Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

05.06.2015

В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО БЛАГОУСТРІЙ МІСТА

завантаженняПам’ятаєте, минулого року наше місто Хмільник став переможцем у Вінницькій області у конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку»? Такі результати, як тоді розповідав куратор комунальної сфери – це копітка робота усіх комунальних структур в цілому і кожного хмільничанина зокрема. Але для того, щоб й надалі тримати марку, проводяться традиційні весняні двомісячники «чистоти та порядку». Цей рік не став винятком. В березні-травні працювали усі: само собою ясно, що комунсервіс не мав спокою, ЖЕК підганяв «хвости», хмільничани чистили свої подвір’я, але найбільше, так здається, потрудились працівники міської ради – чиновники, яких було призначено ну точно не для того, щоб по п’ятницях мести вулиці міста чи клумбочки уквітчувати трояндами. Але то таке.

Отож, 9 червня на 15 год. в зал засідань міської ради запрошують депутатів міської ради, голів вуличних і будинкових комітетів, голів громадських рад мікрорайонів міста та громадськість Хмільника для того, щоб розповісти про підсумки проведення двомісячника з благоустрою та санітарного утримання міста Хмільника.

 

5 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО БЛАГОУСТРІЙ МІСТА

Месник
06.06.2015 at 21:15

Ви кожен рік кричите, що чиновники не то роблять, бо метуть! Що зробили Ви особисто щоб того мусору стало менше?

Віталій
06.06.2015 at 21:19

Не знаю, як інші, а я особисто не викинув за цей рік, в принципі, як і за інші роки, ЖОДНОГО папірця мимо урни))) Хіба цього замало?)))

Месник
07.06.2015 at 07:41

А де ж інформаційно-роз”яснювальна робота? Де черговий проект? Чи там бабла не врубаєш?

Месник
07.06.2015 at 07:44

То ви прям снайпер по урнах попадати)))))

Віталій
07.06.2015 at 11:54

Мені здається, що для того, щоб попадати в урни, достатньо бути просто вихованою людиною, і не обовязково бути снайпером)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *