Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

27.01.2018

В ХМІЛЬНИКУ ГРОМАДСЬКІ ІНСПЕКТОРИ СКЛАДАЛИ «ІСПИТ НА ПРОФПРИДАТНІСТЬ»

В Хмільнику відбулася співбесіда з потенційними громадськими інспекторами благоустрою території міста Хмільника, за результатами якої інспекторів мають уповноважити на виконання своїх повноважень.

Варто зазначити, що всі кандидати успішно пройшли співбесіду і їх кандидатури рекомендовано виконавчому комітету до затвердження на посаду громадського інспектора.

Під час співбесіди було наголошено на необхідності координації діяльності громадських інспекторів з поліцією та інспектором благоустрою управління ЖКГ та КВ міської ради. З метою налагодження співпраці заплановано проведення комунікативного заходу.

Також було досягнуто домовленості щодо проведення низки заходів щодо налагодження комунікації між громадськими інспекторами та активом органів самоорганізації населення.

Сферою діяльності громадських інспекторів є контроль за дотриманням Правил благоустрою території міста Хмільника.

 

 

33 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ ГРОМАДСЬКІ ІНСПЕКТОРИ СКЛАДАЛИ «ІСПИТ НА ПРОФПРИДАТНІСТЬ»

Анонім
27.01.2018 at 21:49

Черговий і логічний шаг Віталія до заданої мети. Залишилося лише призначити їх рішенням і видати посвідчення. Але. Чи вповноважена вказана комісія проводити співбесіди? Можна сказати впринципі, що вона компетентна в цих питаннях, але хоть один протокол цією комісією був складений (поліція не рахується)? Чому в комісії немає інспектора з благоустрою відділу ЖКГ, який вже аж як має бути компетентний в вказаних питаннях. Чи може Загіка та Литвененко (входят до адмінкомісії) також складали протоколи? Я скажу що ні. Да Віталій, питання тут в наявності знань. А чи дійсно вони будуть компетентні? Хто їх буде контролювати? Скажіть що ЖКГ. Я скажу, що ні. Да є положення про їхню діяльність, але вони будуть підконтрольні лише Вам Віталію. Вони ж члени громадських організацій. Цікаво буде коли ви Віталій здійснете свою мрію, яка у Вас ще з 2009 року(якщо не помиляюся) та проведеде свій черговий проект. А потім прокричете на все місто “Це зробив я”, хоч всім буде байдуже. Це все бистро затихне так як бистро впровадиться. І ще хотів дуже зазначити, а яким “валетом” ви до цієї комісії? А я скажу – це ваш шедевр який ви хочете впровадити і який ну просто безглуздий. А безглуздий тому, що звичайних жителів міста не має в цих інспекторах. Вам головне це впровадити а на результат просто начхати бо проект виконаний буде

Віталій
27.01.2018 at 22:31

В мене таке враження, що Житник забув змінити свій нік))). я є член цієї комісії і саме тим “валетом” до неї))). Маю лише одне питання: кого з кандидатів на посаду громадського інспектора Ви вважаєте незвичайним?))).

Анонім
27.01.2018 at 22:47

Самі набилися в комісію чи може Вас попросили? Більш за все, що самі. А за валета пишу тому, що ви так і є. Я бачу як Носальський та Чорна будуть ходити і протоколи писати. А Житник якщо захоче щось прокоментувати то сам напише. Просити його не нада
Не гарно

Віталій
27.01.2018 at 23:04

))))))))))))) Хто така Чорна?))))))))))))))))))))))

Анонім
27.01.2018 at 23:15

Перше фото з права сидить. Сильно не смійтеся бо ще біди собі наробите). Ладно Віталій бийтеся далі наздоровя. Мені дуже шкода, що помилки свої Ви не признаєте. У вас завжди все чудово, а так не може бути. Ви робите правильно, але не допрацьовуєте чи необдумано щось впроваджуєте. Це ще раз мені доказує що Вам головне зробити а далі як буде. Сперечатися не буду більше бо ж Вам все байдуже чи до вітру як ви вмієте писати.

Віталій
27.01.2018 at 23:20

Дякую, що так точно передали моє відношення до зауважень осіб, які пишуть під ніками, а не під своїми справжніми іменами))). А якщо серйозно, то, якщо маєте якісь зауваження чи пропозиції – запрошую до нас на офіс – там і поспілкуємося. і про Чорну, і про сіробуромалинову, і про ефективність діяльності громадських інспекторів і ще на багато тем, які Вам будуть цікаві))).

Анонім
27.01.2018 at 23:47

Я на рахунок чорної. Я вибачаюсь описував цвет волос забув прізвище. Згадав, правильно Черній. А сіробурумалінова це хто?)))
Чи може це ви сказали одним словом за трьох осіб тобто їхні прізвища?
Дякую за запрошення конечно. Але ви говорите “офіс”? Так громко за кімнатку. Пора би вже в м/р якесь приміщення мати. Зручніше буде. Не прийдеться так далеко бігати Вам і інспектора під боком будуть в ЖКГ. Закон же дозволяє. Тим паче та угода з Редчиком діє. То вперед Мер посприяє)))))) Тай буде чим ще похвалитися на форумі. А висловлюють тут думку, а не дають зауваження. А за висловлення чужих думок ви писали, що готові на все)

Віталій
28.01.2018 at 00:11

))) Особу, на яку Ви вказали на фото, звуть Людмила Мазур))). А Олена Черній виглядає ось так: http://pravongo.org/wp-content/uploads/2017/04/20170414_123855.jpg
А щодо офісу я обов’язково подумаю))) А чого б і ні?)))

Анонім
28.01.2018 at 00:33

Приношу вибачення за те, що не вірно вказав прізвище. Дійсно Олена Черній не схожа на Людмилу Мазур. А на рахунок офісу чи ще краще фінансування з м/б іменно на розвиток, сприяння та часткове утримування, саме так, було б чудово. Принаймі на оргтехніку було б та решту що не буде суперечити законам України. Тай м/р був би “+”, що сприяють. А громадським інспекторам як би було чудово. Якесь питання і одразу ж відповідь та щей авто одразу ж до порушників надали б. Пішки ходити заморяться. І райрада та райдержадміністрація поруч. Доречі, а повязки чи якісь розпізнавальні значки на них будуть крім посвідчень?

Віталій
28.01.2018 at 00:46

Я Вам відкрию велику таємницю. Є така штука, як мобільний телефон. Тому, для того, щоб комунікувати з громадськими інспекторами не обов’язково мати офіс в міській раді))). А щодо фінансування з міського бюджету, то це моветон))).

Анонім
30.01.2018 at 22:57

Шановний Віталію. Мені не потрібно відкривати ваші власні таємниці про мобільний звязок в світі з тими чи іншими персонами). Будуть на звязку це добре. Головне, окрім комунікації було б ще швидке реагування. Мені звичайно зрозуміло, що це питання вашої персони не стосується жодним боком тому що свої поставлені цілі ви виконали, а саме провели створення громадських інспекторів. Тепер потрібно чекати взаємозвязок ЖКГ, поліції та громадських інспекторів та відповідного результату. До речі цікаве слово “Моветом”. Как хотите) . І ще одне. Задумайтеся кінець кінцьом за “офіс” в м/р чи в іншому місці. Я спеціально на днях заходив на оглядини теперішнього офісі ГО Право. Одразу ж скажу, що задоволений не був. В мене думка, що вам дали приміщення аби відстали. Громадській організації, яку ви очолюєте вже близько, якщо я не помиляюся, 8 років. І за це все, що ви зробили вам зобовязані надати комфортне приміщення для вашої роботи. Чи то в м/р буде чи р/р буде це вже дійсно байдуже. Повторюю ЗУ дозволяють. Який учитель безкоштовно вчить та ще й сам ходить бог знає куда щоб когось навчити? А я скажу, Ви і ваша молода команда). Ганяєте взад, вперед, туди, сюди. Та щей з ноутами, екранами, проекторами тощо. Ще візьміть на плечі сканер чи ксерокс. Ну прям як вам це більше нада ніж чиновникам. За правду вибачатися не буду.

Віталій
30.01.2018 at 23:45

Радий, що Ви заходили до нас в гості))). До речі, громадській організації, яку я очолюю, через кілька місяців буде 13 років))).

Анонім
31.01.2018 at 00:08

Тим паче 12 років. Це вже рівень як ви обожаєте писати. А заходив в гості, то це ви занадно сильно сказали. Просто заглянув на хвилинку. А як часто проводяться зібрання ГО Право? Може графік є? І як проводиться посвята “новоспеченых” членів ГО. Якщо можна напишіть в двох словах про це)

Віталій
31.01.2018 at 00:17

Так, це рівень))) Який, до речі, визначається не облаштуванням офісу, а спроможністю організації вирішувати поставленні завдання))). Щодо всього іншого, то все відбувається у відповідності до Статуту організації))). До речі, посвят не відбувається. Ми дуже прискіпливо ставимося до нових членів. Їх, слава Богу, немає)))

Анонім
31.01.2018 at 00:35

Статут читати це довго. Через що і просив написати у двох словах. А що з новими членами у вас тугенько. Не йдуть? Чи може ви не допускаєте? Чи може потреби не має? А може і слава богу що не має нових, а то ще не по вашому курсі підуть та й опозорять. А якщо ви не будете носити окремі частини свого офісу по різних радах, результат діяльності буде приближений до “0”. Через що і пишу, що для більшої ефективності та якості нада офіс в раді. А вирішувати лише вам де краще бути. І я не писав про те, що ГО Право не виконує свої прямі функції. Виконує конечно, але потрібно розвиватися, йти далі. Я про офіс.

Віталій
31.01.2018 at 00:44

Не допускаємо))) Заслужити потрібно))). Якщо Вам “нада” офіс в раді – можете орендувати – хіба я проти?))). А от про ефективність діяльності організації можуть говорити лише її члени))).

Анонім
31.01.2018 at 01:15

Зрозуміло про членів організації та про офіс в раді. Діло ваше. Мені особисто офіс не потрібен в раді. А про ефективність ГО можуть говорити не лише її члени на чолі з головою. Про це можуть говорити усі. Наприклад: на цьому форумі розміщено матеріал. Це плід праці ГО. Його обговорюють. А далі можна говорити про ефективність. Так само і громадські інспектори. Тільки не говоріть, що це лише виконання закону. Ось вам і ефективність. Надіюсь, що зрозуміло написав.

Віталій
31.01.2018 at 09:56

Ні, написали без знання матчастини. Про ефективність діяльності організації робити висновки можуть лише її члени. Бо тільки вони знають, які цілі ставилися на конкретний період, і які очікувані результати хотіли отримати. А от про якість надання послуг своїм клієнтам якраз-то можуть судити лише клієнти організації, а не всі. Якщо Ви ніколи не зверталися до нашої організації, то як Ви можете робити висновок щодо якості послуг, що надає наша організація?)))

Анонім
31.01.2018 at 13:14

Ви як завжди у своєму арепертуарі. Я в жодному разі не сужу ГО за її ефективність. Працюйте собі і судіть себе самі. Так же виходить. І які ж це ви послуги надаєте? Ще скажіть адміністративні). Може юридичні? Я зрозумів інформаційно-правового характеру). Може ви не вірно виразили свої думи і краще сказати не послуги а просто інформацію. Послугу потрібно затвердити внутрішнім документом і ще картки мати як її надавати (інформаційні та технологічні). У вас таке є? А може ви особливі і тут вираз напрошується “Що попові можна, то дякові зась”. А на рахунок матчастини, то знати її необовязково для того щоб писати і думки висловлювати).

Віталій
31.01.2018 at 13:34

Якщо про щось писати, то матчастину таки варто знати. Інакше є ризик виглядати повним дилетантом щодо предмету розмови. От як зараз Ви. Відкрию Вам ще одну “таємницю”: кожна громадська організація (кожна!!!) має своїх клієнтів і надає їм послуги, виходячи з їх потреб. Це можуть бути інформаційні, консультативні, методичні, юридичні та інші послуги))).

Анонім
31.01.2018 at 16:48

Молодець))) Делетант це людина аба співрозмовник, який взагалі поняття немає про, що йде мова і намагається щось писати не зрозуміле. Я, насамперед, знаю про що пишу. І слово делетант ви кинули не вмою адресу. Припустимо ви щось не знаєте чи не володієте інформацією, то ви що також будете делетантом?! Ви ж тоже не можете знати все. Уважно читайте) Рекомендація на майбутнє, будьте в своїх дописуваннях трішки поскромнішими і не кидайтеся словами. Ви голова ГО Право не гарно виглядає). Ви маєте бути вище за всіх. Я представляю як ваші члени ГО названі громадськими інспекторами ходять по місту і називають населення делетантами бо вони не знають ЗУ про благоустрій. Приклад же з вас будуть брати чи як? І на рахунок клієнтів тепер. Хто там до вас ходить за послугами? Одні Мельничуки, Шеремети та їм подібні. Почуєте щось тай пишете як з гарачки. Краще про негативи в місті пишіть. Може щось виправите.

Анонім
31.01.2018 at 16:58

До речі. Де би я міг ознайомитися з вашим Статутом на підставі якого ви дієте? Чому на чому ресурсі немає розділу документи ГО. Для вас тоже закони діють. А ви ще пишете, що не володію чимось. Зробіть все до путя, а потім пишіть…

Віталій
31.01.2018 at 17:04

Правильно буде не дЕлетант, як написали Ви, а дИлетант))). З Статутом, пане дИлетант, Ви можете ознайомитися на офісі нашої організації))). Клієнтами нашої організації є представники органів державнох влади, органів місцевого самоврядування, представники інститутів громадянського суспільства. З пересічними громадянами ми працюємо виключно в сфері надання безоплатної правової допомоги))).
До речі, а чому на цьому ресурсі має бути Статут нашої організації?))) ГФХ не є офіційним сайтом громадської організації “ПРАВО”)))))))))))).

Анонім
31.01.2018 at 17:30

Та яка різниця чи дилетант чи делетант, суть одна. І чому ви пишете як по законі надо. Причому постійно. Ви пишіть як є на яву. І про той срач в раді тай у вас в ГО. Напишіть ще краще, що з Редчиком у вас домовленість. Коли був Грушко, то писали як згарачки, а зараз все ок? Да не смішіть. Ви в своїх дописах цепляєтесь за одне слово і товчетесь на місці. Умніка з себе робите. Редчик просто вимушений вам у всьому потурати. Бо якщо не будете потурати ви ще й його обсерете. Роки показали, що це у вас ідеально виходить. Приклад Грушко. Сраколизів в раді повно. Тай вони вимушені цим займатися щоб ви не чіпали. А вартість маршуток 4.5 грн. Як це так? Де ваші експерти були? Людей їздить валом! Маршутне таксі кончене, їде як на той світ. А у вас все ок. Но молодець Дорох одним словом. І такого багато є. А ви Вапнярську ОТГ навчаєте. В місті втручайтеся в проблеми, а не гранди вигравайте чи проекти. Ось тут ви дилетант

Віталій
31.01.2018 at 18:38

Дякую))). А щодо маршруток, то це питання дуже цікаве. Своє бачення його вирішення ми запропонували ще в 2015 році. На жаль, з того часу питання не зрушилося з місця(((.

Анонім
31.01.2018 at 21:09

А я Вам про що. Підхід міняти надо до перевезень. А може і муніципальний транспорт зробити!) Тут зовсім інший інтерес перевізників, а люди і в тачанках поїдуть. М/р має все проаналізувати і внести відповідні зміни в регуляторний акт про конкурс з перевезення з урахуванням ваших пропозицій. Критерії високі зробити. І заставити перевізників надавати якісні послуги. Забрати сараї з рейсів. Це все можна зробити і не тільки але ж інтереси перш за все. Зажралися вже). Плачуть, бідують і на джипах їздять. Чому Хмільник такий цікавий на підвищення послуг? Тут щей ЖЕК скоро видасть зміни на квартплату. Хочь і послугу ТПВ вилучать з тарифу квартплати, вийде ще дорожче ніж було з нею. Це все елементарно. І це ще не все. Потім ще комунхоз втарабане свій тариф на вивезення ТПВ з багатоповерхівок. Весело буде. А де рішення про передачу сміттєвозів з балансу ЖЕКа на баланс комунсервіса. Чи може договір оренди техніки буде між комунальними підприємствами? І все буде як було та щей ЖЕК гроші заробляти буде. Тому що послуги комунхозу надавати буде. І як комунхоз виграв конкурс на ТПВ? В нього техніки не досить, а саме сміттєвозів. В ЖЕК хочь сміттєвози під альфатори обладнані. І що ж буде? А Прокопович свого не впустить. Я ж вам говорив, про те що задумка вірна, але не допрацьована. І знаєте пане Віталію, що всетаки є ефективність роботи цього ресурсу.
Деякі зміни у головах чиновників вже відбулися і прийняті навіть позитивні рішення.

Віталій
31.01.2018 at 21:31

Дякую, що на цей раз дилетантом не обізвали)))))))

Анонім
31.01.2018 at 22:19

А чого я Вас дилетантом маю називати? І я не називав. Тоді я зробив припущення і навіть навів приклад). Добре Віталію, думаю, що досить вже цього негатива. Всеодно все буде як є. Мелочі поправлять, а глобальні питання залишаться як є. Тобто в чиюсь пользу всеодно буде вигода. І чи це будуть перевезення чи може ТПВ, а може і тарифи на компослуги. Кругом є лазєйки. І з громадськими інспекторами так буде (дати чи не дати штраф), не говорячи про адмінкомісію.

Віталій
31.01.2018 at 22:26

Дати чи не дати?))) Пригадався “Гамлєт”, вірніше його сучасна інтерпретація від Подервянського:

Як остопиздило купатися мені. Чи може іскупатися? Купатись чи не купатись? Блядські ці питання зайобують. То може, не вагаясь, спустити враз штани та батерфляєм хуярити, аж поки за буями в очах не потемніє? Ну а згодом? Про наслідки можливі не подумать? Один лиш тільки раз і вже крадеться піздець з своєю усмішкою хижой. Простуда, геморой, чіряк на сраці, запльована підлога, лікарі, від шприца гематоми і могила… На ній брудна Офелія вонюча та купка маргаріток, а під нею лежить той фраєр, що любив купатись. Такіє варіанти єбав я в рот і в носа. (Гамлєт харка у море і його дрючком пиздячить.)
Повна версія – за посиланням:http://www.doslidy.org.ua/stories/st-hamlet-new.htm
Приємного читання))))))))))))))))).

Анонім
31.01.2018 at 22:49

Смішно)))))) Це надіюсь не вмою адресу?

Віталій
31.01.2018 at 23:06

Ітоги подвєдьом. Упиздив тата. І мамку запиздячив з рідним дядьком. Попиздив мєбєль ценную, герба національного хуйнув. Усюди смерть, розруха. Не буду більше пити я, хоч, правда, яка розумная цьому альтернатіва? Ех, блядська Данія! Піздєц всім сподіванням…

Анонім
31.01.2018 at 23:17

Віталіє я тут подумав. Чому б Вам власну книгу в такому арепертуарі не написати?

Віталій
01.02.2018 at 00:00

Ну так навіщо мені забирати лаври в Леся Подервянського?))) Краще за нього такі речі все одно ніхто не напише. А корчити з себе “жалкоє подобіє лєвой рукі…” якось негоже))).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *