Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

31.05.2016

В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ЗБЕРУТЬСЯ НА ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ – вирішувати питання водопостачання та водовідведення в місті (оновлено)

znak2 червня депутати Хмільницької міської ради зберуться на позачергову сесію. Відповідне розпорядження видав міський голова Сергій Редчик. Єдиним пунктом порядку денного позачергової сесії є:

«Про стан водопостачання та водовідведення в місті Хмільнику».

Ознайомившись з проектом рішення (дякуємо пану Кондратовцю) можна зробити висновок, що депутати зроблять ще одну спробу прийняти у власність територіальної громади водоканал. Якщо депутати все ж таки приймуть відповідне рішення, то буде проведено аудит фінансово-господарської діяльності та менеджменту підприємства, а також доручено виконавчому комітету Хмільницької міської ради опрацювати питання проведення модернізації, реконструкції та будівництва станції водо- підготовки, каналізаційно-насосної станції, очисних споруд каналізації, станцій підвищення тиску (третього підйому)..

Тому, кому цікаво, запрошуємо відвідати саме пленарне засідання, яке розпочнеться 2 червня об 11.00 в залі засідань міської ради.

8 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ЗБЕРУТЬСЯ НА ПОЗАЧЕРГОВУ СЕСІЮ – вирішувати питання водопостачання та водовідведення в місті (оновлено)

вадим
31.05.2016 at 21:12

непрацюючий бювет біля ощадкаси – відноситься до водопостачання ? ніхто не хоче утримувати спадщину попередників ?

Віталій
31.05.2016 at 21:28

Свого часу бювет передали на баланс КП” Хмільниккомунсервіс” Принаймні відповідний проект рішення було винесено на розгляд депутатів. То ж всі питання щодо бювету – до балансоутримувача. Але з тим бюветом не все так просто: уже багато знаючих людей настійливо не рекомендували звідти пити воду – начебто там щось не в порядку з хімічним складом цієї води. Подробиць не пам’ятаю, але говорилося про суттєве перевищення допустимих норм заліза та інших елементів. Але я в цьому нічого не розумію, тому, якщо хтось “в тємі” – прошу прокоментувати…

Anatoly
31.05.2016 at 23:05

А для чого приймати збиткове підприємство?

яся
02.06.2016 at 11:48

Обовязково потрибно прийняти на баланс миста та поминяти менежмент особливо начальника оскильки вин не копетентн. та не хозяин. Зливае стоки з часних машин по вул ици 1 травня на перекатци смердола.Пидприемство потрибно нашим жителям яки мають утримувати и получати якисни послуги атам николи толку не було тому що таке начальство.

misha
02.06.2016 at 13:30

так то ж зять зливає сімейний бізнес а ми плотим за реактиви та фільтрацію так сказати відмиваєм йому гроші….

Anatoly
02.06.2016 at 17:35

То що прийняли той волоканал чи ні?

Anatoly
02.06.2016 at 21:17

То виходить, що Водоканал не всі роки був збитковий. В 2011 році навіть отримав 1 мільйон прибутку.
А звідки там взявся Розвора? Свого часу він розвалив Хмільниктепломережу, а зараз з Загікою доводять до ручки Водоканал. Гнати з роботи обох. Провести аудит. Поставити нормального керівника. І буде все добре, а то як тільки проблеми – відразу просить підняти тарифи.
А щодо втрат в мережах. Ніхера собі аж 30%. Уявіть, що якби не такі втрати, то тією водою, яка за 3 роки витиче як втрата в мережах, можна цілий рік забезпечувати все місто, так як за 3 роки втрати в мережах становлять майже 100%.
(…). Іншого слова не підберу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *