Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.08.2017

УВАГА! КОНКУРС ДЛЯ ТАЛАНОВИТИХ ТА КРЕАТИВНИХ!

Громадська організація «ПРАВО», спільно  з Центром аналізу місцевої політики, виконавчим комітетом Хмільницької міської ради та редакцією газети «Життєві обрії» оголошують конкурс малюнку на тему «Міський бюджет очима дітей».

До участі в конкурсі запрошуються учні шкіл та ліцеїв міста Хмільника.

Роботи приймаються до 20 вересня 2017 року.

Роботи потрібно подати до офісу громадської організації «ПРАВО», який знаходиться в районному Будинку культури або до відділу інформаційної діяльності міської ради (4 поверх міської ради).

Після завершення конкурсу буде визначено переможців, які отримають цінні призи.

Інші учасники отримають заохочувальні призи.

Інформація для довідки:

Контактна особа:

Олена Черній

067 143 43 83

pravo.ngo@gmail.com

Конкурс малюнку на тему «Міський бюджет очима дітей» відбудеться в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю» реалізується Хмільницьою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають міськрайонна газета “Життєві обрії” та виконавчий комітет Хмільницької міської ради. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.