Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.06.2016

В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ВИРІШИЛИ ОПРИЛЮДНИТИ СПИСОК КОЛЕГ-ПРОГУЛЬНИКІВ

soromЗ такою пропозицією виступив голова постійної комісії міської ради з питань законності, охорони громадського порядку, соціального захисту населення, регламенту та депутатської діяльності Павло Крепкий.

Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Депутати підтримали пропозицію пана Крепкого і сподіваємося, що інформацію про відвідування депутатами пленарних засідань ради незабаром можна буде прочитати в міськрайонній  газеті «Життєві обрії».

28 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ВИРІШИЛИ ОПРИЛЮДНИТИ СПИСОК КОЛЕГ-ПРОГУЛЬНИКІВ

Лєна
18.06.2016 at 09:20

Ще не надрукували прогульників?

Андрій
19.06.2016 at 13:01

Цікаво хто дійсно працює а хто ледач та прогульники))

Лєна
19.06.2016 at 20:39

То де побачити список прогульщиків? Хто з них лідер по прогулах? Павло Крепкий скинь на форум. Нехай люд побачить)

Анатолій
20.06.2016 at 00:07

СПИСОК В СТУДІЮ!)))

Віталій
20.06.2016 at 00:10

От мені цікаво, а чому мали оприлюднити саме в “Життєвих обріях”?))) Як на мене, то більш ефективно було б на Офіційному сайті міста Хмільника. А то мало того, що депутати шкодять громаді, прогулюючи пленарні засідання, так за оприлюдненні інформації про їх прогули громада ще й заплатить редакції!)))

Лєна
20.06.2016 at 00:36

Краще подивіться, як голосували депутати БЛОКУ ЮЛІЇ ТИМОШЕНКО за фінансування профтехучилищ:
_http://hmilnyk.osp-ua.info/userfiles/file/2016/062016/1306/368_9_povt.pdf

Гуцалюк – утрималась
Долін – утримався
Квік – відсутній
Корнієнко – проти
Тихонов – за
Шаталова – утрималась
А ці кошти передбачені на зарплати викладачам, стипендії, харчування.
НЕХАЙ УЧНІ, ЇХ БАТЬКИ, ВИКЛАДАЧІ ЗНАЮТЬ СВОЇХ ГЕРОЇВ ПОІМЕННО!!!

Віталій
20.06.2016 at 00:40

Ось тут погоджуюся на всі 100!

Лєна
20.06.2016 at 00:43

Доречі – Шаталова Людмила Юріївна – ГОЛОВА ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ міської ради З ПИТАНЬ духовного відродження, ОСВІТИ, культури, молодіжної політики і спорту.
Уявляєте – сама голова комісії з питань освіти не голосує за виділення коштів професійним училищам))).

Лєна
20.06.2016 at 00:48

Про це мабуть теж обов’язково треба писати в “Життєві обрії”))).

Анатолій
20.06.2016 at 09:01

Ого!!! І вже навіть БЮТ проти Редчика)))
Видно БЮТ хотів, на “прохання” Мороза, заблокувати фінансування профтехучилищ – не дати коштів, а крайнім за це був би Редчик. І була б чудова нагода для висловлення недовіри меру (план Мороза).
Хто на сьогодні з депутатів за Редчика?))) Таке враження, що ті хто його привели до влади – Народний контроль – перші його зреклись))). БЮТ був наступним.
Тільки мабуть лише сам Редчик цього не помічає))). Сєрьожа розкрий очі!)))

Анатолій
20.06.2016 at 10:11

Уявляєте. В самої Шаталової Л. Ю. професійно-технічна освіта))). А вона тим часом не голосує за виділення коштів Профтехучилищам?))) Все а стилі БЮТу))))))))

Долін О.
20.06.2016 at 10:12

Шановна Лєна, депутати від ВО “Батьківщина”, голосували не проти зарплат, стипендій та харчування, а проти самої системи фінансування профтехосвіти з нашого з вами бюджету. Адже 18 млн.грн. на рік з нашого бюджету це забагато. своїм голосуванням ми хотіли спонукати до пошуку рішень як керівництва обасті, міста. так і керівників училищ, доречі нашими платниками податків утримується ще й філія 20- го училища в Могилеві-Подільському, чим ми спонсоруємо бюджет цього міста відрахуваннями з зарплат їх викладачів на досить солідну сумму, також уважно прочитайте проект рішення на що конкретно передбачено виділення грошей. І ще, подавайте інформацію об’єктивно, адже крім нас ще утримались представники БПП та ВО “Свобода”.

Лєна
20.06.2016 at 10:20

Долін О.
А ви як думаєте, керівництво міста зрозуміло Вашу ідею про те, що Ви таким чином хотіли його спонукати?)))
Адже Редчик все зробив, що міг). Навіть у Верховній раді виступив.

Лєна
20.06.2016 at 10:27

Долін О.
Якщо Ви проти самої системи фінансування профтехосвіти з нашого з вами бюджету, то чому не голосували “ПРОТИ”?))) а лише утримались.

Віталій
20.06.2016 at 10:41

Відверто кажучи я також не зрозумів такого “стимулювання”… Закон потрібно виконувати…

???
20.06.2016 at 10:45

Шановний пан Долін Ви за себе відповідайте, а не шукайте БПП чи СВОБОДУ! Ой ці отмазки: я мав на увазі інше тому і утримався! Спонукання і мотивація – це хороше діло, але в першу чергу Ви повинні захищати інтереси громади. Чи БЮТівцям таку установку дали – НЕ голосувати за профтех???

Лєна
20.06.2016 at 11:36

Віталій. Я з Вмаи згодна на всі 100!
Закон є. Цей закон ніхто не відмінив.
І цей закон передбачає фінансування училищ з міського бюджету.
І його потрібно виконувати.
БЮТ має фракцію в парламенті, то нехай “спонукає” колег по парламенту і нехай внесуть зміни в цей закон.
Нехай Долін О. візьме і поясне цим людям, що БЮТ не голосував “за” зарплати, стипендії, харчування і таким чином когось хотів “спонукати”. КОГО КОНКРЕТНО???)))
Чим завинили викладачі та їх сім’ї, студенти, які завдяки тому, що БЮТ хотів когось “спонукати”могли залишитись без зарплат, стипендій і харчування???

???
20.06.2016 at 11:44

Лєна а що хіба рішення не прийняте???

Лєна
20.06.2016 at 12:00

На сайті пишуть, що рішення прийняте, але лише завдяки позиції 18 депутатів, які були “за”. Тобто, якби ще хтось один утримався чи був проти, небуло б ні зарплат ні стипендій.
Не голосуючи “за” , БЮТ хотів когось “спонукати”. А по факту вийшло так, що завдяки своїй позиції мало не наказав викладачів і учнів. Сумно) Але що поробиш?

Долін О.
20.06.2016 at 12:02

???, а хіба 18 млн.грн. на рік, в розвиток міста, це не в інтересах громади ???

Віталій
20.06.2016 at 12:07

По перше – закон справді потрібно виконувати. Це без варіантів. По друге – парламент свою справу зробив: до Бюджетного кодексу було внесено зміни ще півроку тому. Питання в тому, що Президент не підписує цей закон…

Лєна
20.06.2016 at 13:23

Віталій.
Президент не підписував цей закон, лише тому, що його до цього ніхто не “спонукав”)))
А коли вже БЮТ взяв і не проголосував за виділення коштів на утримання училищ, то справа швидко зрушиться з місця. От побачите))))

Анатолій
20.06.2016 at 13:31

Тут спонукай не спонукай а закон треба виконувати, принаймні до кінця 2016 року. Про це сказала міністр освіти:
_http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/05/07/liliya-grinevich-z-2017-go-roku-sposib-finansuvannya-proftexosvi/

Лілія Гриневич: з 2017-го року спосіб фінансування профтехосвіти має бути змінений
Внаслідок передачі професійно-технічних навчальних закладів у 2016 році на місцевий рівень, склалася складна ситуація з їх фінансуванням. Наразі Урядом виділено 500 млн гривень для вирішення фінансових проблем закладів професійно-технічної освіти для підтримки тих бюджетів, де обмежений фінансовий ресурс. Про те, як вирішуватимуться поточні питання та які перспективи розвитку професійно-технічної освіти говорили учасники селекторної наради під головуванням Міністра освіти і науки Лілії Гриневич.
Міністр наголосила, що в 2016-му році доведеться допрацювати за нинішніх умов, але Міносвіти докладе всіх зусиль, щоб з 2017-го схема фінансування була змінена. Насамперед, МОН чекає від областей їхніх регіональних планів модернізації професійно-технічної освіти. Міністр повідомила, що з цього питання буде проведено окрему нараду, під час якої буде запропоновано низку критеріїв для аналізу регіональної системи професійно-технічної освіти. По-друге – рішення, яке буде запропоновано в новій редакції закону «Про професійну освіту», буде трансформовано в Бюджетний кодекс 2017 року. Мова йде про те, що управління професійно-технічною освітою має здійснюватися з рівня області та обласних центрів, великих міст обласного значення, у яких кількість населення не менше 300 тисяч жителів. «Чим більша кількість жителів, тим більша дохідна частина міста. Це питання знаходиться в стадії обговорення», – зазначила Лілія Гриневич.
За словами Міністра, професійно-технічна освіта з нового року має фінансуватися з кількох джерел. Перше джерело – державна субвенція на здобуття загальної середньої освіти у рамках професійно-технічної освіти. Друге – це два види замовлення на підготовку робітничих кадрів: державне, що пов’язане з гостродефіцитними професіями національного значення, а також регіональне, яке здійснює область і міста обласного значення для місцевого ринку праці. Третє – залучення коштів бізнесу. Це джерело буде пов’язане з модернізацією бази ПТНЗ та визначеними пріоритетними спеціальностями.
Лілія Гриневич зазначила, що сьогодні напрацьовуються рівні управління та фінансування професійно-технічною освітою, її система. Тільки після того, коли всі узгоджені положення будуть відображені в законах, можна буде починати процедуру передачі майна професійно-технічних закладів. «Зараз починати процедуру передачі приміщень недоцільно. Це стане можливим тільки тоді, коли повноваження, відповідальність, майно будуть затверджені законом», – підкреслила Міністр освіти та науки.
За результатами аналізу Міністерства фінансів України місцевих бюджетів, місцеві органи влади спроможні утримувати заклади професійно-технічної освіти, окрім поодиноких винятків. Так, за січень-квітень поточного року до обласних бюджетів і бюджетів міст обласного значення, які повинні фінансувати ПТНЗ, надійшло 30,6 млрд гривень, що складає близько 42% від річних надходжень. Приріст цих надходжень проти аналогічного періоду минулого року склав 44, 1 %, або 9,4 млрд гривень. Як повідомив начальник відділу фінансів освіти Міністерства фінансів України Андрій Бондаренко, деякі місцеві органи влади приймають рішення щодо розміщення коштів на депозитах у банках замість того, щоб спрямовувати їх на фінансування закладів. За результатами І півріччя після аналізу місцевих бюджетів Мінфін надасть пропозиції щодо додаткової підтримки фінансування ПТНЗ, враховуючи реальний фінансовий стан територій.

Анатолій
20.06.2016 at 13:53

Долін О.
“Міністр наголосила, що в 2016-му році доведеться допрацювати за нинішніх умов, але Міносвіти докладе всіх зусиль, щоб з 2017-го схема фінансування була змінена. ”
Так що не займайтесь демагогією. І не кажіть, що ви за економію бюджетних коштів, порушуючи при цьому Закон. Іншого джерела фінансування ПТУ крім місцевих бюджетів покищо не буде, Вам міністр сказала чітко – до кінця 2016 року нічого не зміниться(.

Андрій
20.06.2016 at 19:29

Проблема в тому що держава черговий раз кинула людей, передавши фінансування, досить сумнівних закладів. Ефективність Пту -40 дорівнює приблизно 12% ! То чи взагалі такі заклади потрібні саме в такому форматі?

Лєна
20.06.2016 at 19:38

Андрій.
А якими показниками Ви рахували ефективність ПТУ-40?

Уляна
20.06.2016 at 20:45

Закон, звичайно, потрібно виконувати, навіть недолугий. Для нашого місцевого бюджету це величезне навантаження. І Андрій, нажаль, правий. Досить порахувати скільки випускників залишається працювати в місті по спеціальності. Ось і побачите ефективність як ПТУ40 так і 20. Та це не означає, що їх потрібно закривати. Бо тоді багатьом дітям взагалі не буде куди податись. Більшість батьків фінансово просто не потягне ВИШІВ. Тому для них училища єдиний вихід.

Уляна
20.06.2016 at 20:47

А взагалі я не зрозуміла, до чого профтехучилища і БЮТ до теми цієї статті? Як це стосується прогульників??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *