологією, так і з математикою тугенько (про історію та все інше, я вже мовчу) 😉

Віталій
04.09.2012 at 15:14

Панове, я пропоную обговорювати матеріал, а не сайт “ПЕРСПЕКТИВИ” чи її працівників… Ок?

Пронира
04.09.2012 at 15:15

Ми їx не обговорємо, а рекламуємо)))

Віталій
04.09.2012 at 15:21

Аааа. Ну тоді ми зніматимемо з вас плату за розміщення реклами, а то нас потрібно за хост заплатити, а грошей не густо…))) Так що прошу, панове, скидайтеся, хто чим може…)))

Пронира
04.09.2012 at 15:23

Поки тіко комєнтамі)))

Віталій
06.09.2012 at 15:22

Пропоную до уваги читачів матеріал, який було розміщено на сайті “Свободи слова в Україні”. В ньому висловлена думка Геннадія Ткачука (саме так підписано матеріал) щодо ситуації з школами та зривом навчального року в Хмільнику: http://svobodaslova.in.ua/news/read/3530

Віталій
06.09.2012 at 22:09

Міська влада оприлюднила рішення виконавчого комітету, яким було призупинено навчання в Хмільницьких школах. Пропоную його зміст  вашій увазі:
“У зв’язку з проведенням будівельно-монтажних робіт по встановленню віконних та дверних блоків у СЗШ І-ІІІ ст. № 1 і № 4, враховуючи лист управління освіти міської ради від 22.08.2012р. № 622 та з метою недопущення нещасних випадків під час проведення робіт, керуючись ст. 32 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради
В И Р І Ш И В :
Навчальні заняття у СЗШ І-ІІІ ст. № 1 та № 4 м. Хмільника призупинити на період з 03 вересня по 07 вересня 2012 року.
До навчання приступити з 10 вересня 2012 року.
Управлінню освіти міської ради (Коведа Г.І.) через засоби масової інформації та інші джерела повідомити батьків та учнів про внесення змін у режими роботи цих шкіл.
Контроль за виконанням  цього  рішення  покласти на  першого заступника міського голови, секретаря міської ради П.О. Дреженкова.
Щось мені підказує, що у “батьків та учнів” є вагомі підстави, щоб засумніватися у виконанні цього рішення пані Коведою. Та й Петро Олексійович “нєдоработал”… Тому що жодного повідомлення про те, що школи непрацюватимуть після 1 вересня не було опубліковано ні на ОФСАЙТІ, ні в “Я та МІСТО”… Принаймні до 1 вересня…)))
 

Небайдужий
06.09.2012 at 22:48

А це як розуміти?

Навчальні заняття у СЗШ І-ІІІ ст. № 1 та № 4 м. Хмільника призупинити на період з 03 вересня по 07 вересня 2012 року.
До навчання приступити з 10 вересня 2012 року.

Що, не можна було просто написати, що навчання в школах призупиняється до 09 вересня 2012 року включно? Навіщо плодити два речення? Для того, щоб заспокоїти самих себе тим, що навчання зупинене не на 10 днів, а “всього на 5”? Якісь вони просто смішні в своєму крутійстві… вже самі себе дурять 😆

Небайдужий
10.09.2012 at 22:23

Яка чудова ініціатива в одній із вінницьких шкіл!
Уявляю, яка естетична насолода спостерігати за дітками, що сидять за партами, вдягнені у вишиванки! Ось з чого варто було б взяти приклад і хмільницьким школам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *