Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

07.05.2013

В ХМІЛЬНИКУ ГОТУЮТЬ ДЛЯ ПРОДАЖУ 2,7 ГА ЗЕМЛІ

zemlyaНа Офіційному сайті міста Хмільника з’явився проект рішення міської ради, яким виконавчому комітету Хмільницької міської ради може бути надано дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою на земельну ділянку у м. Хмільнику по вул. Курортна.

Таке рішення мають намір затвердити з метою «забезпечення продажу на конкурентних засадах земельних ділянок у місті Хмільнику».

Якщо проект рішення буде затверджено, то земельну ділянку «орієнтовною площею 27000,0 кв.м. що розташована у місті Хмільнику по вул. Курортна між територією ДП «Клінічний санаторій «Хмільник» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» та дзотом» буде визнано комунальною власністю територіальної громади міста Хмільника. Це дасть підстави для розроблення проекту із землеустрою для оформлення права власності територіальної громади міста Хмільника на земельну ділянку, що, в свою чергу, дозволить її потім продати.

5 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ГОТУЮТЬ ДЛЯ ПРОДАЖУ 2,7 ГА ЗЕМЛІ

Валера
07.05.2013 at 21:23

В місті про цю землю говорять уже давно.ЇЇ хоче прихватізірувати хазяїн ресторану Коктебель.Із розмов зрозуміло , що він уже домовився

Віталій
07.05.2013 at 21:28

А можна уточнити де саме ця земля? А то я щось не можу собі уявити де це… Ті “орієнтири”, що вказані в проекті рішення. мені, на жаль, нічого не кажуть…

Руслан
07.05.2013 at 23:13

Віталій, а що не зрозуміло? Між ВЦСПС і дзотом. Тільки то дот, а не дзот, але це не суттєво. Я тобі вже писав – не лінуйся встати і пройтись по місту за псевдо покращення якого ти так борешся.

Віталій
07.05.2013 at 23:16

))) Руслане, якраз це і суттєво…))) Якщо площа земельної ділянки визначається “орієнтовно”(тобто 2.7 га – може бути не потолок))), а межі встановлюються якимись ДЗОТом, якого взагалі не існує, то це якраз і суттєво…))) а порадою обов’язково скористаюся при нагоді… Дякую)))

Руслан
07.05.2013 at 23:29

не знаю як сьогодні, а ще вчора дзот(дот) там був. Скористайся, не пожалкуєш. Побачиш багато цікавого, нові крайовиди, нові обличчя))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *