Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.05.2014

В ХМІЛЬНИКУ ГРОМАДА ВИЗНАЧАТИМЕТЬСЯ З МАЙБУТНІМ ВИГЛЯДОМ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ПЛОЩІ

gerbВ Хмільнику громада визначатиметься з майбутнім виглядом центральної площі міста. Для того, щоб максимально врахувати думку громадськості, депутатом Хмільницької міської ради Володимиром Шереметою, у співпраці з експертами громадської організації «ПРАВО», був розроблений Порядок проведення конкурсу ідей щодо облаштування та благоустрою центральної площі міста Хмільника.

Порядком передбачено, що всі бажаючі зможуть надіслати свої пропозиції щодо облаштування площі. Після цього їх має оцінити громадськість, а потім відповідна комісія, до складу якої мають увійти представники влади та громадськості, визначить роботу-переможця.

Визначену в такий спосіб найкращу ідею буде передано до управління містобудування архітектури міської ради, яке, в подальшому, використає ідею під час замовлення та розробки проектно-кошторисної документації з благоустрою центральної площі.

Також Порядком передбачено, що переможець отримає грошову винагороду.

Наразі Порядок проведення конкурсу ідей щодо облаштування та благоустрою центральної площі міста Хмільника ще не затверджено. Зважаючи на вимоги Закону України «Про публічну інформацію», його мають оприлюднити для обговорення. Затвердити Порядок мають на наступному пленарному засіданні Хмільницької міської ради.

31 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ГРОМАДА ВИЗНАЧАТИМЕТЬСЯ З МАЙБУТНІМ ВИГЛЯДОМ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ПЛОЩІ

vest
29.05.2014 at 23:16

Дуже надіюсь що це не буде черговий “шедевр” з ялинками в ящичках, клумби з камиінням, дерев’яними млинами,гіпсовими амурчиками (чи що там ще на зразок цього)від мера.

Віталій
29.05.2014 at 23:21

От саме для того, щоб уникнути подібних шедеврів й було розроблено це положення… А роботи до участі в конкурсі зможуть подати всі бажаючі…

Пронира
30.05.2014 at 00:16

Положення “красіве”, але те що “роботи до участі в конкурсі зможуть подати всі бажаючі” трішки насторожує…

Віталій
30.05.2014 at 00:22

Чому насторожує? Хіба краще, щоб знову все вирішилося, виходячи з хворобливої уяви однієї людини?

Пронира
30.05.2014 at 00:35

Звісно ж ні. От я, до прикладу, не можу однозначно сказати, що б хотів бачити на місці цієї площі. Але є в нашому місті багато вискочок, що будуть ліпити своє теляче бачення, заручившись підтримкою таких самих “ценітєлєй”, тягаючи ковдру на себе та перетворюючи будь яке обговорення на емоційний колапс.

Віталій
30.05.2014 at 00:37

Звичайно, певні загрози є. Але все ж таки в цьому випадку публічність може зіграти свою роль. І переконаний. що хмільничани оберуть найкращу пропозицію. До речі, до складу комісії, яка обиратиме пееможця, має входити не менше 50% представників інститутів громадянського суспільства…

Віталій
30.05.2014 at 00:50

До того ж сам Порядок не затверджено і після його оприлюднення можна буде внести. за необхідності, корективи до тексту…

Пронира
30.05.2014 at 01:08

Площа має стати черговою візитівкою міста, але як це буде виглядати – питання…

LEON
30.05.2014 at 07:10

Це надзвичайно важливе питання. Площа будувалась за часів радянської влади, і навіть без монумента відображає відповідну помпезність, звеличує наявніст “ідола”, чого необхідно позбавитися. При розробці проекту необхідно врахувати наявність другої частини площі, яка розміщена через вул Пушкіна. Необхідно створити такий комплекс, щоб він став візитівкою міста. На вирішення цього питання необхідно подивитися з різних сторін і обовязково залучити до його вирішення громаду міста, щоб після завершення будівництва люди відчули, що це творіння їх рук.

Віталій
30.05.2014 at 08:01

От саме з цією метою й переслідуючи такі цілі було розроблено це Положення. Так що все в руках громади)))

AA
30.05.2014 at 20:14

Шановні ! Знов ці непотрібні розмови ! Віталій, ви ж говорите що ви намагаєтеся зробити все для міста.Ви всіх знаєте. Займаєтесь якимись оцінками, витрачаєте гроші не знати куди !!!! Запросіть студентів з відповідних ВУЗів, зробіть конкурс серед них, запропонуйте їм винагороду, хай запропонують свої роботи. Для них практика, а для нас можливо гарний проект для центральної площі міста.

Віталій
30.05.2014 at 20:20

))) Всіх знати не можливо – світ завеликий))) яка вам взагалі різниця, куди я витрачаю свої гроші?))) Щось наснилося погане. чи що?))) А щодо студентів… Так розроблений Порядок проведення конкурсу не забороняє брати в ньому участь ні студентам, ні аспірантам, ні навіть проФФесорам…))) Навіть Ви можете взяти в ньому участь… Ну якщо також намагаєтеся зробити все для міста…)))

володимир
30.05.2014 at 21:57

Правильно, бо якщо мер ще й тут щось навояє, то буде на що подивитись. Ми вже маємо колгоспний дизайн в місті , думаю досить !

LEON
30.05.2014 at 23:18

Звичайно ланшафтний дизайн в місті не ідеальний, але чому він колгоспний не розумію. Цього в нас не віднімеш говорити гидоти ми всі можемо а щось зробити в натурі так ні. Справедливості ради слід зауважити, що з цим колглспним дизайном місто стало набагато привабливішим. Якщо ви, пане Вволодимир, знаєте містечка з кращим дизайном підскажіть, неха наша комунальна служба поїде і подивиться. ,

володимир
31.05.2014 at 08:34

Тому що не має бути куп каменю замість бордюрів, памятник матері потрібен але місце йому не тут, капличка біля ресторану-чудо, обстрапані туї в ящиках по місту, насаджені сосни замість декоративних дерев (наприклад катальп) цього замало. ?

володимир
31.05.2014 at 08:37

Знаю, це міста польщі, куди наш дизайнер мер возить свою родину за бюджетні кошти.

LEON
31.05.2014 at 09:20

Пане Володимир, дійсно в Польщі там все чудово, але це нашій комунальній службі не по карману. Я мав на увазі містечка в Україні. Хоча сьогодні по інтернету є можливість найти все що твоя душа бажає. Але все тормозиться фінансами і такими керівниками, як наш мер. Ваша пропозиція висаджувти катальпи сумнівна, наскілки мені відомо це рослина південних широта і в нас вона може не прижитися, хоча це питання можна вивчити. Інше питання, вартість садженців для посадки, для їх закупи наобхідні великі гроші.

Пронира
31.05.2014 at 10:09

Дійсно наше місто за останні кілька років набуло певних візуальних змін, що гарно сприймаються і в цьому є заслуга “прєдводітєля” молодої чудо-команди, тому не варто недооцінювати гарний шмат роботи. Інша справа, що людина не консультується з спеціалістами, з громадою, не орієнтується в правилах благоустрою та законодавстві, опираючись виключно на своє бачення “красівого” і, як результат, маємо грядки перед міською радою, клумби посеред дороги та ін. З вуликами на даху мр, дякувати Богу, пронесло. Отже, якби посада майстра комунгоспу була б виборною я однозначно б знав за кого віддати свій голос))

володимир
31.05.2014 at 22:34

Аби ті кошти що вкрав вася використати на дизайн, думаю було б не гірше як у польщі.

володимир
31.05.2014 at 22:40

Зміни дійсно є, не буду сперичатись. Але ж головне щоб ті зміни з кимось узгоджувались, бо у кожного своє бачення краси. А з іншого боку грушко вже стільки зробив гидоти людям, що все те красіве тмяніє перед його проделками…

володимир
01.06.2014 at 08:07

На сьогодні катальпа без проблем росте у нас, і ціна 400 гр садженець. Рахую ціна не космічна .

Гавура Оксана
02.06.2014 at 09:18

Так, місто змінилось на краще , про це говорять відпочиваючі. Їм більше до вподоби клумби з дизайнерським рішенням, аніж просто бур”ян, яким ще зовсім не так давно було заросле усе місто! А щодо каплички, пам. Матері, то тут потрібно було по-професійному віднестися архітекторам, а не йти на поводу у меценатів. А ще варто завжди питати громаду, бо депутати, які її “представляють” у міськраді дуже далекі своїми думками від громадської думки.

AA
03.06.2014 at 20:16

шановний володимир (шеремета), мене давно цілком особисто хвилює питання: скажіть будь ласка, а ваша Мама щось недобре зробила вам у житті ??? Інакше, чого таке ставлення до пам”ятника Матері ?? Вам неподобається матеріал з якого його зробили, чи колір, чи стиль, чи забули у вас спитати з Дорохом, чи в кінці кінців людині в честь якого його виготовили і встановили в центрі міста ???????

AA
03.06.2014 at 20:38

Віталій, а що означає після кожного речення ” )))) ” ????? Ваше ставлення вже всі давно знають !
І ще, я мав на увазі, що б ви, як яктивний громадський діяч долучили до участі у конкурсі людей( студентів і так далі) з відповідною освітою.( я впевнений,що зацікавленні студенти наприклад КНУБіА не знають про такий конкурс)
– ))) Всіх знати не можливо – світ завеликий)))- опустіться на землю;
– якби ви витрачали свої гроші,на різного роду заходи (у Бібліотеці для дорослих та ін.) то поводили б себе я думаю скромніше !!!

володимир
03.06.2014 at 21:48

По перше товаріщ аа (доречі так дітки говорять коли приспічить) вам що шеремета вже ввижається в кожному володимирові, по друге памятник матері мені подобається але місце вибрано невдало, по третє капличка на мою думку має стояти також не в центрі і крещенскі купоння на течії як мінімум небезпечні. І наостанок, ти кончений вилупок я глибоко шаную всіх матерів, що твоєму курячому мозку не зрозуміти!

LEON
04.06.2014 at 08:14

Дивуюся, наскільки ще недолугі молоді люди зустрічаються в нашому суспільстві, ставлячи такі безглузді питання.

AA
04.06.2014 at 20:14

))) володимир- ви амеба !!! ))))

AA
04.06.2014 at 20:17

Шановний Адмін ! А як щодо заборони користувачу ” володимир” заборонити на деякий час відвідувати цей сайт, а би він заспокоївся у своїх висловлюваннях щодо інщих користувачів і до громади???

володимир
05.06.2014 at 05:43

Слухай аашка, до громади я ставлюсь цілком нормально а от до деяких неадикватів іншої реакції буть не може)))) і ще пан чи пані аашка, якщо вас злять в коментарях посмішки, то вам точно до психіатра. І обіцяю більше до вашого рівня не опускатись)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))).

володимир
05.06.2014 at 05:47

А що це в тебе стільки знаків запитань? ))))))))))))))))))

AA
05.06.2014 at 16:26

ЛУНЬ !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *