Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

13.03.2015

В ХМІЛЬНИКУ ДОСЛІДЖУВАТИМУТЬ ПІДЗЕМНІ ХОДИ

110425В Хмільнику мають намір дослідити підземні ходи. Про це повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника.

Таке рішення було прийняте під час зустрічі міського голови Василя Грушка з старшим науковим співробітником Інституту археології Національної академії Наук України пані Ларисою Луговською.

Як зазначає Офіційний сайт міста наразі є домовленість та попереднє погодження депутатів міської ради про те, що на початку травня цього року до міста прибуде група археологів, котрі проведуть археологічні розкопки на Замковій Горі та дослідять підземні ходи орієнтовно 14-16 століття.

Крім того, науковець запевнила керівництво міста про те, що результати цих досліджень будуть представлені влітку цього року на Всеукраїнській науково-практичній конференції з питань збереження та подальшого функціонування пам’ятки архітектурної спадщини України – палацу Ксідо.

На разі ж, посадовці напрацьовують документи договірного змісту та готують відповідні проекти рішень для розгляду цього питання на сесійному засіданні.

4 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ДОСЛІДЖУВАТИМУТЬ ПІДЗЕМНІ ХОДИ

Фома
13.03.2015 at 22:45

Копати треба починати зі “Старої фортеці”. Потихенько. Головне не перестаратись та не вийти в Голодьках чи під Кожуховим. І ще: піймаю “археологів” у бабиному льоху – вуха відірву!

Дума
14.03.2015 at 16:03

)))))))))))))

Пронира
15.03.2015 at 08:36

дЮже давно хотів стати археологом, але далі першого поверху “Старої Фортеці” не “опустився”)))) Але ж то чудові часи були “Крєпость”, через місток “клєтка”)) сігарєти “Моооре” сь мєнтолом, поштучЬно “стіморол”… поштучЬно)))))))

mesnik
16.03.2015 at 15:00

Пронира, Ви ще бухарь той))). Добре хоч нище першого “поверха не опустився”))))). Хоча давав життя ще те: “Але ж то чудові часи були “Крєпость”, через місток “клєтка”)) сігарєти “Моооре” сь мєнтолом, поштучЬно “стіморол”… поштучЬно)))))))…. Мда нація почала гнити ще тоді…..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *