Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

01.04.2010

В Хмільнику хочуть запровадити… «комендантську годину»…

Хмільницьким МВ міліції було направлено лист з такою пропозицією до Хмільницької міської ради…

Проаналізувавши стан правопорушень серед неповнолітніх за 2009 рік і з початку 2010 року, було встановлено, що кількість правопорушень, скоєних особами до 18 років, помітно зросла.

Якщо розглядати результати аналізу за кожний рік, то бачимо таку картину:

  • 2009 рік – до адміністративної відповідальності притягнуто 44 неповнолітні особи;
  • 2010 рік – за два місяці до адміністративної відповідальності притягнуто вже 18 дітей;

За результатами міліцейського дослідження, «лідерами» правопорушень серед неповнолітніх є вживання спиртних напоїв в громадських місцях та поява в нетверезому стані.

Саме тому, Хмільницьким МВ було направлено лист до Хмільницької міської ради з проханням обмежити перебування неповнолітніх осіб, віком до 14 років, у громадських місцях (дискотеки, кафе, бари) без супроводу дорослих пізніше 22.00, а осіб від 14 до 16 років – без супроводу дорослих після 23.00…

Свого часу Вінницька міська рада обмежила перебування неповнолітніх осіб в громадських місцях у вечірні години, ухваливши рішення «Про заборону перебування неповнолітніх дітей у нічних клубах, закладах дозвілля». Отже, на черзі Хмільник…

За матеріалами газети

«Життєві обрії»

за №13

від 26.03.2010

9 Comments on “В Хмільнику хочуть запровадити… «комендантську годину»…

Волошка
02.04.2010 at 08:54

От і добре було б… Немає чого тинятися підліткам по ночах… Хіба що в окремих випадках, коли затрималися десь на дні народженні, чи добираються після дискотеки зразу додому. А то потанцювали, і далі продовжують пити – і так всю ніч. Ще за моєї молодості підлітки сиділи в цей час вдома. Вчилися…. Хоча в кожного покоління є свої нюанси, але те, що твориться зараз!!!! Це вже край!!!

мілка
02.04.2010 at 09:11

І я вважаю, що це добре! Але, якщо чесно, не вірю в те, що це буде дієво! Хіба міліція дуже серйозно цим займеться з допомогою міської влади, а також кожен з батьків неповнолітніх дітей замислиться і не буде відпускати їх пізно на “гульки”.

Віталій
02.04.2010 at 10:25

А мені цікаво, яка міра покарання буде застосована до порушників цієї “комендантської години”?

Зайка
02.04.2010 at 10:54

Можливо в деякій мірі я звами і згодна!Потрібно запровадити “коменданську годину”,але тільки для дітей яким немає 16 років!!!Все ж таки нічні вечори такі прекрасні і романтичні…

,
04.04.2010 at 16:33

1) А навіщо застосовувати якісь санкції до порушників? На мою думку їх треба застосовувати більше до батьків які безвідповідально ставляться до виховання своїх дітей.
2) І я б особисто збільшив вік до 18 років. Тому що якраз у такому віці діти закінчують школу. І з такого віку у наші країні стають повнолітьми. Тай у такому віці дитина вже цілком сформована особистіть.
3) Недавно відвідав заклад під назвою Оазис. Зайшовши у хол цього закладу мене відразу зацікавив один напис на стіні ” Що особам які не досягли 18 років вхід заборонено ” а коли зайшов у зал там побачив молодих осіб які вчаться ще у школі. навіть найшов дітей які вчаться у 9-у класі. То перш за все у такий заклад треба зробити рейд міліції. І таким чином поповнити казану нашого міста.

Волошка
04.04.2010 at 21:45

Про “Оазис” повністю згодна. На жаль, там не контролюють вік відвідувачів. Ну а що ж? Головне, щоб гроші платили, а хто туди ходить – байдуже…. Щодо батьків – вже нинішніх підлітків треба виховувати як гарних майбутніх батьків і матерів, бо сьогоднішні батьки вихованню вже не будуть піддаватись. Та й дітки зараз не подаруночок – будь-яким батькам роти позатикають і будуть робити все, що захочуть. Правда, не всі:))))

Слободянська кішечка
05.04.2010 at 09:12

Я також згодна, що комендантська година необхідна, діти,я кі не досягли 16 років не повинні гуляти та “тусуватись” після 23.00. І згодна з Волошкою про те, що треба виховувати сучасну молодь, як майбутніх батьків, дітки і справді зараз не подарунок, але ж можна спробувати знайти до них підхід і направити їхню невичерпну енергію у вірне русло!

Віталій
06.04.2010 at 09:36

Десь прочитав вислів про те, що дітей необхідно виховувати ще за 20 років до їх народження…
Щодо самої пропозиції – зверніть увагу на формулювання: “…обмежити перебування неповнолітніх осіб, віком до 14 років, у громадських місцях (дискотеки, кафе, бари) без супроводу ДОРОСЛИХ…”. Не батьків, не родичів, а саме дорослих…

Ester
20.04.2010 at 17:42

На сьогоднішній день у нас непогане законодавство щодо захисту непповнолітніх від їх же шкідливих звичок (це і заборона продажу алкоголю особам до 18 років та перегляду ними ж порнофільмів, обмеження щодо перебування в інтернетсалонах, крім того, всі інші протиправні вчинки також заборонені тощо), але на жаль воно в більшості випадків залишається декларативним і не виконується, і контроль щодо його виконання дуже поганий. Не розумію для чого створювати ще один декларативний акт, адже міліція як не працювала так і не буде, а якщо й буде то це дуже хороша ще одна схема для отримання хабаря. щодо відповідальності за це – то відповідати за неповнолітніх, які гуляють на вулці під час забороненого часу будуть виключно батьки, шляхом сплати штрафу, але на мою думку в нас є багато молодих людей, які батьків вже давно не слухаються, з якими батьки просто не справляються. А якщо на гачок попаде дитина з відомої сім’ї, це ще один з шляхів отримання прибутку не в державний бюджет працівниками міліції. А якщо батьки будуть відмовлятися від неконтрольованих дітей? Що тоді? Адже відпрацьованих схем немає.
Особисто я не бачу великої для себе небезпеки ввечері на вулиці і не готова обмежити себе і своїх дітей в обмежені права на вільне пересування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *