Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.05.2010

Угоди підписано…

klitchkoУ п’ятницю, 21 травня 2010 року було підписано угоди між Фондом Конрада Аденауера та переможцями конкурсу «Оздорови суспільство» на отримання грантових коштів для реалізації проектів. Власники десяти найуспішніших проектів прибули на зустріч із замовниками в Київ, аби отримати від них необхідну інформацію й корисні побажання. Договори підписали Білаш Вікторія (м. Іллінці, Вінницька обл., проект “Крок у майбутнє”, спрямований на формування професійних орієнтирів випускників 9-х та 11-х класів), Войтинська Марія (м. Львів, проект «Організація творчих студій пальчикового живопису для дітей із вадами зору»), Дворніцька Мирослава (м.Хмільник, Вінницька обл., проект «Пізнай самого себе» з організації та проведення молодіжного творчого фестивалю), Мацегора Анастасія (м. Харків, проект «Життя для мистецтва», спрямований на підвищення культурного рівня населення шляхом впровадження мистецтва у повсякденне життя), Корнієнко Алла (м. Хмільник, Вінницька обл., проект «У здоровому тілі – здоровий дух» з організації та проведення літнього табору з елементами спортивного туризму), Іванова Марія, Тищенко Олена, Радіонова Ірина, Купріянчук Ольга (м. Київ, м. Суми, проект «Освіта серцем», спрямований на покращення рівня освітньої підготовки вихованців дитячих будинків), Добрякова Ольга (м. Житомир, Проект «Дитинство у спогадах» зі створення фотоархіву на згадку про дитинство для вихованців дитячих будинків), Редько Марія (м. Дніпропетровськ, проект «Спортивно-розважальний Квест» з організації активного дозвілля для дітей в селах та селищах міського типу), Турченяк Тарас (м. Жидачів, Львівська обл., проект «Реалізація місцевої ініціативи з формування екологічної мережі силами самої громади»), Корбут Анна (м. Харків, проект «Ввімкни світло на 10 000 ВАТ!», спрямований на підвищення рівня соціальної активності, відповідальності і толерантності серед молоді).

Головними критеріями в оцінці та визначенні переможців стали творче розкриття теми, логічне та грамотне висвітлення своєї думки та реалістичність ідей автора.

Наступним кроком у реалізації масштабного та довготривалого проекту «ОЗДОРОВИ СУСПІЛЬСТВО» є втілення 10 проектів-переможців у життя. Автори найуспішнішої моделі здорового суспільства у своїй громаді матимуть змогу відвідати Німеччину та поділитися своїм досвідом із закордонними колегами.

«Кожен з десяти проектів-переможців є унікальним. Кожен з них спрямований на вирішення проблем у різних соціальних сферах. Наша ціль – допомогти активній молоді втілити свої ідеї у життя і разом визначити та розповсюдити успішні моделі оздоровлення Українського суспільства», – коментує Ганна Старостенко, Виконавчий директор «Фонду Братів Кличків».

4 Comments on “Угоди підписано…

Катерина
27.05.2010 at 12:51

Які всі молодці! Всім успіху! І, звісно ж, щоб Хмільник знов переміг та Алла й Мирослава відвідали Німеччину. Якщо брати участь – то до переможного кінця:)

Волошка
27.05.2010 at 20:21

Так, дуже приємно перемагати і отримувати такі гранти. Тим більше, що до перемоги йшли аж від жовтня місяця минулого року. Для цього потрібна неабияка витримка, терпіння:))) Головне, щоб проект реалізувався тепер, адже з Фондів планують приїхати і проконтролювати роботу. А якщо щось, не дай, Боже, не вийде, то не будуть тепер ні Клички, ні Фонд Конрада Аденауера надавати перевагу конкурсантам з Хмільника. А вони були такі щасливі, коли отримали офіційне запрошення на літній табір:))) Досі не можу забути щиру і таку позитивну посмішку Виконавчого директора «Фонду Братів Кличків». !!!

Віталій
28.05.2010 at 10:01

Це добре,що дівчата усвідомлюють відповідальність за реалізацію проектів. Вірю, що їм це вдасться і вони зможуть і надалі працювати з фондом братів Кличко…

Зайка
29.05.2010 at 14:41

Дякуємо за побажання! Ми постараємось)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *