Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.10.2013

В ХМІЛЬНИКУ – ЧЕРГОВИЙ САМОБУД… КУДИ ДИВИТЬСЯ ІНСПЕКЦІЯ ДАБК?

v3В Хмільнику знову здійснюється самочинне будівництво, але інспекції ДАБК, чомусь, не має до цього жодного діла. Нещодавно на ім’я міського голови було надіслано запит на інформацію, з пропозицією прояснити ситуацію з будівництвом, яке здійснюється на міському кладовищі.

Сьогодні було отримано відповідь. Виявляється, що, як і у випадку з пам’ятником Матері, відсутні будь-які дозвільні документи, тобто:

1. Земельна ділянки під забудову на території міського кладовища по вул. Леніна не виділялася;

2. Вихідні дані на проектування об’єкту містобудування не надавалися;

3. Проектна документація не затверджувалася;

4. Договір на пайову участь з замовником (а хто той замовник?) не укладався…

Також міський голова стверджує, що надання будь яких дозволів на будівництво не належить до компетенції міської ради та її виконавчого комітету.

Отже, маємо ще один самобуд… Куди ж дивиться інспекція ДАБК, яка б мала здійснювати нагляд в сфері будівництва? Просто не бачить чи не хоче бачити? А може попросили не дивитися в ту сторону?

v1

v2

P.S. Відповідь на запит містить ще одне цікаве твердження. Мешканці Хмільника неодноразово бачили, як міський голова, замість того, щоб бути на своєму робочому місці, виконував підсобні роботи на цьому сумнівному будівництві. Про це говорили і працівники міської ради, яких залучали до тих робіт, і навіть самі різноробочі, які там працюють. А от у відповіді значиться наступне:

«В період вересня-жовтня 2013 року міський голова Грушко В.П. не виконував функції підсобного працівника, а його робочий час обліковувався відповідно до чинного законодавства».

25 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ – ЧЕРГОВИЙ САМОБУД… КУДИ ДИВИТЬСЯ ІНСПЕКЦІЯ ДАБК?

Пронира
22.10.2013 at 21:50

Нічого нового. П.8 посміxнув)) Видно молода команда й досі не знає обов”язків міського голови, тому й так серйозно та незворушно відповідає на питання про підсобного працівника)))))

Небайдужий
22.10.2013 at 23:26

Даааа, пункт 8- просто феєричний! 😆
А як же ж тоді можна назвати ЩОДЕННЕ розмішування розчину на будівництві тієї каплички в робочий час? Невже такі функції належать до посадових обов’язків міського голови? І яке це чинне законодавство дозволяє обліковувати використаним робочий час працівника, який ЦІЛИЙ ДЕНЬ відсутній на своєму робочому місці? Або той, хто готував відповідь- ідіот, або він вважає ідіотами хмільничан…

Сашок
23.10.2013 at 13:21

Готував відповідь дреженков. Він ідіот і хмільничан вважає ідіотами.

Набридло
23.10.2013 at 13:29

Це просто якийсь жах!!! Знову біле – це чорне, а чорне це біле!!! До якої пори ми будемо терпіти це свавілля?!!! Боже врятуй Хмільник та його громаду!!!)))
 

Сергій
23.10.2013 at 17:08

Хлопці ну Ви цікаві. Ну скільки вже можна говорити і писати одне і теж: біле-чорне, скільки можна терпіти і т.д. Вже набридло читати одні і ті ж коменти без всяких Ваших дій. Кого це не влаштовує, пропоную посидіти в засаді на кладовищі, або в склепі, попередньо взявши з собою відеокамеру, біноклюі т.д для фіксації, або визвати журналюгу з оператором якогось телеканалу і запитати ( взяти інтерв’ю)  в мера чому він не на робочому місті і що він тут робить?
А тоді ставте ( депутати ) питання на сесії виконкому про прогрул. ( не з’явлення на робочому місці протягом 3-х годин ) якщо не помиляюсь.
Дійте, якщо Ви Хмільничани і Громада а не скигліть. Бог Вам в даному випадку не допоможе і не врятує. Спасание утопающих, дело рук самих утопающих. Написали запит, і отримати відписку? та з Вас відверто познущались. От і все.
 
 

Віталій
23.10.2013 at 19:34

))) Наважуся запитати: а де Ви побачили скиглення і де Ви побачили відписку?))))) Як на мене, то я отримав чіткі відповіді на чітко поставленні питання…))) А громадяни тепер хай роблять висновки чи чесний в них міський голова…)))

Умка
23.10.2013 at 22:14

Той хто писав цю відповідь “хворий” ще й дуже серйозно!!!
 

XXL
23.10.2013 at 23:32

Обиравши Грушка міським головою, громада найняла його на роботу, тому саме громада міста має спитати внього, за що він отримує заробітну плату. І пропоную зробити це 31 жовтня на черговій сесії міської ради.
 

Набридло
24.10.2013 at 11:50

Сергій, я з вами погоджуюсь! Але на форумі ми обговорюємо! Давайте пропозиції ДІЙТЕ! І нікого не звинувачуйте що до скиглення!
 

Сергій
24.10.2013 at 18:59

1. До Набридло – Вважаю коректним писати ім’я, а не як Вам заманеться, якщо Ви поважаєте себе і інших. Як до Вас звертатись “ШАНОВНИЙ”?  Так от Набридло/ШАНОВНИЙ –  читайте уважно що я написав, і не перекручуйте, не передьоргуйте, не переставляйте слова які я написав місцями. Ви дійсно там ніяких пропозицій не бачите? Чи Вам так набридло, що ви через стрічку читаєте? І де Ви побачили звинувачення? В Вашому коменті ( Це просто якийсь жах!!! Знову біле – це чорне, а чорне це біле!!! До якої пори ми будемо терпіти це свавілля?!!! Боже врятуй Хмільник та його громаду!!!))) ) я наприклад абсолютно не бачу  ніяких від Вас пропозицій, І ДІЙ.  ЩЕ РАЗ ПОВТОРЮ – ЦЕ СКИГЛЕННЯ!  Все, що я написав 23.10. я  з сумом констатую…
І ЩЕ ПРОПОЗИЦІЯ ХОЧ І З ІРОНІЄЮ, АЛЕ БУДА І НЕ ОДНА.
ВІТАЛІЙ:
1.ПРОПОНУЮ ВАШІ “ЗАПИТИ”, ДЕ ВИ ВВАЖАЄТЕ МАЄ МІСЦЕ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА, ПИСАТИ З КОПІЄЮ ХМІЛЬНИЦЬКОМУ ПРОКУРОРУ І КОПІЄЮ ОБЛАСНОМУ ПРОКУРОРУ, ТА ІНШІ ІНСТАНЦІЇ, ЯКІ МАЮТЬ ЦЕ КОНТРОЛЮВАТИ.
2. ВИНОСИТИ ТАКІ ПИТАННЯ ( ЯКЩО ВОНИ ТАК ВАМ ПРИНЦИПОВІ)  НА СЕСІЮ МІСЬКВИКОНКОМУ. 
3.ДЕПУТАТАМ ЗБИРАТИ ВИБОРЦІВ І РОЗПОВІДАТИ ЛЮДЯМ ПРО ПОРУШЕННЯ ЗАКОНУ І “БЕСПРЕДЕЛ”. ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ. І Т.Д.
4. Віталій, Ви писали : “А громадяни тепер хай роблять висновки чи чесний в них міський голова…))” Питання: які громадяни? ( ВИ, Я І ЩЕ КІЛЬКА КОМЕНТАТОРІВ ТИПУ “НАБРИДЛО ЖИТИ”)  Де інші коменти? Де ще є небайдужі до свого рідного міста?  У Вас є статистика відвідування сайту з різних IP? Може є сенс більш активно розкручувати сайт, раз Ви його запустили?
 Я Вам ставлю патання, і даю відповіді, як людина, яка абсолютно не має ніякого  відношення ні до Вашого ресурсу ні до влади Хмільника.
Якщо когось образив, вибачте!

Віталій
24.10.2013 at 20:17

))) А де в моїх запитах йдеться про порушення законодавства?))) Запит на то й ЗАПИТ. щоб дізнатися інформацію, а не звинуватити в порушенні закону… і розміщується відповідь для того, щоб, наприклад, ВИ, могли самотужки зробити висновок щодо законності тієї чи іншої дії місцевої влади. От наприклад щодо цього матеріалу: як Ви вважаєте, якщо взяти до уваги відповідь на мій запит, є порушення законодавства щодо будівництва на кладовищі? Тільки прошу відповісти не розмито, а чітко – так чи ні…

Небайдужий
24.10.2013 at 21:07

Якщо перекласти відповідь з дреженковської мови на людську, то вийде приблизно таке:
Протягом вересня-жовтня 2013 року на закритому міському кладовищі групою невстановлених осіб- жителів міста Хмільника (“членами територіальної громади”) здійснюється самочинне будівництво капітальної будівлі- каплиці невідомої конфесійної належності за невідомо чий рахунок і з невідомо де придбаних будівельних матеріалів невстановленої якості та безпеки.
При цьому, тими “членами” порушено усі існуючі в Україні норми земельного законодавста, законодавства в сфері містобудування, охорони праці, благоустрою населених пунктів, місцевого самоврядування, забезпечення санітарного благополуччя населення та трудового законодавства.
Про це все чудово відомо міському голові, який особисто контролює вказане будівництво і допомагає ти невстановленим “членам” колотити розчин та вивантажувати цеглу з невстановлених транспортних засобів (як кажуть “злі язики”, належних Хмільницькому комунгоспу) за що йому за вересень-жовтень цього року нараховується і виплачується заробітна плата міського голови.
І чхав міський голова на всіх- на прокурора, на міліцію, на інспектора ДАБК і особливо- на громаду міста, раз не боїться відкрито й привселюдно підписуватися під листом-зізнанням у скоєнні цілої низки правопорушень.
Кому накажете скаржитися, як Грушка в цьому місті (і підозрюю, що й в області) усі бояться?

Сергій
24.10.2013 at 21:30

Власне хотілося б почитати Ваш запит. А тоді відповідь. Судячи по відповіді Дреженкова, Ви самі зробили висновок згідно свого ж запиту, що порушення є. Ви  ж юрист, якщо не помиляюсь. І як не Вам знати, що порушення є. Якщо порушення є, питання, чому Ви не звертаєтесь в правоохоронні органи, до суду, а викладаєте відповідь на сайт? Для кого? Для громади? До чого Ви громаду готуєте? Висновки зробити? Всі хто зі здоровим глуздом, висновки зробив. 
Відповідаю не розмито. Судячи по відповіді, порушення є!
Прошу відповісти не розмито: на моє питання:
4. Віталій, Ви писали : “А громадяни тепер хай роблять висновки чи чесний в них міський голова…))” Питання: які громадяни? ( ВИ, Я І ЩЕ КІЛЬКА КОМЕНТАТОРІВ ТИПУ “НАБРИДЛО ЖИТИ”)  Де інші коменти? Де ще є небайдужі до свого рідного міста?  У Вас є статистика відвідування сайту з різних IP? Може є сенс більш активно розкручувати сайт, раз Ви його запустили? Які громадяни в даному випадку мають зробити висновок?
МОЖЕ ГОЛОВА ТАМ СКАРБИ ШУКАЄ? 🙂

Сергій
24.10.2013 at 21:50

Небайдужий: Кому накажете скаржитися, як Грушка в цьому місті (і підозрюю, що й в області) усі бояться?
Ви також боїтеся? Я ні! Він що, ЧОРТ з рогами? Песимізм зашкалює в цій темі….

Віталій
24.10.2013 at 23:22

))) Бачу що доведеться відповідати по пунктам))). Отже:
1. За цим посиланням є матеріал, в якому зазначені питання, що я написав у своєму запиті: http://pravongo.org/chy-zakonno-vidbuvaetsya-budivnytstvo-na-kladovyschi/
2. Хто Вам сказав, що я нічого з тим запитом не зробив і не звернувся до відповідних органів?))) Це не зовсім вірно…))) А розмістив я відповідь на запит виключно реалізуючи своє Конституційне право на збір та розповсюлдення інформації…))) Для кого? Та для всіх, кому це цікаво… От і Ви зацікавилися…)));
3. До речі, якщо Ви визнаєте, що порушення є, то Ви, як і я, маєте повне право, як свідомий громадянин, повідомити ті ж самі компетентні органи й самотужки…))) Зараз Ви володієте точно таким же об’ємом інформації, що й я…)));
4. Я не знаю, де інші коменти…))) Коментувати чи ні  то є право кожного і я не несу відповідальності за їх кількість…)));
5. Щодо статистики, то, напевно, є… Я в цьому нічого не петраю… якщо так цікаво, то спробуйте зконтактувати з адміністраторами ресурсу…;
6. Сенс більш активно розкручувати сайт, звичайно, є… От і розкажіть про нього своїм друзям та знайомим…)))
Щиро сподіваюся. що задовольнив вашу цікавість…)))

Набридло
25.10.2013 at 12:11

ШАНОВНИЙ Сергій! Я повторюсь ще раз – ДІЙТЕ.  А обговорення і висловлювання своєї думки – це не скиглення, на форумі кожен заходе під  любим ім`ям, яке ви ні в якому разі не зможете проконтролювати і не потрібно на цьому акцентувати увагу! краще ДІЙТЕ!
 

жора
27.10.2013 at 08:20

Боятись грушка, то просто смішно, хоча людина настільки підла та підступна що очікувати від нього можна будь що.! Прикро, дійсно  обираючи васю ніхто  уявити не міг що той притягне таку недолугу команду, те що містом буде керувати закомплексованний маразматік, який не навидить не тільки педагогів …………….!  Люди повинні зрозуміти що вася був обраний громадою для служіння тій самій громаді, і так як вони посадили його у мерське крісло, з таким самим успіхом та ще й з тріском повинні виволокти  керівників нездар. 

Небайдужий
28.10.2013 at 23:56

Між іншим, офсайт прямовказав на особу, яка ініціювала і власноручно здійснила самочинне захоплення землі та незаконне будівництво на кладовищі: http://hmilnyk.osp-ua.info/index.php?pokaz=69642
1 серпня за ініціативи міського голови Василя Грушка на території кладовища по вулиці Леніна в місті Хмільнику розпочались роботи з відновлення дзвіниці.
 
«Те, що ми зробили сьогодні – це лише крапля в морі, попереду ще чимало роботи. Однак мене це не лякає, бо ідея відновлення дзвіниці дуже близька мені як керівнику, який несе відповідальність за розвиток міста, так і православній людині» – вважає міський голова.

Пропонуємо до цієї спільної справи долучитись усім небайдужим хмільничанам. Сподіваємось на розуміння та допомогу.
 
У разі погодження просимо звертатись до управління житлово-комунального господарства та комунальної власності міської ради за телефоном: 2-00-90.
 
 
Міськвиконком”
 
Що ще треба міліції та прокурору для притягнення Грушка до відповідальності (хоча б адміністративної)???

Віталій
28.10.2013 at 23:59

А хіба самозахоплення землі, незаконне будівництво та взагалі будівництво тягне тільки на адміністративну відповідальність?

Небайдужий
29.10.2013 at 00:08

Якщо вперше і без тяжких наслідків- т то так- тільки на адміністративну.

Небайдужий
29.10.2013 at 00:09

А ось наруга над місцем поховань- то вже відповідальність кримінальна.

Небайдужий
30.10.2013 at 19:29

Я краєм вуха почув, що у інспектора ДАБК Подоляна Анатолія Івановича сьогодні виникли якісь проблеми кримінального змісту? Може хтось знає більше? Просвітіть… бо дуже цікаво…
Може вже щось в Україні почалося?….

жора
30.10.2013 at 20:27

Подолян то ще той хабарник, і якщо у нього виникли проблеми кримінального змісту, це навіть дуже добре!  У хмільнику немає жодного об’єкту (за виключенням тих де він по шапці міг отримати) справно сплатили йому данину, а він у свою чергу шукає нові закарлючки та змушує платити по новій…. А квартира у вінниці з шикарним ремонтом як ви думаєте звідки? Скоріш за все це нажиті непосильним  трудом та на зарплату в три тисячі……

Ramirez
31.10.2013 at 12:25

Взяли Подоляна, взяли. Але чи це може свідчити про те, що в Україні щось почалось… не впевнений. 

Небайдужий
31.10.2013 at 14:48

Та я теж не впевнений… Тому і питаю 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *