Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.09.2014

В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ЗАТВЕРДИЛИ СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ МІСТА НЕ ЧИТАЮЧИ САМ ДОКУМЕНТ…

moe-lico_45076204_orig_26 вересня було проведено 63 позачергову сесію міської ради. Із 40 обраних депутатів на пленарне засідання з’явилося всього 25. Напевно, ті, хто не прийшов думали, що питання, які виносились на розгляд засідання, не досить важливі. Але це далеко не так. З-поміж трьох питань порядку денного чи не найбільше часу приділили розгляду першого – Про Стратегію стійкого розвитку міста-курорту державного значення м.Хмільник до 2020 року.

сесыя 008сесыя 009

Презентацію документу Стратегії підготували експерти, які впродовж 1,5 року працювали над її написанням – це Ірина Лех та Віктор Карамушка. Вони довго розповідали міському голові, депутатам та усім присутнім (здебільшого це були старшокласники міських шкіл) про пріоритетні галузі в місті, які, за умови вкладення в них великих інвестицій, мають можливість вивести місто на умовно вищий щабель розвитку та покращать рівень життя його мешканців.

сесыя 012сесыя 014

Слухаючи перспективи розвитку Хмільника практично всі депутати схвально кивали, але ж коли прийшов час голосування, слово взяв міський голова та висловив занепокоєння тим, що не всі депутати приймали активну участь в розробці Стратегії. А ще він попросив підняти руки тим, хто дійсно прочитав даний документ. І виявилось, що таких народних обранців було всього лише 5-6 осіб. Проте, незважаючи на пропозицію депутата міської ради Володимира Мельничука відтермінувати голосування до наступної сесії, за Стратегію все ж було проголосовано – 24 «за» та 1 «утримався» (В.Мельничук).

Постає питання: як докотились до такого депутати міської ради? Вони голосують за документ, який буде орієнтиром в роботі на наступні 6 років, але навіть не знають його змісту – хіба таке допустимо?

4 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ЗАТВЕРДИЛИ СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ МІСТА НЕ ЧИТАЮЧИ САМ ДОКУМЕНТ…

XXL
27.09.2014 at 17:25

Це в стилі Мельничука,ще раз жувати пережоване, прийняли стратегію і вперед.

Віталій
27.09.2014 at 17:29

Як на мене, то це стиль відповідального депутата. Чи Ви вважаєте. що можна затверджувати такі важливі документи не читаючи та ігноруючи необхідність проведення громадського обговорення такого важливого документа?

дед мазай
28.09.2014 at 20:46

Я був на тому засідані і можу сказати вам одне ставити акцент лише на курорту справу безглуздо… Треба одночасно з курортною справою піднімати малий та середній бізнес!!!

Віталій
28.09.2014 at 20:50

А можна поцікавитися: а яким чином потрібно піднімати малий та середній бізнес? Тобто ЩО САМЕ потрібно було вписати в Стратегію, щоб потім виконати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *