Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

17.12.2015

В ХМІЛЬНИКУ ХОЧУТЬ ВСТАНОВИТИ ВАРТІСТЬ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В ДИТСАДКАХ – НЕВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ДІТЕЙ АТОШНИКІВ?

завантаженняНа розгляд виконавчого комітету Хмільницької міської ради мають намір винести проект рішення «Про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста на 2016 рік».

Якщо цей проект рішення буде затверджено, то вартість харчування дошкільнят складатиме:

  • 60 відсотків від фактичної вартості харчування однієї дитини в день з розрахунку фактичної вартості за минулий квартал;
  • 30 відсотків від фактичної вартості харчування однієї дитини в день для батьків, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років (або дітей, які навчаються за денною формою навчання у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, – до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років).

Також планується звільнити від плати за харчування такі категорії:

  • дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну  допомогу  малозабезпеченим сім’ям»;
  • дітей-сиріт та дітей , позбавлених батьківського піклування.

На жаль проект рішення не містить згадки про дітей учасників АТО. Сподіваємося, що це питання буде врегульоване іншим нормативно-правовим актом.

4 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ХОЧУТЬ ВСТАНОВИТИ ВАРТІСТЬ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ В ДИТСАДКАХ – НЕВЖЕ ЗАБУЛИ ПРО ДІТЕЙ АТОШНИКІВ?

Федір
18.12.2015 at 19:30

Нехай краще припинять побори з батьків у дитячих садочках ,а то директору на подарунки здавай ,вихователькам здавай,на ремонт здавай,по сумі поборів уже обходиться як приватний садочок.

Віталій
18.12.2015 at 19:55

А хто вимагає здавати гроші? Чому питаю? Тому що, зазвичай, ініціаторами таких “зборів” виявляються самі батьки. Вірніше – кілька батьків з групи. Саме вони, можливо бажаючи якось “лизьнути” директору та виховательці, виступають з ініціативою збору коштів на подарунки. І батьки здають – причому добровільно! не бажаючи бути білими воронами. А працівники дитячих садочків просто не відмовляються від таких, їм вигідних, знаків уваги. То може варто починати саме з батьків?

Федір
18.12.2015 at 20:34

Тобто коли директорка вимагає новий телевізор чи комп винуваті батьки?.Ну тепер зрозуміло.

Віталій
18.12.2015 at 20:46

Ні, якщо вимагає директорка, то потрібно звертатися до правоохоронних органів)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *