Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

09.02.2015

В ХМІЛЬНИКУ ГОТУВАТИМУТЬ МОЛОДЬ ДО СЛУЖБИ У ВІЙСЬКУ

завантаженняВ Хмільнику запровадять триденну допризовну підготовку молоді. Це є одним з заходів Плану поліпшення підготовки молоді до служби в Збройних Силах України на період до 2020 року.

Відповідне рішення затвердив виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

Цим рішенням було доручено управлінню освіти забезпечити проведення в місті допризовної підготовки з учнями передвипускних та випускних класів усіх навчальних закладів системи освіти, в яких учні отримують середню освіту та з юнаками які мають неповну середню освіту на 3-денних навчально-польових зборах.

Також передбачається вжити заходів щодо поліпшення навчально-матеріальної бази в навчальних закладах міста з допризовної підготовки.

Сподіваємося, що на проведення відповідних заходів міська рада виділить належне фінансування.

3 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ГОТУВАТИМУТЬ МОЛОДЬ ДО СЛУЖБИ У ВІЙСЬКУ

LEON
10.02.2015 at 18:29

Відповідне рішення затвердив виконавчий комітет Хмільницької міської ради. А чому виконавчий комітет Хмільницької міської ради не передбачив належне фінансування відповідних заходів по підготовці молоді до служби в Збройних Силах України на період до 2020 року? Що знову хочуть скинути на благодійність батьків? Дійсно нам залишилося лише сподіватися, але на що? Про це ніхто не знає)))))

Жюльєн Сорель
11.02.2015 at 17:04

Було б добре запровадити в нас військово-патріотичне виховання в школах. Прищеплювати дітям ще з малечку любов до Батьківщини, до здорового способу життя, цінувати традиції і історію. Щось типу організації “Пласт”.

khmelnik
12.02.2015 at 01:02

Це так само як сформувати тероборону а далі пшик- ой перепрошою це для того щоб своіх мажорів никати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *