Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

23.08.2017

В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИЛИ ПРО УЧАСТЬ ГРОМАДСЬКОСТІ В БЮДЖЕТНОМУ ПРОЦЕСІ

В Хмільнику відбулася друга інформаційна зустріч, під час якої експерти громадської організації «ПРАВО» презентували можливості для членів територіальної громади щодо участі в бюджетному процесі.

Участь в заході взяли представники громадських організацій, органів самоорганізації населення та посадовці міської ради.

Під час зібрання було презентовано бюджетний регламент, який свого часу був затверджений міською радою, а також інтернет-ресурси, за допомогою яких можна відслідковувати витрати міського бюджету.

Під час заходу було обговорено перебіг впровадження проекту «Громадський бюджет», а також досягнуто домовленості між експертами громадської організації «ПРАВО», Центру аналізу місцевої політики та посадовцями міської ради щодо створення робочої групи для коригування бюджетного регламенту.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Міський бюджет – бачу, розумію, контролюю», який реалізується Хмільницькою районною громадською організацією «ПРАВО» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Точка зору, відображена у цій публікації чи матеріалі, є винятковою відповідальністю Хмільницької районної громадської організації «ПРАВО» і може не співпадати з точкою зору Фонду Східна Європа, ПАУСІ і/або Європейського Союзу.

Партнерами в реалізації проекту виступають міськрайонна газета “Життєві обрії” та виконавчий комітет Хмільницької міської ради.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *