Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

12.11.2022

УКРАЇНСЬКИЙ РОЗМОВНИЙ КЛУБ: ВЧИМО МОВУ ЦІКАВО

Сьогодні, 12 листопада 2022 року, в Гуманітарному хабі “Мурашник” відбулося перше засідання Українського розмовного клубу.

Діяльність Українського розмовного клубу розпочалась на прохання наших відвідувачів, які після повномасштабного вторгнення росії вирішили перейти з російської мови на українську, а для цього потрібна практика.

Саме тому ми будемо щосуботи збиратись, щоб спілкуватись, грати настільні ігри, дивитись фільми українською мовою, читати книги українською мовою, слухати українські пісні — тобто максимально занурюватись в українську мову.

Сьогодні ми грали у цікаву і, як виявилось, дуже веселу гру “Критикотики”.

Тож чекаємо всіх, хто хоче покращити свої навики спілкування українською мовою, а також цікаво і корисно провести час, щосуботи об 11:00 в Гуманітарному хабі “Мурашник”, за адресою м. Хмільник, площа Перемоги, 3, Універмаг, вхід праворуч від суші-бару “Бомба-Ракета”.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми “Мріємо та діємо”, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *