Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.05.2009

Увага! Загальна мобілізація!

Вставай! Дій! Влада буде сидіти! Саме такі гасла пропагував новий Всеукраїнський громадський рух, що завітав до нас у місто в перший робочий день після святкування Дня Перемоги. Рух сказати це звичайно перебільшення, оскільки приїхало 7 чоловік разом з технічним персоналом. Наперед скажу Хмільничани не надто зацікавились старою-новою ідеєю, заїждженою як світ, накшталк, оголошення про загальну мобілізацію громадян України тощо. Такі «рухи» зазвичай виростають як гриби після дощу й саме перед черговими чи, що стало зараз майже традицією, позачерговими виборами. Поїздять по країні, таким чином піднявши людей, стануть партією, і, як результат, місце під сонцем себто у «верховній зраді». А що запитаєте ви? Усьо! Кануть «в небытие», бо народ уже не потрібен. Справу зроблено.
Основні лозунки Народної Армії Спасіння, як себе назвав «новий рупор українців» – «Їхня влада – це постійні помилки, промахи і катастрофи. Їхня влада – це стомлюючі безглузді мітинги, гризня під високою трибуною і дерибан постів і портфелів Їхня влада – це постійне свавілля, беззаконня і нахабна і відкрита брехня – вірні слова, чи не так? Але їх за нашу багатостраждальну історію незалежної України можна сміливо примінити до кожної влади, перепрошую, клану що був біля керма держави. Адже роль будь якої політ партії – ВЛАДА, ВЛАДА і ще раз – НЕПОДІЛЬНА і ВСЕСИЛЬНА ВЛАДА. Так було, є і буде. І від цього нікуди не дінешся. Вірити, що бандити сидітимуть в тюрмах просто безглуздо. Хіба вони себе самі почнуть садити??? Смішно й водночас сумно.

А от щодо гасла «Звільнимо місто і країну від негідників», то мені особисто цікаво за якими критеріями будуть визначатися «негідники»? Чи буде як завжди – кто не с нами тот против нас? Такий підхід не новий і ще в жодному разі добра людям та й країні не приніс.

Повертаючись до самого мітингу, якщо,повторюсь, його можна таким назвати, то зібралося на нього біля 50 чоловік хоча задекларували організатори аж 1000! Чи то нашим людям не цікаво подивитися на столичних політиків, які тільки й перед виборами заїжджають у наш Хмільник. Чи просто людям вже набридло «вставати з колін» піднімаючи до небес нових «вождів народних мас». Скоріш за все набридло. Та все ж прийдуть вибори й нам підсунуть обирати когось із них чи то за косу, чи за вулики, чи за кулаки й фєню, чи за посмішку з Голівуду … А в результаті обдурять знову нашого мужика й на наступні вибори привезуть новий рух. І так, як по колу – кінця не видно. Бо вони дійсно, як вареники –тряси їх не тряси – вони завжди в маслі та ще й з шкварочками.

13 Comments on “Увага! Загальна мобілізація!

Віталій
14.05.2009 at 11:56

Проблема громадян в тому, що вже занадто сильна в нашому суспільсьтві віра в “справедливого батюшку царя”. От прийде хтось до влади, і окрім “бандити будуть сидіти” здійсниться багато ще чого. Наприклад, перестануть падлюки гадити в підїздаї, викидати сміття, валятися пяними по вулицях. Але хто ж казав, що виконання цих завдань залежить від “дядька чи тітки” з Києва? Наприклад, в Президента України є чітко окреслені Конституцією повноваження. І слідкувати за чистотою в підїздах він не зобовязаний. Мене дуже зацікавив заклик щодо звільнення країни та міста від негідників. Якщо я правильно зрозумів, мається на увазі наші рідні негідники, хмільницькі. Причому ті, хто при владі.Цікаво, а хто саме? Кого мають на увазі організатори? До речі, вулики, на мою думку, не є перешкодою в піднятті теми голодоморів та УПА… Погодьтеся, що у діяльності власника тієї пасіки, яка всім стала поперек горла, є як негативи -так і позитиви…

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
14.05.2009 at 18:43

я був на цьому мітингу! посміявся і пішов! бо з Києва наші проблеми не усунуть, це тільки наші місцеві проблеми і нам їх вирішувати!

Віктор
15.05.2009 at 09:20

Цілком згоден з попередніми коментарями. Месію чекати з Києва марно – це зрозуміло здається всім, чи майже всім. А от у стольному граді, все ж таки, державні діячі повинні створити належні умови, тобто законодавчу базу, для ефективного управління та контролю за діяльністю чи бездіяльністю посадових осіб на місцях – це факт. Простими словами: дати “інструменти” і не заважати, що на сьогоднішній день є найголовнішим!!!

Віталій
15.05.2009 at 11:11

На мою думку, в нас непогана законодавча база щодо можливості впливу на місцеву владу. Проблема в тому, що немає на місцях людей, які здатні були б здійснювати цей контроль. Чи відсутня мотивація, чи просто не навчені, чи занадто “розумні” – вважають, що компетентні в питаннях вступу України до НАТО чи проведені конституційної реформи, а місцеві проблеми- занадто елементарно, щоб ці “розумники” нами займалися… До речі, не слід забувати, що для когось в нас на місцях набагато безпечніше критикувати та обливати брудом Прнезидента, чи наприклад сільського голову. Президент далеко, а до сільського голови завтра потрібно буде йти по якусь довідку…

Віктор
15.05.2009 at 12:20

Виходить що усе є. Щож тоді Вам заважає пане Віталію контролювати Вашого сільського голову? Чи Ви теж по довідки ходите???
Я більш ніж переконаний, що кожна людина повинна робити те що у неї краще, навіть хай це буде на її думку, виходить. Якщо ж робити те, що тобі “розумники” навязують, то краще нічого не робити!!!

Віталій
18.05.2009 at 21:59

А хто казав, що я цього не роблю? Для цікавості можктк в неї (сільської голови) поспитати.. Запевняю, Ви почуєте досить багато цікавих подробиць з мого (навіть інтимного) життя в інтерпретації сільського голови. Все це “дяка” за контроль з мого боку. До речі я по довідки не хожу. Я їх вимагаю… Причому досить ефективно. Хто хоче дізнатися про моє “ноу-хау” в роботі з місцевою владою – будь-ласка звертайтеся в розділ “ІНФО” на цьому сайті… Обіцяю відповісти всім.

Ester
19.05.2009 at 10:26

Пану Віталію потрібно змушувати сільського голову виконувати закони, які я теж вважаю досить непоганими їх просто потрібно вивчити і не старатися виконувати під себе,а от Вам, пане Вікторе, хто мішає їх виконувати?

Віктор
20.05.2009 at 07:40

Я ж не писав, що мені особисто хтось заважає щось виконувати. Цитую попередні свої коментування: дати “інструменти” і не заважати, що на сьогоднішній день є найголовнішим !!!

Віталій
20.05.2009 at 11:15

Дозволю й собі процитуваим самого себе: такі “інструменти” в законодавстві є, було б бажання… Наприулад, досить дієвим механізмом є щорічні звіти депутатів місцевих рад чи здійснення ними (депутатами) прийому громадян… А хто чи що заважає?

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
21.05.2009 at 19:54

просто в “деяких” людей бажання нема!! зато критики що до остальних вистачає! і пане Віталію меніб було б цікаво дізнатися що ви вже там таке намудрували))) сподіваюся при зустрічі незабудуся запитати!!)))

Віталій
22.05.2009 at 09:27

Про шо?

Романюк "МАЙЖЕ СВЯТИЙ" Сергій (Царь)
22.05.2009 at 13:32

про ваше “НОУ ХАУ” звіснож!)))

Віталій
25.05.2009 at 09:38

А що саме цікавить?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *