Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

15.05.2014

УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ ВИСЛОВИЛО НЕВДОВОЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

znakУправління у справах сім’ї та молоді Вінницької ОДА висловило невдоволення результатами громадської експертизи, яка була проведена громадською організацією «ПРАВО».

Після того, як експертні пропозиції було розміщено на сайті Вінницької ОДА, на електронну адресу громадської організації «ПРАВО» надійшов лист, в якому начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації зазначила, що «висновок про відсутність чіткого та прозорого механізму виділення коштів управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації є безпідставним».

Причиною невдоволення стали висновки, що через управління сім’ї та молоді та Департамент соціальної політики Вінницької ОДА кошти на підтримку проектів та програм громадських організацій виділяються за не зовсім чіткою та прозорою процедурою. Іншими словами – відсутній чіткий та прозорий механізм виділення коштів.

Для прикладу:

В 2012 році  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю профінансував проектів та прогнам громадських організацій на суму в 350 000 гривень, управління у справах сім’ї та молоді – 316 850 гривень, Департамент соціальної політики – 587 000 гривень… Всього – 1 253 850 гривень…

В 2013 році Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю було профінансовано ініціативи громадськості на суму в 350 000 гривень, управлінням у справах сім’ї та молоді – 263 240 гривень та Департаментом соціальної політики – 404 000 гривень… Всього – 1 017 240 гривень…

Але, якщо порівнювати процедуру, за якою виділяються кошти Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та зазначеними вище структурними підрозділами ОДА, то в останніх вона справді не досконала і може, за певних умов, сприяти виникненню проявів корупції…

Саме тому висновок громадської організації «ПРАВО» був такий категоричний – відсутній чіткий та прозорий механізм виділення коштів зазначеними структурними підрозділами.

В свою чергу громадська організація «ПРАВО» висловлює готовність до діалогу, з метою виправлення ситуації з виділенням коштів на підтримку діяльності громадських організацій з обласного бюджету.

2 Comments on “УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ ВИСЛОВИЛО НЕВДОВОЛЕННЯ РЕЗУЛЬТАТАМИ ГРОМАДСЬКОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

LEON
16.05.2014 at 07:47

Не помиляється лише той хто нічого не робить, але в даному випадку це зовсім інше. Якась ГО “Право” вказує ОДА. Пора звикати, що громада буде контролювати все і вся.

Віталій
16.05.2014 at 08:15

Причому таки правильно вказує. Бо прозора процедура справді відсутня і кошти управлінням у справах сім’ї та молоді та Департаментом соціальної політики розподіляються за принципом Сороки-ворони:”тому дала, тому – ні, тому – дульку, тому – дві…”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *