Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24.04.2009

Україна сьогодні: Новий старт

У квітні-травні реалізується абсолютно інноваційний проект “Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток”. Точка, в якій ми справді можемо допомогти нашій країні!

Кожного дня кожен з нас стикається з безліччю проблем. Ми їх бачимо, потім обговорюємо, потім дратуємось, а потім забуваємо, поки не стикнемось з новими. І так щодня. Радіємо лише, що таких як ми — багато (всі нас розуміють, теж страждають від нещасної долі) і що від «нас нічого не залежить». А раз не залежить, то і робити, в принципі, нічого не потрібно. Зняли з себе відповідальність, а далі — по звичній схемі: «це ж політики, а ще й криза економічна світова. І взагалі, працюю багато… !» Але, навіть з таким самозаспокоєнням все одно, починають дратувати багато внутрішніх незручностей. Це як питання Р. Літвінової в одному з фільмів «Ну почему, я такая умная, такая красивая и такая бедная??»

Особливо гостро відчуваєш всю складність ситуації саме в часи кризи, яка все більше загострюється. Вже починаєш реально розуміти, що твої проблеми ніхто крім тебе не вирішить. Що «ті» політики, економісти там, зверху, теж нічого не зроблять. І це розуміння, що вони не знають, не вміють і не зможуть покращити ТВОЄ життя спонукає на якісь рухи. Бо все, припекло. Вага терезів схиляється від страждань і плачу до реальних ДІЙ, реалізації нових та правильних шляхів вирішення проблем.

Такою реалізацією нових ідей по вирішенню проблем, пов’язаних з виходом з економічної кризи в країні є проект Проект “Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток”. Організаторами якого виступають ВМГО “Студентська республіка”, Український фонд миру — голова правління Людмила Супрун, Народно-демократична ліга молоді та Інститут прогнозування Національної академії наук України за підтримки Міністерства освіти і науки та телеканалу “Перший Діловий”.

Цей проект є реакцією здорових сил суспільства на сучасну кризу як виклик суспільству та економіці при відсутності у правлячої верхівки системного розуміння соціально-економічного становища країни та переваги егоїстичних мотивацій.

Якщо ти — молодий, активний, небайдужий та відповідальний, якщо ти – студент економічних та інших спеціальностей, аспірант, науковий співробітник, молодий підприємець, чи творча молода людина, не відпусти можливість реально змінити своє життя.

Проект проходитиме в 3 етапи: 1. Проведення конкурсу на найкращі оргпроекти та наукові розробки на тему “Практичний оргплан змін української економіки”. Саме на цьому етапі є можливість застосувати весь свій інтелектуальний потенціал та продумати реальні нові, інноваційні механізми та шляхи вирішення економічної проблеми. Також можливо надати будь-які пропозиції, чи рекомендації, запропонувати якісь реальні механізми, схеми вирішення проблем, ідеї та методи по залученню коштів для розвитку економіки, та ін. Робота може мати вигляд бізнес-плану, чи наукової роботи, наукового дослідження, проекту, тощо.

Переможці першого етапу проекту матимуть змогу прийняти участь в організаційно діяльнісній грі, яка відбудеться з 14 по 16 травня. ОДГ допоможе структурувати думки та навчить жити за методологією «мислення — діяльність».

Третій етап проекту полягає у проведенні Молодіжного економічного саміту, на якому презентуватимутьсья найкращі проекти та наукові розробки, сплануються подальші дії та відбудеться нагородження найкращих робіт. Переможців визначить Експертна рада, сформована з авторитетних осіб у різних галузях: провідні вчені-економісти, представники бізнесу та молодіжні лідери.

Саміт пройде 17 травня у Києві (точне місце проведення ще уточнюється)

На основі найкращих наукових робіт та оргпланів на Саміті планується розробка пропозицій до Стратегії розвитку України. Також на Молодіжному економічного саміті буде можливість познайомитись та поспілкуватись із топовими іноземними та вітчизняними бізнес-гуру та експертами, поділитись досвідом, а головне спланувати реальні подальші дії по реалізації запланованого.

В ці складні для життя країни часи ініціативу в свої руки мають взяти чесні люди, патріотично налаштовані представники молоді, бізнесу та науки. Люди з Україною у серці та розумом у голові!

Більш детальніше на www.studrespublika.com

Джерело : ВМГО “Студентська республіка”

One Comment on “Україна сьогодні: Новий старт

accotoHoarf
31.08.2010 at 11:47

Я впервые участвую в интернет-конкурсе, проголосуйте за меня по ссылке  http://tinyurl.com/378tqve
Это не спам, это реальный конкурс «Мисс пресс-служба», очень хочется выиграть!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *