Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

12.09.2013

В ХМІЛЬНИКУ ПРОВЕДУТЬ МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

image002В наступному році Хмільник може приймати учасників Міжнародного економічного форуму.

Про це сьогодні, під час пленарного засідання Хмільницької міської ради, заявив голова обласної ради Сергій Татусяк.

Зокрема він зазначив, що сьогодні розглядається можливість проведення економічного форуму саме в Хмільнику.

Нещодавно подібний економічний форум країн Центрально-Східної Європи пройшов у польському місті Криниця-Здруй. Участь в форумі взяла і делегація Вінниччини на чолі з губернатором Іваном Мовчаном та головою облради Сергієм Татусяком. Головною темою форуму стало обговорення нинішньої економічної кризи.

9 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ПРОВЕДУТЬ МІЖНАРОДНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ ФОРУМ

Небайдужий
14.09.2013 at 00:44

Нафіга той форум, якщо наша міська рада відмовляє інвесторам у праві на викуп землі під їхніми будівлями і силою примушує укладати з нею договори на пайову участь?
Якому інвестору потрібен такий “інвестиційний майданчик” де його сприймають виключо в якості “дійної корови” і не бажають рахуватися з його правами?
Поки не пізно, проводьте той форум десь в іншому місці. Хмільник, очолюваний нинішніми “збирачами податків”, явно не найкраще місце для таких заходів.

Хмільничанин
16.09.2013 at 22:32

Дуже сумніваюся .що форум пройде в Хмільнику ,у нас дуже неспокійно .

Пронира
16.09.2013 at 22:57

Та xіба питання в тому спокійно чи не спокійно? Невже Ви важаєте, що частина депутатів та мешканців xодитимуть з транспорантами чи влаштовуватимуть мітинги? Питання в тому, що даний заxід на місці має xтось готувати, при зустрічі делегацій мають бути присутніми очільники міста за присутності якиx мають проводитись круглі столи, можливі переговори щодо інвестицій та ін. Як Ви собі уявляєте  це дійство?! Скоріше з все, пан Татусяк у своєму монолозі використовував досвід успішного спікера та… перше, що спало на думку аби вивести з тупику ситуацію, що склалась.

Пронира
16.09.2013 at 23:05

“З метою покращення інвестиційного клімату міста-курорту Хмільника і Вінницької області в цілому під час пленарного засідання було прийнято рішення клопотати перед обласною державною адміністрацією та обласною Радою щодо проведення у 2014 році в м. Хмільнику Міжнародного економічного форуму, приуроченого до Дня Європи.”   Ось вам і приклад: ще кілька днів тому вони ні сном, ні дуxом про форум, а сьогодні ці штемпи вже збираються покращувати інвестиційний клімат всієї Вінницької області)))))))))))))

КАРКУША
16.09.2013 at 23:09

Счастье! Счастье привалило!

LEON
17.09.2013 at 07:35

Голова обласної ради ,як вмілий волітик, свою справу виконав відмінно.  Коротко в двох словах сказав, що голова МР і його перший зам порушують всі законодавчі акти і регламент ведення сесії і в цей же час підкинув ідею проведення в Хмільнику іМжнародного економічного форуму, приуроченого до Дня Європи,  забувши, що він говорив перед цим. Прослухавши  так званий “касетний скандал” , у Сергія Татусяка була лише одна думка. Куди я можу вляпатися? і Як швидше залишити це місто ?  У обласного керівництва , після почутого і побаченого у Хмільнику, появилася ще одна головна біль.  Що робити?

Инга
17.09.2013 at 08:48

Прослухавши  так званий “касетний скандал” , у Сергія Татусяка була лише одна думка. Куди я можу вляпатися? і Як швидше залишити це місто ?  У обласного керівництва , після почутого і побаченого у Хмільнику, появилася ще одна головна біль.  Що робити?

Не перебільшуйте). “Обласне керівництво” таке бачило, що вам і не снилося. В Хмільнику, звичайно, зараз весело, але він не унікальний. Поспілкуйтеся з колегами з Немирова, Гайсина, Ладижина… Їм, був час, також здавалося, що “обласне керівництво” тільки й думає – ого, який там у них скандал, що ж робити?..
 
Все зійде нанівець. Замнеться, призабудеться… Не таке минало (в області). Пройдьот і ето).

LEON
17.09.2013 at 09:19

Инга, я нічого не перебільшую і знаю, що таке Хмільник.  Немиров, Гайсин, Ладижин, Могилів Подільський  це міста в яких ніколи не було стабільної ситуації з кадрами. За останні 10 років в нашому районі були заїзжі гастролери, які намагалися покерувати і їх наші кадри швидко позбавлялися але ,щоб в місті творився такий дерибан і був безлад, такого не було ніколи. Не  зійде нанівець, не замнеться, і не призабудеться а зімнемо і зметемо на нівець.

Пронира
17.09.2013 at 09:39

Інга таки має рацію відносно загальної моделі розвитку подій в таких ситуаціях. Але наша задача, як нормальних громадян, а не середньостатистичних байдужих лохів, не допустити заминання розголосу навколо цього свавілля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *