Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

24.10.2017

В ХМІЛЬНИКУ ТА ХМІЛЬНИЦЬКОМУ РАЙОНІ РОЗВИВАЮТЬ ШКІЛЬНІ СЛУЖБИ ПОРОЗУМІННЯ

24 жовтня в приміщенні Хмільницької ЗОШ І-ІІІ ст. №3 пройшов перший день тренінгу «Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння», у якому взяли участь учні та педагоги Хмільницьких ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, НВК: ЗШ І-ІІІ ст. –гімназія №1, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. ДНЗ» с. Березна, ЗШ І-ІІІ ст. с. В. Митник, «НВК I-III ст. – ДНЗ» с. Лозова, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ш. Гребля, ДПТНЗ “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти”.

У 2016-2017 навчальному році  Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» було організовано тренінг «Створення шкільних служб порозуміння». Серед основних здобутків даної діяльності варто зазначити створення та функціонування шкільних центрів порозуміння у трьох навчальних закладах Хмільницького району (ЗШ І-ІІІ ст. с. В. Митник, «НВК I-IIIст.-ДНЗ» с.Лозова, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Ш. Гребля). У вересні 2017 року координатори та медіатори даних шкіл прийняли участь у тренінгу для тренерів-медіаторів і здобули навички для проведення тренінгів «Базові навички медіатора шкільної служби порозуміння» та дебютували сьогодні у ролі тренерів. На допомогу тренерам у якості супервізора прибула досвідчена тренер-фасилітатор Вікторія Калязіна, яка представляє ГО «Інститут миру і порозуміння» м. Київ.

По закінченню чотириденного тренінгу заплановано відкриття шкільних служб порозуміння у ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, ДПТНЗ “Хмільницький аграрний центр професійно-технічної освіти”, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.ДНЗ» с. Березна, та відновлення шкільної служби порозуміння в ЗШ І-ІІІ ст. –гімназія №1.

Тренінг побудовано на багаторічному практичному досвіді та проводиться за програмою, розробленою громадською організацією «Інститут Миру і Порозуміння» (http://ipcg.org.ua/). Також,  ГО «Інститут Миру і Порозуміння» надає методичну підтримку у вигляді посібників на теми відновних практик, робочі зошити для медіаторів та необхідні документи для роботи ШСП міста Хмільника та Хмільницького району.

Тренінг пройшов в рамках проекту “Розвиток шкільних служб порозуміння в рамках Мережі правового розвитку”, що реалізує ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” у співпраці з організаціями-членами МПР за підтримки Міжнародний фонд “Відродження”

Координує реалізацію проекту в місті Хмільнику та Хмільницькому районі громадська організація «ПРАВО».

Контактна особа – Тетяна Шевчук тел. (096) 900 58 71.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *