Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

22.03.2015

В ХМІЛЬНИКУ ХОЧУТЬ ПОЗБАВИТИ МАНДАТІВ 4 ДЕПУТАТІВ

imagesДепутати Хмільницької міської ради звернулися до керівників міських організацій політичних партій, які мають своїх депутатів в міській раді, з проханням відкликати депутатів, які пропустили більше половини засідань міської ради в 2014 році.

За 2014 рік Хмільницька міська рада збиралася 21 раз. Серед 40 депутатів поки що знайшлося чотири, які пропустили більше половини пленарних засідань та можуть бути відкликані. Отож, в зону ризику потрапляють:

РЕП’ЯХ Олександр Анатолійович – Хмільницька міська організація Партії регіонів, «прохворів» аж 19 пленарних засідань.

ДРЕЖЕНКОВ Петро Олексійович – Хмільницька міська організація політичної партії „Нова політика”, на його рахунку аж 17 прогулів.

ТЕРЕЩЕНКО Вадим Альбертович – Хмільницька міська партійна організація політичної партії „Всеукраїнська партія „Дітей Війни”, проігнорував 15 засідань ради.

ГАЛАЧЕНКО Вікторія Віталіївна – Хмільницька міська організація політичної партії „Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”, яка пропустила 11 сесій міської ради.

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ХОЧУТЬ ПОЗБАВИТИ МАНДАТІВ 4 ДЕПУТАТІВ

Небайдужий
22.03.2015 at 20:28

Більшість прогульників- “щирі друзі” нашого мера, якому також в своєму кабінеті чомусь не сидиться. “Скажи мені, хто твій друг і…” 😉
А у Петі Дреженкова можна мандат сміливо забирати. Він в найближчі кілька років в Хмільнику точно не з’явиться. В розшуку ж… 🙂

LEON
25.03.2015 at 06:43

Це чергове популіське шоу. Даний склад депутатів взагалі необхідно розігнати, практично вони всі задіяні в тих чи інших корупційних схемах чи інших протизаконих діянях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *