Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.08.2015

В ХМІЛЬНИКУ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СВЯТКУВАТИМУТЬ З ГЕОРГІЇВСЬКИМИ СТРІЧКАМИ

100_3673Не зважаючи на те, що георгіївська стрічка все стала майже символом сепаратизму, в Хмільнику до нього часу продовжують ставитися до неї з певною пошаною.

В самому центрі міста зараз можна спостерігати ось таку картину:

100_3673

Свого часу було встановлено «Алею слави», на окремих елементах якої до цих пір красується георгіївська стрічка. І це, чомусь, всіх влаштовує…

От і виходить, що в Хмільнику 24 річницю Незалежності України зустрічатимуть з георгіївськими стрічками.

100_3672100_3669

14 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ СВЯТКУВАТИМУТЬ З ГЕОРГІЇВСЬКИМИ СТРІЧКАМИ

Явір
21.08.2015 at 18:50

А за трикольор забули?

Небайдужий
21.08.2015 at 18:53

Гей оргіївська лєнтачка 🙂

КАРКУША
21.08.2015 at 19:42

А де до цих пір був наш бравий Правий сектор? Чи він в нас лєвий? Де були патріотичні сили міста, які влаштують ходу 24 серпня? Де сміхооборона патріотична, де патріотичне “народне віче”? Чи мізків вистачає тільки щоб ходити стадом? Чого не бачили до цих пір це все? Чи весь патріотизм десь дівається, коли потрібно наважитися і сказати Грушку, що він неправий?

Ramirez
22.08.2015 at 07:00

Пздс… А чого не ставитись до неї із пошаною?! Якщо мова йде про наших дідів, про тисячі загиблих у вітчизняній війні?! Бо десь там, на сході, бидлосепарати запоганили символ, який 70 років асаціювався з подвигами, перемогою, повагою?! Через це тепер ця стрічка повинна стати символом ганьби?! Чи як, адміне?! Стрічка в контексті Алеї Слави – не лише допустима, а й необхідна! Хоча б заради тих кількох десятків ветеранів, що залишились у нашому районі. Заради тих 90-літніх дідів, у яких кожна медаль на такій стрічці! Не можна отак взяти і викинути на сміття, забути те, чим дорожать люди, які пережили пекло ВВВ. Чи якщо вже позбавлятись усього з комуністичною символікою, то може їм повикидати ордени свої, он такі як на фото?! Бо там серп і молот? Бо москальська підарасня використовує зараз ці символи в своїх підлих цілях? Свою пам”ять необхідно мати і до власного народу і власних героїв відноситись із повагою. І цей пост тут, на мою думку, не менш ганебний, аніж ті стрічки.

Ramirez
22.08.2015 at 07:06

\\\От і виходить, що в Хмільнику 24 річницю Незалежності України зустрічатимуть з георгіївськими стрічками.\\\ Який ужоснах!!! Подумати тільки! Бачу лише один вихід: взяти біти, і поки ще не пізно порозбивати на хрін ті сітілайти, повитягувати і розірвати на місці ті плакати! Така акція якраз в мейнстрімі сучасних поцреотів. Позбутися минулого раз – і на форева!

Володимир Шеремета
22.08.2015 at 08:12

Шановний Ramirez, повністю Вас розумію та частково підтримую Вашу позицію. Але!!!

Спробуйте пояснити згаданим Вами ветеранам, що нацистська свастика – то лише культовий древньоіндійський знак достатку та родючості. І нічого страшного, якби під час війни із німеччиною він висів на колгоспах та радгоспах поруч із серпом та молотом.

А щодо самої стрічки, то її дуже вдало використовували у відзнаках російські підрозділи Вермахту під час війни. До цього використовувалась в царській росії і білогвардійцями після 17 року. Наші ветерани про це також не знають.

Георгіївська стрічка в системі нагород СРСР до 1943 року не використовувалася, оскільки вважалася ворожим символом колишньої імперії.

Потім, з якогось дива, вона сподобалась Сталіну, але почала називатись ‘гвардійська стрічка’. І сьогодні про неї б не згадали, якби москалі не почали її знову використовувати вже в середині 2000-х років.

То ж саме з поваги до ветеранів наші героїчні сітілайти потрібно акуратно розібрати і замінити зімятий папір з зображенням шанованих мною героїв, використовуючи інший символ (не той яким пишаються гіві та моторола), можливо маку.

Небайдужий
22.08.2015 at 09:17

Раміресе, що за маячня? Хоча, знаючи якість хмільницьких вчителів історії, я не дивуюся. Чогось іншого від їхніх учнів дарма очікувати 🙂
Гей Оргієвська лєнтачка ніякий не “символ перемоги та відваги” і зовсім не “всі медалі” висять на цій лєнтачці, а лише одна медаль “За пабєду в Вєлікай Атєчєствєннай Вайнє” та один орден- “Слави”. І все. Ця колорадська погань є символом російського імперіалізму і священною та широко використовуваною була якраз не в совєцьких військах, а у їхніх ворогів- т.зв. власовців.
Зараз під цим “символом” різношерстна бандитсько-терористична погань на Сході України знищує українськиї воїнів і мирних жителів- громадян України. Терпіти таку гидоту в центрі свого міста- себе не поважати. А медальки у ветеранів хай собі будуть. Хто їх чіпає? І хто тут проти них виступає?

Небайдужий
22.08.2015 at 09:20

І ще. Яка на фіг “алея слави”? Де ви її побачили? Якась аляпувата бидлячо-колгоспна рекламна фігня в найкращих традиціях якогось задрипаного села козятиського району. Теж мені, героїчна естетика…. Тьху!

Небайдужий
22.08.2015 at 13:35

Злі язики говорять, що міська влада знову оперативно зреагувала на обговорення цієї теми на ГФХ? Кажуть, що нема тепер в місті “ні героїв, ні лєнточок”? 😉

????
22.08.2015 at 17:16

Правду кажуть “Застав дурня Богу молитись…”

Віктор
24.08.2015 at 20:03

Стрічок нема – ми тепер точно виграємо війну!
Це, що був і є їх тотем?????
Коли ж вам у мізки увійде, що насправді не в стрічках справа.
Думаємо краще про країну, чи якісь там стрічки!!!

КАРКУША
24.08.2015 at 20:06

Ущєрбний, то може і Члєніна не треба було скидати? Хіба коли скинули то точно виграємо війну? Чи може вулиці не переіменовувати? Хіба ми через це виграємо війну?

Віктор
24.08.2015 at 20:15

Каркохвороба нації відійди нах….

Віталій
25.08.2015 at 09:39

Панове, намагайтеся спілкуватися без особистих образ. Бо так ви не те, що війну не виграєте, але й поваги в читачів форуму не здобудете…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *