Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.08.2011

В Хмільнику буде створена «Книга пошани та пам’яті «Гордість Хмільника»

На останній сесії Хмільницької міської ради (рішення №217 від 28 липня 2011 року) було затверджено Положення про Книгу пошани та памяті «Гордість Хмільника». Таке рішення було прийняте, враховуючи численні звернення окремих громадян, юридичних осіб, громадських та політичних організацій про необхідність вшанування памяті хмельничан, які залишили вагомий слід в історії та розбудові Хмільника.

Згідно Положення, занесення до Книги Пошани проводиться за поданням підприємств, установ, організацій різних форм власності та підпорядкування, громадських організацій, місцевих осередків політичних партій, виконавчих органів міської ради, членів виконавчого комітету міської ради, фізичних осіб. Основна вимога до матеріалів, які подаються для занесення до Книги Пошани, –  повне розкриття здобутків претендентів на внесення до Книги Пошани.

Книга Пошани створюється в електронному та друкованому вигляді. Незабаром електронний варіант Книги Пошани має бути розміщено на Офіційному сайті міста Хмільника у рубриці «Міська громада» – «Видатні земляки».

One Comment on “В Хмільнику буде створена «Книга пошани та пам’яті «Гордість Хмільника»

Віталій
02.08.2011 at 18:02

Думаю, що паралельно варто створити “Книгу ганьби”… І щоб наповнювала її саме громада. А кандидатур – хоч греблю гати…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *