Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

04.02.2014

В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО РОЗРОБКУ НОВОГО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

genplanВ Хмільнику мають обговорити стан реалізації чинного Генерального плану міста Хмільника та визначити пріоритети розробки нового Генерального плану.

Саме обговорення має відбутися під час загальноміської наради, яка відбудеться 6 лютого. Для обговорення на загальноміській нараді також виноситься питання про стан розробки Стратегічного плану розвитку міста Хмільника на період до 2020 року.

Нагадуємо, що захід відбудеться 6 лютого 2014 року о 10.00 год. у залі засідань  міської ради (2-ий поверх).

Запрошуються всі зацікавленні особи.

61 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ГОВОРИТИМУТЬ ПРО РОЗРОБКУ НОВОГО ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА

Пронира
04.02.2014 at 20:03

Xто пояснить, для чого Xмільнику новий Генеральний план? Чому не зміни до існуючого?

Гадина
04.02.2014 at 20:05

Тому що потрібно закрити всі огріхи повязані з виділенням земельних ділянок. Цільове призначення землі змінити і все впорядку.

Гадина
04.02.2014 at 20:12

 Строк дії генерального плану населеного пункту не обмежується.Зміни до генерального плану населеного пункту можуть вноситися не частіше, ніж один раз на п’ять років. Робіть висновки самі.
Подробнее:http://kodeksy.com.ua/pro_regulyuvannya_mistobudivnoi_diyal_nosti/statja-17.htm
Подробнее:http://kodeksy.com.ua/pro_regulyuvannya_mistobudivnoi_diyal_nosti/statja-17.htm
 

LEON
04.02.2014 at 21:48

До зустрічі 06.02.2014р. о 10 00 в залі засідань МР (на другому поверсі). Давайте зберемося і подискутуємо з архітектором та з міськими чиновниками. Нехай розяснять, що і до чого? 

Пронира
04.02.2014 at 21:59

Ok))

Віктор
04.02.2014 at 22:02

Підтримую!

Естер
04.02.2014 at 22:15

наскільки я розумію, саме для розяснень всіх “за і проти” збирають загальноміську нараду. Краще прийдіть на нараду, почитавши перед цим законодавство з цього питання і підготуйте свої запитання та аргументи.

громадянка
04.02.2014 at 22:47

 

Всі ці “огріхи”  можно вписати і в зміни до генерального плану. А зміни необхідні до всієї території міста. Тільки навіщо робити зміни коли генплан був розроблений  в 90 роках на нормативній базі колишьного СРСР. Основні показники генплану розраховують на  етап 15-20 років. Доцільно робити зміни до генплану, корли б він був розроблений 5-7 років назад. А з цього робіт висновок або отримуємо новий продукт або  ліпити старий і казати який він досконалий.  Як на мене, необхідно новий генплан.  
 

громадянка
04.02.2014 at 22:52

да прочитайте ДБН “Склад та зміст генерального плану населеного пункту” та порядок розроблення містобудівної документації. Думаю архітектору вдасця переконати громадськість.

Небайдужий
04.02.2014 at 22:54

Єдиною причиною розробки нового генерального плану є ГРУБІ порушення існуючого. “Старе законодавство”- то відмазки для олігофренів. А ось тут вже й починається саме цікаве- ХТО ДОПУСТИВ оті самі ГРУБІ ПОРУШЕННЯ генплану, через які той “прийшов у непридатність”. А може не генплан новий розробляти треба, а виправляти грубі помилки? Наприклад, шляхом вилучення отих “трьохсот” ділянок під хатки, там, де їх будувати не можна? 😉

Віталій
04.02.2014 at 23:06

Маю питання до пані Громадянки… спочатку пропоную відкинути всі емоції і бажання (хочу – не хочу, доцільно – не доцільно і т.д.). Пропоную сконцентруватися лише на нормативній базі, яка регламентує розробку та коригування генеральних планів. Отже:
Частина 8 статті 17 Закону україни “Про регулювання містобудівної діяльності” говорить наступне: “Строк дії генерального плану населеного пункту не обмежується”. Тобто не можна казати, що строк дії Генерального плану міста Хмільника добігає кінця і нам край потрібно розробляти новий… 
Ця ж стаття цього ж закону передбачає ВИКЛЮЧНО коригування вже існуючого Генерального плану, а не його скасування…

В свою чергу стаття 19 Конституції України говорить про таке: “Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України“.

Тобто зазначені органи мають діяти виключно так, як передбачає закон…
А тепер, власне, питання: чи не будете Ви так люб’язні вказати мені, а також всім читачам ГФХ, нормативно-правовий акт, з зазначенням назви документу, а також конкретної статті, яка дозволяє міській раді, як органу місцевого самоврядування, скасувати існуючий Генеральний план. та затвердити новий (Ви ж не припускаєте, що в місті може існувати два генеральних плани?)))
 

Пронира
04.02.2014 at 23:17

Основні показники генплану розраховують на  етап 15-20 років. Доцільно робити зміни до генплану, корли б він був розроблений 5-7 років назад“. За Вашою формулою, пані громадянко, Генплан варто змінювати раз на 10-14 років?))

громадянка
04.02.2014 at 23:46

Статтею 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що «рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень». Таким чином, затверджений у вигляді рішення органу місцевого самоврядування генеральний план населеного пункту є актом органу місцевого самоврядування. А де заборонено затвердження нового акту органу місцевого самоврядування взамін старого.
 

Віталій
05.02.2014 at 00:01

Як все запущено… Закон України “Про регулювання містобудівної діяльності” дає чітке визначення, що таке генплан, а саме: “генеральний план населеного пункту – містобудівна документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту”… А от рішення. яким його затверджено, справді є актом місцевого самоврядування… Але тут суть питання в іншому: пан Дреженков мотивував необхідність розробки нового генплану втратою терміну дії теперішнього… А Закон каже, що “Строк дії генерального плану населеного пункту не обмежується” Як тут бути?
До того ж існує таке поняття, як загальна норма права і спеціальна норма права… І якщо постає вибір між загальною нормою (ЗУ “Про місцеве самоврядування” і спеціальною (ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності”), то перевагу надають спеціальній нормі. чи я помиляюся?

громадянка
05.02.2014 at 00:23

Архітектура міської ради ініціює розробку нового генплану. Да пан Віталій я з вами згодна. Треба внести зміни до існуючого генерального плану шляхом…… виготовлення нового. 

громадянка
05.02.2014 at 00:28

а щодо генплану та його відношення до акту місцевого самоврядування  то можна почитати тут —  http://cityplan.in.ua/osnovne-pro-genplan

Небайдужий
05.02.2014 at 00:38

Треба внести зміни до існуючого генерального плану шляхом…… виготовлення нового.
 
Геніально!!! Це те ж саме, наприклад, що й “відремонтувати автомобіль шляхом придбання нового” 😆
До такого навіть Петя Дреженков не додумувався 🙂

Віталій
05.02.2014 at 00:42

Пробачте пані Громадянко, але я з вами погодитися не можу))) По перше, там не зовсім коректне трактування акту місцевого самоврвядування))) Ще раз наголошую, що ним є тільки рішення. яким той план затверджується. А про те, що таке генплан – я писав вище… До того ж автор статті за посиланням, яке Ви вказали, зазначає, що генплан є “документом нормативно-правового характеру”… Як відомо, нормативно-правові акти мають необмежену дію в часі))) Так що знову нестиковка…)))
 

Віталій
05.02.2014 at 00:43

А про автомобіль Небайдужий досить вдало написав))) Гарний приклад)))

громадянка
05.02.2014 at 09:10

Внесуть зміни до генплану  і що місто буде мати? А буде: зміни до генерального плану міста будуть складатися  з пояснювальної записки, фрагменту основного креслення та схеми розташування територій, щодо яких вносяться зміни. А старий генплан як був на бумажних носіях так і залишиться. І максимум що можна зробити з нього то це фотографію.
Крім цього думку з цього питання можна запитати у обласній архітектурі чи у розробника генплану. І не зациклюйтеся над тим що законом передбачено тільки внесення змін. Законом не заборонено виготовлення нового генплану.

Віталій
05.02.2014 at 09:21

Ну запитатися, звичайно, не важко… Що й зробимо… Причому спочатку в нашого архітектора…))) А щодо того, що закон не забороняє, то Ви мене знову прикро вразили… я бачу, що Ви маєте певну підготовку і орієнтуєтеся в нормативній базі. але, на жаль, не розумієте ключових питань…
Справа в тому, і я про це вже писав, що Конституція зобов’язує органи влади та їх посадових осіб діяти виключно в межах законодавства… Тобто робити виключно те, що передбачено Конституцією і законами… Якщо законом не передбачено якоїсь дії, то й робити її орган влади не має жодного права… Це, що стосується органів влади та їх посадових осіб…
Що ж стосується громадян, то вони мають право робити все, що чітко не заборонено законодавством…
і папрашу нє путать!)))))))))))))))

громадянка
05.02.2014 at 09:55

А Ви наполеглево наполягаєте на тому, щод генеральний план міста залишався недоступний до громадкості. Генеральний план населеного пункту складається з текстових матеріалів (пояснювальна записка та основні положення) та графічних (карти та плани аналітичного та проектного змісту). Як в текстовій, так і в графічній частині документу, як правило, є інформація з обмеженим доступом (переважно це службова інформація, але може бути і така, що належить до державної таємниці).
А генплан міста розроблений в 90 роках минулого століття і відокремити в ньому інформацію із обмеженим доступом від відкритої інформації складно, а іноді і неможливо.
У результаті виникає абсурдна ситуація, коли міська рада – власник генплану, має документ, який вона не може повноцінно використовувати в роботі і довести до міської громади в силу наявності на ньому грифу «ДСК». Генплан під грифом обмеження доступу не може бути оприлюднений в ЗМІ і на веб-сайті міської ради. Міська рада не може зняти гриф «ДСК» із генплану, оскільки це може зробити лише розробник документу. Проектні інститути, у свою чергу, не можуть зняти гриф, тому що використовують для створення генпланів обмежену в доступі топографічну підоснову, яка є службовою інформацією відповідно до переліків відомостей, що містять службову інформацію.
Розроблення нового генплану вирішить це питання.
Я ще раз наполягаю на те що Генеральний план – це головний документ в системі містобудівної документації на місцевому рівні. Він описує сучасний стан населеного пункту, визначає принципові напрямки розвитку, планування і забудови на майбутні 15-20 років.
Генплан є нормативно-правовим актом. Його нормативна природа обумовлена тим, що він є офіційним письмовим документом, прийнятим уповноваженим на це суб’єктом нормотворення (місцевою радою) у визначеній законодавством формі (відповідно до ДБН Б.1.1-15:2012 «Склад і зміст генерального плану населеного пункту».) та за встановленою законодавством процедурою (згідно із ст.17 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності). Генплан спрямований на регулювання суспільних відносин (будівництво, землекористування, просторове планування) та містить норми права. Він має неперсоніфікований характер, розрахований на неодноразове застосування та є обов’язковим для всіх організацій та установ, які здійснюють будівництво на території міста та використовують земельні ділянки для інших потреб.
А Статтею 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено, що «рада в межах своїх повноважень приймає нормативні та інші акти у формі рішень». Таким чином, затверджений у вигляді рішення органу місцевого самоврядування генеральний план населеного пункту є актом органу місцевого самоврядування. Відтак, на цей документ має поширюватися і наступне положення цієї статті, а саме: «рішення ради нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо радою не встановлено більш пізній строк введення цих рішень у дію» І може міська рада затвердити новий генплан і це я нагальна потреба міста. 
Р.S. Пан Віталій  я втомилася з вами боротися

Віталій
05.02.2014 at 10:06

))) якщо втомилися боротися, то здавайтеся на милість переможця!))) До речі, а де це Ви побачили, що я писав про те. що енплан має бути недоступний для громадян?))) Наоборот, я за його повну відкритість для громади…))) Даруйте. але це Ви щось придумали…))) А щодо застосування в цьому випадку ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, то я вже писав про загальну та спеціальну норму права… Перечитайте ще раз…)))

громадянка
05.02.2014 at 10:54

Не здамся. Але ваша позиція приведе до того що  існуючий генплан залишиться недоступний поки з нього не знімуть ДСК на державному рівні. Будуть доступні тільки  зміни до генплану. Місто не получить продукт який потрібно для всіх. Витрачання коштів на зміни це пуста трата коштів. Скупий плати двіче.

Віталій
05.02.2014 at 11:13

Пані Громадянко!))) Ніхто не хоче залишити мешканців міста без доступу до генерального плану… ))) До того ж я не бачу особливих перешкод, щоб його оприлюднити вже зараз, але то трішки інша тема…)))
Тут причина в іншому… Не секрет, що за останні 3 роки, за “правління” чинного міського голови, Генеральний план міста систематично порушувався. Прикладом того може слугувати випадок, коли під забудову роздали земельні ділянки по вул. Жданова, хоча, відповідно до генплану, та земля значиться, як промислова зона… Про це неодноразово говорилося навіть під час пленарних засідань міської ради:
http://pravongo.org/deputat-oyulasnoji-rady-zvynuvatyv-mera-hmilnyka-v-porushenni-heneralnoho-planu-mista/
Зараз багато хмільничан чітко усвідомлюють, що за ініціативою розробки нового генерального плану міста стоїть банальне бажання “замести сліди” попереднього злочину… Хіба Ви це не розумієте?))) Не вірю…))) А Ви починаєте про доступність)))

громадянка
05.02.2014 at 12:12

І тільки з цієї причини громадська організація “Право” в особі Вас чине такий опір розробленню нового генплану? Прагне депутатів переконати що нам потрібні тільки зміни.  У Вас є всі можловості надавати пропозиції щодо подальшого використання цих територій до проекту нового генерального плану. А от розробник генплану вже буде дивитися чи врахувати їх чи ні. 
Змінами до генплану теж мона замісти сліди. Розробник генплану буди виходити з існуючої ситуації яка склалася на сьогоднішний день. А існуюча ситуація – це наділені земельні ділянки та нарізані вулиці. І земельні ділянки надавалися  за підтримки  більшості депутатів міської ради. 

громадянка
05.02.2014 at 12:19

До речі в Хмільнику 1990-1995 роках роздовалися земельні ділянки які були за межами міста і не передбачині діючим тоді генпланом під індивідуальну забудову. Межі міста затвержені Верховною Радою в 1997 році. А генплан в 1995 році. Як Ви усвідомлююте такий факт? 

громадянка
05.02.2014 at 16:05

Більше того, чинний нині Генеральний план Хмільника, розроблявся в 90 роках минулого століття і створювався зовсім не в тих технічних умовах, що опанували містобувними процесами з приходом більш нових компьютерних технологій. Тому технічно внести зміни до Генплану практично не можливо, адже існує він буквально у друкованому вигляді і грубо кажучи взяти олівець і намалювати на місці парку будинок не можливо.
Читать полностью: http://h.ua/story/48229/#ixzz2sSLlBw5v

LEON
05.02.2014 at 16:24

громадянка 5.02.2014  виникає абсурдна ситуація, коли міська рада – власник генплану, має документ, який вона не може повноцінно використовувати в роботі і довести до міської громади в силу наявності на ньому грифу «ДСК». Генплан під грифом обмеження доступу не може бути оприлюднений в ЗМІ і на веб-сайті міської ради. Міська рада не може зняти гриф «ДСК» із генплану, оскільки це може зробити лише розробник документу. Проектні інститути, у свою чергу, не можуть зняти гриф, тому що використовують для створення генпланів обмежену в доступі топографічну підоснову, яка є службовою інформацією відповідно до переліків відомостей, що містять службову інформацію.
 

Згідно зі ст.ст. 142, 143 Конституції України безпосереднім власником землі є територіальна громада. Органи місцевого самоврядування, зокрема місцеві ради, лише здійснюють управління нею, тобто у вирішенні питання про планування та забудови території місцеві ради діють як представники територіальної громади. Ця позиція знаходить своє підтвердження у ст. 143 Конституції України, де зазначається, що«Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності…». Зрозуміло, що в переважній більшості випадків управління майном здійснюють утворені територіальною громадою органи місцевого самоврядування, адже технічно не є можливим, щоб територіальна громада в кожному конкретному випадку вирішувала питання про виділення землі. Зокрема, саме для цього обираються місцеві ради. Однак, це також означає, що територіальна громада повинна бути поінформованою, як саме ведуться її майнові справи.  місцеві ради не виступають в якості власника при вирішенні питань, яким чином вони будуть розпоряджатися територією населеного пункту і тримати у таємниці план забудови міста, а лише представляють відповідні територіальні громади й здійснюють свої функції від імені територіальної громади та мають діяти виключно в її інтересах. Таким чином, з цієї норми органічно випливає, що всі рішення рад повинні бути доведені до відома територіальної громади, щоби ця громада, як власник, могла зробити висновок, наскільки доцільно, економно та ефективно рада діяла в її інтересах. Територіальна громада повинна мати вичерпну інформацію про дії свого представника. Саме тому діяльність міської ради підпорядковується основним принципам місцевого самоврядування, закріпленим у ст. 4 закону, а саме: гласності, підзвітності та відповідальності перед територіальними громадами їх органів і посадових осіб. Цим законодавець підкреслює, що за всі свої рішення та угоди місцева влада повинна звітувати перед територіальною громадою.
… будь-яке рішення про планування є інформацією про розпорядження землею, що є власністю територіальної громади. Відтак, генеральні плани повинні бути відкритими та не можуть вважатися такими, що є конфіденційною інформацією, яка є власністю держави, адже є власністю територіальної громади і тому містять суспільно значущу інформацію для громадськості. Важко уявити ситуацію, за якою власник певного майна (у нашому випадку – територіальна громада) погодиться не знати, яким чином планується розпоряджатися його майном.
Про регулювання містобудівної діяльності
Стаття 17. Генеральний план населеного пункту
11. Загальна доступність матеріалів генерального плану населеного пункту забезпечується шляхом його розміщення на веб-сайті органу місцевого самоврядування та у місцевих періодичних друкованих засобах масової інформації, а також у загальнодоступному місці у приміщенні такого органу, крім частини, що становить державну таємницю та належить до інформації з обмеженим доступом відповідно до законодавства. Зазначена частина може включатися до складу генерального плану населеного пункту як окремий розділ.

Подробнее:http://kodeksy.com.ua/pro_regulyuvannya_mistobudivnoi_diyal_nosti/statja-17.htm
 

 

Подробнее:http://kodeksy.com.ua/pro_regulyuvannya_mistobudivnoi_diyal_nosti/statja-17.htm
 

LEON
05.02.2014 at 16:42

громадянко, що ви рівняєте Київ та Хмільник. Це різні вагові категорії, і в Хмільнику і в Києві хочуть приховати злочинні діяння влади, Тільки в Кєві громада цей злочинний шлях давно вивчила а наші керівники до цього тільи дійшли. Шановна громадянко а що ви з цього маєте, що так яро захищаєте наміри влади? Крім цього, хочу вам зауважити, Віталій висловлює поки що свою думку а не ГО “Право”.

LEON
05.02.2014 at 16:53

громадянка 5.02.2014

До речі в Хмільнику 1990-1995 роках роздовалися земельні ділянки які були за межами міста і не передбачині діючим тоді генпланом під індивідуальну забудову. Межі міста затвержені Верховною Радою в 1997 році. А генплан в 1995 році. Як Ви усвідомлююте такий факт? 
А ВИ усвідомили, що до генплану не вносилися зміни 19 років?  Будь ласка зверніться до прокуратури нехай вивчать це питання і притягнуть до відповідальності осіб, які не приймали міри про внесення змін до генпплану з 1995 року.

LEON
05.02.2014 at 17:04

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про регулювання містобудівної діяльності


Стаття 17. Генеральний план населеного пункту


8. Строк дії генерального плану населеного пункту не
обмежується.

9. Зміни до генерального плану населеного пункту можуть
вноситися не частіше, ніж один раз на п’ять років.
Такі зміни вносяться органом місцевого самоврядування, який затверджував генеральний план населеного пункту. Питання про дострокове внесення змін до генерального плану населеного пункту може порушуватися за результатами містобудівного моніторингу перед відповідною сільською, селищною, міською радою відповідною місцевою державною адміністрацією.

Віталій
05.02.2014 at 18:42

))) Пан ЛЕОН мене випередив))) Саме так, я висловлюю ВИКЛЮЧНО власну думку, і жодним чином не позиції громадської організації “ПРАВО” чи якоїсь іншої організації… )))
І не збираємося ні я, ні громадська організація “ПРАВО”, переконувати депутатів, що нам потрібні тільки зміни, а не новий Генплан))) Ми закликаємо до того, що потрібно дотриматися вимог чинного законодавства щодо цього питання…))) От і все…))) Все інше, як каже Василь Пилипович, – поезія…)))

громадянка
06.02.2014 at 14:20

Як не називай, чи розробка генплану, чи розробка змін до генплану, а робити будуть новий генплан. А краще буде звучати генеральний план. Так краще звучить. 

громадянка
06.02.2014 at 14:32

Всеж архітектура міста провела роботу та підготовилася. Як би не представник з Києва то слова архітектора сприймалися тільки  як спроба приховати “огріхи” які були допущені при реалізації генплану за останні 3 роки. І навіщо було мучити архітектора словами “сталий розвиток”,. З такими питання до філософів ))

Віталій
06.02.2014 at 16:43

Як би воно не звучало, головне, щоб робилося в межах законодавства…))) А щодо представника з Києва. то такого тошнотного і беззмістовного виступу я не чув давно… Це було щось з чимось… )))

LEON
06.02.2014 at 17:18

Я, зрозумів лише одне, можливо я помиляюся. Попередня домовленість вже була і головне в цій роботі гроші. Щоб ми не говорили а цей Київсткий словоблуд свою роботу зробив, в майбутньому він із своєю бригадою і новим її членом з Хмільника отримають свої гроші. І всетаки, я хотівби почути, коли і як саме звучала пропозиція до проекту місцевого бюджету щодо потреби у розробленні містобудівної документації тому, що те, що зачитав мер я беру під сумів. Я більш чим впевнений що , якщо це питання розглядалося депутати не  зрозуміли про, що йшла мова. 

громадянка
06.02.2014 at 18:35

А чому Вам пан Віталій не сподобався виступ ? Його теж треба розуміти. Витягнули з Києва, без підготовки, своїми словами розповів. Головне почули. А це як не називай чи виготовлення нового генплану чи виготовлення змін до нього в нашому випадку буде однаково. Буде виготовлятися новий генплан на що я раніше тут зазначала, так як відбулося багато змін як у вимогах до розробки містобудівної докумепнтації так і в містобудівні політиці міста та інші чинники. Почули і за гроші. Варстість розробки однакова.

Небайдужий
06.02.2014 at 19:07

В будь-якому випадку витрата бюджетних коштів на внесення змін до генплану, спричинена його грубими систематичними порушеннями, тягне на кримінальну відповідальність за ст. 191 КК України…. І хтось таки відповість за це (той, хто вже не при посаді, швидше за все).

LEON
06.02.2014 at 22:01

громадянка 6.02.2014

 Буде виготовлятися новий генплан на що я раніше тут зазначала, так як відбулося багато змін як у вимогах до розробки містобудівної докумепнтації так і в містобудівні політиці міста та інші чинники. 
А як ви не могли про це знати, коли своїми розмірковуваннями ви підтвержуєте, що ви були учасником підготовки цього фарсу. Те. що ви розповіли в комнетарях форуму один до одного до того, що було сказано сьогодні в МР.

громадянка
06.02.2014 at 22:38

Щоб спілкуватися на цьому форумі мені довелося ознайомитися із законодавством що стосується генерального плану. З ДБНом,  порядком розроблення містобудівною документацією, (діючими та скасованими актами), ознайомитися із практиками іньших міст. 
А головним чинником було це: Віталій 5.02.2014

))) якщо втомилися боротися, то здавайтеся на милість переможця!)))
 
І як сказав один із дописувачів форуму, я висловлюю ВИКЛЮЧНО власну думку, і жодним чином не чіюсь позицію. 
Наприклад мені було незрузуміло порявняння в доповіді архітектора щодо трьох змін до генплану та одного виготовленя.

Віталій
06.02.2014 at 22:46

Я радий, що спілкування на форумі спонукало Вас ознайомитися з нормативною базою… А щодо доповіді архітектора. то там було багато що цікавого… Наприклад все та ж промислова зона… То як Ви вважаєте, потрібно зараз терміново ініціювати розробку нового генплану, чи може розібратися, хто винен в порушеннях старого?

громадянка
06.02.2014 at 23:25

В місті відсутній план зонування. Цей документ потрібно було мати ще 2013 році. А його необхідно розробляти на базі оновленого генплану (робити новий чи вносити зміни це вже не сеттево, так як зміни будуть стосуватися всього генплану). І той же самий детальний план південного району на який на останній сесії надався дозвіл на розробку теж повинен розроблятися на базі нового генплану. Призупити розробку геннплану – для того щоб озібратися в порушеннях це ще на рік на два бути без генплану. І не відомо що буде через рік, чи будуть кошти в бюджеті.
А якщо є факт порушення то розбирайтися з ним паралейно.
І чому терміново? Так в стратегичному плані розвитку Хмільника (2008 рік) було зазначено Стратегічна ціль В.3. Розвиток території міста.
Оперативні цілі:
В.3.1. Провести коригування Генерального плану міста і розширити його межі.
Міська рада та її виконавчі органи забезпечують розробку та затвердження Генерального плану, в якому будуть зазначені земельні ділянки для створення промислових, логістичних і житлових зон та проводять процес затвердження нових меж міста.
І пройшло 5 років а оперативна ціль я ну аж ніяк я не можу визнати що вона виконується терміново. Процес “розібратися” може затянутися ще на 5 років )).

Небайдужий
06.02.2014 at 23:31

В місті відсутній план зонування.
 
Зате чудово реалізовується “план зомбування” 🙂
Яке вам зонування потрібне, і чим не влаштовує, існуюче зараз, зонування?

громадянка
06.02.2014 at 23:40

 плану зонування немає ))
 

громадянка
06.02.2014 at 23:42

План зонування території (або зонінг) – містобудівна документація, що визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон 

Термін “План зонування території або зонінг” згадується у нормативному документі ЗАКОН УКРАЇНИ Про регулювання містобудівної діяльності

Небайдужий
06.02.2014 at 23:49

плану зонування немає ))
 
Ви впевнені?
Як це немає? А що ж то тоді за план зонування території міста, який міститься в складі чинного генерального плану?

Віталій
06.02.2014 at 23:51

А що, на останній сесії дали дозвіл на розробку детального плану забудови південного району?

громадянка
06.02.2014 at 23:55

Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» передбачено розроблення Плану зонування території (далі зонінгу) – містобудівної документації, яка визначає умови та обмеження використання території населених пунктів.
Національний стандарт України 

ДСТУ-Н Б Б.1-1-12:2011
Настанова про склад та зміст плану зонування території (зонінг)

Розроблено ДП Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто»Введено вперше, чинний з 1 червня 2012 Цей нормативний документ встановлює типові вимоги до складу та змісту Зонінгу населеного пункту.
Ви про якій план зонування в складі генплану, якщо це в законодавстві зявилося в 2012 році.

Небайдужий
07.02.2014 at 00:00

Дійсно все запущено….
Зонування території населених пунктів існувало задовго до набрання чинності законом «Про регулювання містобудівної діяльності». Хмільник має свій зонінг. Він входить до складу чинного генерального плану. Відповідно до нього місто розбите на різні функціональні зони (зони промислової забудови, громадської забудови, тощо).
Тому я й питаю: чим вас не влаштовує існуюче зонування території міста? Навіщо розробляти новий план зонування?

громадянка
07.02.2014 at 00:05

Проекти рішень міської ради (січень 2014р.)

7
Про розроблення містобудівної документації – Детального плану території південного житлового району м. Хмільника

8
Про розроблення містобудівної документації – Генерального плану міста Хмільника

 
 

А ви що вважаєте що робота сесії міської ради закінчилася тільки на першому питанні ? Чи там більше нічого такого не було що вартувало уваги ? Мені здається що Ви там були, можно було і ознайомитися з порядком денним.

громадянка
07.02.2014 at 00:24

генеральний план населеного пункту визначає принципові вирішення розвитку,
планування, забудови та іншого використання території населеного пункту;

план зонування території (зонінг) – визначає умови та обмеження використання
території для містобудівних потреб у межах визначених зон;

Я думаю що різниця є.

Віталій
07.02.2014 at 00:24

))) Шановна громадянко!))) Внесення питання в порядок денний пленарного засідання не означає автоматичного затвердження відповідного проекту рішення))) Якщо я не помиляюся. то проект рішення по генплану було відхилено… От саме тому й питаю про те, чи затверджено було проект рішення ” Про розроблення містобудівної документації – Детального плану території південного житлового району м. Хмільника”. То Ви знаєте – затвердили чи ні?)))

LEON
07.02.2014 at 00:27

Клас!!! Всіх нас як пацанів обводять навколо пальця. Де це в бюджеті завелися такі кощти, що розглядається на одній сесії два питання впровадження яких буде коштувати бюджету 680 000 грн.                громадянка 7.02.2014  Проекти рішень міської ради (січень 2014р.)

Про розроблення містобудівної документації – Детального плану території південного житлового району м. Хмільника
Про розроблення містобудівної документації – Генерального плану міста Хмільника
 

громадянка
07.02.2014 at 00:28

завтра запитаю щодо ДП. Це питаня було в порядку денному і мало розглядатися після блоку земельних питань.

Віталій
07.02.2014 at 00:30

Буду щиро вдячний. пані Громадянко…)))

LEON
07.02.2014 at 00:33

Віталій, по моєму ми щось запуталися, ця пані громадянка нас розводить чи що?)))

Небайдужий
07.02.2014 at 00:40

План зонування території розробляється на основі
генерального плану населеного пункту (у його складі або як окремий
документ) з метою визначення умов та обмежень використання
території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

ст. 18 ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності”

громадянка
07.02.2014 at 00:43

50 сесія міської ради 6 скликання від 19.12.2013р.

1444

Про внесення змін та доповнень до “Міської цільової програми розроблення містобудівної документації та впровадження містобудівного кадастру у місті Хмільнику на 2013-2016 роки.”
По крайній мірі розрозбка ДП південного району та генплану передбачалася в програмі у 2014 році. Тож прийнятті рішень щодо їх розробки є логічна дія. Слідкуйти за новинами. Адже хто володіє інформацією, той володіє світом.

Віталій
07.02.2014 at 00:45

Пані Громадянко! Ну про яку Ви логіку пишете. коли мова йде про нашу міську владу?))) Самій не смішно?)))

громадянка
07.02.2014 at 01:05

а де мій останній коментар ?
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *