Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

17.10.2013

В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИЛИ ПРО ПРАВА ДИТИНИ В ЗМІ

t4З 11 по 13 жовтня громадською організацією «А-ВЕСТА» відбувся  перший, з трьох запланованих, тренінг «Права дитини в ЗМІ» для журналістів і блогерів з Вінницької області. В якості тренерів виступили Марія Ясіновська та Сергій Буров.

Протягом трьох днів учасники аналізували міжнародні на українські документи  у сфері Прав Дитини,  ознайомилися з рішеннями ЄСПЛ, які стосувалися порушень Прав Дитини, визначали проблеми, які потребують висвітлення в засобах масової інформації та їх наповнення. Також отримали навички планування інформаційних кампаній.

Найцікавішою і найпотрібнішою  в анкетах оцінки учасники визначили сесію «Матеріали ЗМІ крізь окуляри Прав Дитини», під час якої  вони аналізували статті і дописи в блогах  про дітей  і визначали, як би вони написали ці матеріали тепер, отримавши на тренінгу нові знання, що змінили б, в кого взяли б коментар, як розмовляли б з дитиною, чи друкували б фото дитини .

t1

На тренінгу були сплановані теми і план проведення майбутніх прес-турів, а загалом учасники вважають, що тепер їх  статті про дітей стануть якіснішими. Також вони на практиці зможуть допомогти іншим людям (друзям, знайомим та ін.), які потребуватимуть вирішення проблем з захистом Прав Дитини.

t3

Тренінг відбувся у місті Хмільнику  Вінницької області за підтримки Відділу Преси, Освіти та Культури Посольства США в Україні.

t6

Інформаційну  підтримку  в проведенні тренінгу надали офіс ЮНІСЕФ в Україні, міжнародний жіночий правозахисний центр Ла-Страда Україна, Данська Рада у справах біженців, Міжнародна Амністія, Жіночий Консорціум, програма Розуміємо права людини та громадська організація «ПРАВО».

t2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *