Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

06.03.2015

В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ЗНОВУ НЕ ДАЛИ ПРЕМІЇ ПОСАДОВЦЯМ

ArshavinДепутати Хмільницької міської ради знову не проголосували за преміювання міського голови Хмільника та посадовців міської ради.

Причина цього стало, на думку депутатів, незадовільна робота виконавчого комітету, який затвердив кілька незаконних рішень.

Таким чином міський голова Василь Грушко, заступник міського голови Сергій Пятківський, а також секретар ради Костянтин Коломієць залишилися без премій.

Цікава ситуація склалася з преміюванням заступника міського голви, начальника фінансового управління пані Любов Гамак. Це єдина з посадовців, яку депутати все ж таки преміювали. Але їй вистачило сміливості встати та заявити, що вона відмовляється від премії, так як вона також голосувала за незаконні рішення виконавчого комітету. Але це не вплинуло на рішення депутатів надати їй премію за лютий.

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ДЕПУТАТИ ЗНОВУ НЕ ДАЛИ ПРЕМІЇ ПОСАДОВЦЯМ

LEON
07.03.2015 at 07:58

На мою думку пора прикоротити гратися в “кішки та мишей” і прийняти рішення не преміювати міськрго голову і його замів до проведення чергових виборів. Сьогодні є куди направити ці кошти, на них можна купити багато чого для воїнів АТО.

Дума
07.03.2015 at 20:56

А на якому каналі буде транслюватися остання сесія?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *