Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

09.02.2015

В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ХОЧУТЬ ВИЗНАТИ РОСІЮ КРАЇНОЮ-АГРЕСОРОМ

завантаження (1)Депутати Хмільницької міської ради хочуть зібратися на позачергову сесію, для того, щоб підтримати Постанову Верховної Ради України, якою було визнано Росію країною-агресором.

Наразі відповідне звернення на ім’я міського голови було підтримане депутатською групою «Громадянська варта».

Зараз ще зарано говорити про остаточну дату проведення позачергової сесії. Орієнтовно це може бути середа, 11 лютого.

13 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ХОЧУТЬ ВИЗНАТИ РОСІЮ КРАЇНОЮ-АГРЕСОРОМ

Людмила
09.02.2015 at 22:30

Цікаво, а чи знайдуться кілька депутатів, які не підтримають дане звернення? Унікалів вистачає…

Віталій
09.02.2015 at 22:34

А я, наприклад, взагалі не розумію, навіщо виносити на розгляд місцевої ради подібні питання. З яких це пір міська рада вирішує питання такого рівня? Чи десь законом передбачено, що Постанови Верховної Ради повинні перезатверджуватися місцевими радами? чи може хтось сумнівається в легітимності Постанов та Законів, які затверджуються Верховною Радою? Рішення, які приймаються на рівні Верховної Ради є легітимними на всій території України і не потребують додаткового затвердження на місцях.
Я не бачу в подібних ініціативах нічого, окрім піару задля майбутніх місцевих виборів… Ну і ще понти…

Небайдужий
09.02.2015 at 22:34

Та це- фігня.
Пропоную нашій міськраді оголосити війну США, а як тільки Америка отримає наше рішення, прийняти капітуляцію. І будемо черговим американським штатом! 🙂

Жюльєн Сорель
10.02.2015 at 15:09

Викладаю суто свою думку.
Прийняття такого рішення – це індикатор “ватності” місцевої влади. Приклад Полтави це чудово показав. Хоча в нас така місцева влада, що підлаштується під будь що. І народ в нас унікальний, бо надто любить місцевих “царьків” типу Юрчишина і тому подібних. Всі будуть бурчати, що все не так і все пропало, але всеодно як худоба візьмуть по 100 грн і проголосують за того, за кого треба.

П.С.
Читаючи коментарі, спостерігаю цікаву картину. Коли хтось каже “А” – Дорох бурчить, і каже, що то неправильно. Хтось каже “Б” – Дорох теж бурчить і каже, що то не правильно. Коли б всі мовчали – Дорох буде бурчати, що всі мовчать і ніхто нічого не каже. Здається, що якби навіть Дороха назвати Дорохом, він всеодно буде бурчати і казати, що може це не вірно, що може це не так і т.д. Віталій, вам в принципі, щось в цьому житті подобається? Чи є якась така думка, яка буде вами схвалена і не буде підлягати вашій критиці?

Віталій
10.02.2015 at 16:23

Дорох бурчить коли хтось каже “А”… Ви бурчите, коли Дорох бурчить…))) Кожному своє… Хоча Вам варто взяти до уваги, що і Ви, і Дорох просто викладають суто свою думку, чи не так?)))

LEON
10.02.2015 at 18:47

Жюльєн Сорель бурчать викладаючи суто свою думку, і Дорох просто викладає свою думку, тільки я не розумію. Що вам, пане Жюльєн Сорель, не подобається в думці Дороха? До вашого, з Дорохом, бурчання прислуховуються інші і якщо це бурчання їм сподобається можливо хтось приєднається до васз своїм бурчанням.

Неверю
10.02.2015 at 20:45

При обстреле Краматорска 10 февраля погиб винницкий милиционер Денис Жембровский. http://novosti.dn.ua/details/244793/

працівник
11.02.2015 at 08:31

Жюльєн Сорель, гарно підмітив,особливо про: “сі будуть бурчати, що все не так і все пропало, але всеодно як худоба візьмуть по 100 грн і проголосують за того, за кого треба.”
Проте, він забув про себе згадати, в цьому ж вислові)

Жюльєн Сорель
11.02.2015 at 17:00

Щодо Дороха…
Коли тут, на форумі, хтось викладає свою думку, Дорох бурчить “недобре”, хтось повторює Дорохове “недобре”, Дорох бурчить “недобре те недобре”.
Щодо коментаря автора під ніком “працівник”…
Якби я входив до списку бидла, яке коштує 100 грн, я б за себе не писав. Було б, як мінімум соромно. Я відстоював свою думку і голосував по переконаннях.І тут неодноразово писав про продажне бидло.
Щодо коментаря Леона. Бурчить Дорох і хай бурчить на здоров’я. От тільки треба ж мати якусь одну думку. І її притримуватися, а не критикувати все, що правильно і неправильно.

Щодо новини взагалі що я хочу додати, не написавши в попередньому коментарі. Депутати Хмільницької міської ради зібралися на позачергову сесію, для того, щоб підтримати Постанову Верховної Ради України, якою було визнано Росію країною-агресором. Визнали. Добре. Для чого робити срач? Диванний легіон, таким же принципом нам нах не потрібний був Майдан і все, що з ним пов’язано?
І ще одне – що може зробити наша міська рада? Вася займається не знати чим, П’ятківський сидить і чекає пропозиції по роботі іодночасно читає коментарі на форумі, на які ображається і дає пояснення.
В райдержадміністрації Женя Буткевич сидить і чекає, коли проб’є його зірковий час, щоб відкусити свій ласий шматок(а може вже й відкусив).
І коли знову наша міська рада захоче щось прийняти, то:
1. Вова Плахотнюк в Вконтакті напише :!що це дасть людям?”
2. Віталій Дорох і його організація “Право”, побурчавши, все розкритикує і все буде намагатися проконтролювати.
Але, якщо розібратися, то, прийнявши це рішення, що міська рада зробила поганого?

Віталій
11.02.2015 at 17:09

Та нічого не зробила поганого))) Але навіщо було приймати таке рішення?))) Що буде від нього хорошого?)) Чи може хтось сумнівається в легітимності Постанови ВРУ на території України, зокрема – в Хмільнику? Чи може чогось значило б рішення міської ради, якби вона НЕ підтримала Постанову ВРУ?)))
Ще раз наголошую – це піар і не більше. А підтвердженням цього є те, що коли Шеремета запропонував звернутися до ВР з пропозицією ініціювати денонсування угоди про дружбу та співробітництво з Росією, то таке рішення не набрало належної кількості голосів))) Окремі депутати просто злякалися такого формулювання. До речі, більше про сьогоднішнє голосування тут: http://pravongo.org/zrobyly-harnu-spravu-ale-jiji-mozhna-bulo-zrobyty-nabahato-krasche/

LEON
11.02.2015 at 18:49

В черговий раз випустили пар в нікуди.

LEON
11.02.2015 at 19:06

Перед виїздом на перемовини четвірки в Мінську ….Порошенко наголошує – варто готуватися до двох варіантів. Один – це мир. Інший – запровадження військового стану по всій Україні.
А якщо не дай Боже другий варіант, що знову на сесії будуть приймати якесь дурнувате рішення?

Віталій
11.02.2015 at 19:12

А чого б і ні?))) Можна підтримати воєний стан) Можна НЕ підтримати воєний стан. Можна оголосити Хмільник територією без Порошенка. Можна ще наприймати багато унікальних рішень. От тільки питання – НАВІЩО???)))
Хоча чого ж це я… Я здогадуюся навіщо. Відповідь проста – скоро вибори і потрібно хоч на чомусь піаритися)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *