Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.06.2016

В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ПЕРЕВІРЯТЬ МОЖЛИВІ ЗЛОВЖИВАННЯ В ОСВІТІ МІСТА

20160312095702Депутати Хмільницької міської ради перевірять правомірність діяльності адміністрацій шкіл міста та посадовців управління освіти.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Під час останнього пленарного засідання, заслухавши інформацію депутата міської ради Валерія Чернелевського, депутати створили тимчасову контрольну комісію з питань дотримання чинного законодавства України в діяльності освітніх закладів міста та затвердили її склад.

Причиною створення комісії стали звернення до пана Чернелевського  батьків та вчителів шкіл міста в яких і повідомлялося про неправомірні дії адміністрацій шкіл і управління освіти.

Що ж, чекаємо на результати роботи контрольної комісії.

11 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ПЕРЕВІРЯТЬ МОЖЛИВІ ЗЛОВЖИВАННЯ В ОСВІТІ МІСТА

Олександр Пилявський
17.06.2016 at 07:03

Ще б хотілося почути чи до цього часу возять учнів з Хмільника до Кушелівки і з якої це причини? Невже в Хмільнику не вистачає місць в школах?

Віталій
17.06.2016 at 07:04

А чому дітей возять з Хмільника до Кушелівки? На навчання? Щось не зрозумів… Проясніть, будь ласка, ситуацію…

Партизан
17.06.2016 at 07:11

Цікаво було б побачити саме звернення батьків і особливо вчителів до пана Чернілевського, бо з того, що видно на відеозапису сесії, це виглядає як хвора уява заявника.

Андрій
19.06.2016 at 13:13

Саме так.) той комуняка почав звинувачувати педагогів у хабарництві! А коли Коведа задала питання : ” чи ваша дочка яка є педагогом також являється хабарником” пан чернілевський наче з катушок зірвався і почав їй погрожувати… Хоча пізніше після численних зауважень в його бік , він рюмсаючи немов хлопчак повибачався перед коведою .

Віталій
19.06.2016 at 13:18

панове, а хіба в нас в хмільницькій освіті все так добре? І ніхто не чув про побори з батьків?))) Ніхто з ваших знайомих не розповідав, що вчителька “замовила” собі подарунок на День вчителя чи День народження?))) Чи може ніхто не розповідав вам, що класний керівник сказала здати гроші на незрозумілий євроремонт, на телевізор чи ще на якусь “дрібничку”?))) Панове, а ви з Хмільника?)))

Лєна
19.06.2016 at 18:56

Віталій. Я Вам навіть більше скажу – в садочках така ж історія. То виховательці, то няні, то на канцтовари… Поборам немає меж.

Віталій
19.06.2016 at 19:14

))) Дякую, але Америку Ви мені не відкрили))) До нас частенько приходять люди, які нарікають на такі речі. Та прикол в тому, що всі або бояться, або просто не хочуть псувати стосунки з вчителями та дирекцією школи. Так що я щиро сумніваюся, що до пана Чернелевського було якесь звернення від батьків. Усні – цілком можливо. А от письмових…

Лєна
19.06.2016 at 19:31

Всі знають і мовчать))) Ви що думаєте, що Редчик цього не знає? Але подивіться на відео як він захищає Коведу – цю найчеснішу і найпоряднішу людину))) Вона мабуть з ним ділиться цими поборами)))

Віталій
19.06.2016 at 20:19

Та ніхто там нічим не ділиться))) Чи Ви справді думаєте, що гроші, які збирають з батьків. стікаються до Коведи чи до Редчика?))) І взагалі, нічого поганого в тому, що батьки допомають школі фінансово – немає. Не особисто вчителям (сервізи, золоті ланцюжки), а саме школі. І тут виникає 2 проблеми:
1. Надана допомога ніким та нічим не обліковується. Ну, принаймні, в більшості випадків. А мало б! Тоді було б менше питань, куди і на що пішли кошти батьків. Навіть відповідна постанова КМУ є:
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1222-2000-%D0%BF
2. Батьки самі намагаються випендритись один перед одним та перед класним керівником, щоб останні якось краще ставилися до діток. Для прикладу: нещодавно одна мамочка мені жалілася, що на останніх батьківських зборах вирішили купити в клас плазму. Дорогущу. І вирішила це не класний керівник, а саме батьківський комітет. Тобто кілька батьків, які й захотіли випендритися. Інших батьків просто поставили до відома. Але не в усіх же ж є зайві кошти на такі забаганки. От і виникає невдоволення. І цілком зрозуміле… Бо батьки мовчать, тому що бояться, що якщо піднімуть хай, то це прямо скажеться на їхніх дітках…
Виходом з ситуації може бути або чітке дотримання вимог щодо обліку такої “допомоги” школі, або заборона будь яких “благодійних” поборів з батьків… Для прикладу – як це зробили в Конотопі:
http://regionews.sumy.ua/node/67913

Анатолій
19.06.2016 at 22:39

Чому Редчик не видасть таке саме Розпорядження про заборону збирання батьківських коштів на ремонт шкіл???

Віталій
19.06.2016 at 22:59

А чому Ви йому цього не запропонуєте?))) Хто його знає – може й видасть? ))) От якби Ви йому запропонували це зробити, а він відмовився, ну тоді так, можна дорікнути йому про це. Так що пишіть звернення на ім’я міського голови)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.