Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.08.2014

В ХМІЛЬНИКУ МАЄ ВІДБУТИСЯ ФЕСТИВАЛЬ «СРІБНА ВЕЖА»

завантаження3-5 жовтня 2014 року, в місті Хмільнику має відбутися фестиваль середньовічної культури «Срібна вежа». З ініціативою щодо проведення такого заходу виступили Військово-історичний клуб «Срібна вежа», громадська організація «Молодіжний рух Хмільниччини» та гурт «Крада».

Відповідний проект рішення виконавчого комітету міської ради оприлюднено на Офіційному сайті міста Хмільника.

Фестиваль мають намір провести на території та у приміщенні палацу графа Ксідо.

Як зазначається в проекті рішення, організатори мають на меті популяризувати місцевий архітектурно-історичний комплекс «Замкова Гора», зосередити увагу можливих інвесторів для актуалізації будівлі палацу графа Ксідо на місцевому і державному рівнях, а також відродження культури середньовіччя і ознайомлення хмільничан та гостей міста-курорту з традиціями і звичаями  середньовічної культури.

22 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МАЄ ВІДБУТИСЯ ФЕСТИВАЛЬ «СРІБНА ВЕЖА»

Любов Оріянка
30.08.2014 at 13:35

Нарешті фестиваль і в Хмільнику! ВЕЖА давно чекає на увагу до себе! Плідного дійства, сусіди!

Romanyuk
30.08.2014 at 17:37

Цікаво те, що надали дозвіл проводити дане дійство у аварійному приміщені. Це порушує закон чи ні? Бо якщо пам’ятка архітектури буде пошкоджена хто буде відповідати ОРГАНІЗАТОРИ чи МІСЬКА ВЛАДА? + Як мені відомо “Срібній Вежі” та “Краді” надали приміщення на 3 роки! Пам’ятку архітектури України не можна надавити без погодження на то кабміну чи мін. культури кажись. Цікаво в них є на то дозволи?

Віталій
30.08.2014 at 17:42

На скільки мені відомо, то ніхто ще дозволу нікому не надавав… Зараз існує така ініціатива і виконавчий комітет розробив відповідний проект рішення… А щодо оренди на 3 роки, то навіть не знаю, що сказати…))))))))))))))))))))))))))))))))))

Патріот Хмільника
30.08.2014 at 23:10

Романюк, аварійна, не аварійна… а Ти як водив туди туристів за гроші Ти тоді про це не думав???…

Nazar
31.08.2014 at 08:54

Цікаво, а хто дозволяв тобі, Сергій водити туристів на екскурсії в аварійне по твоїх словах приміщення і брати за це гроші?

Віталій
31.08.2014 at 09:12

Ой, хлопці, а можна більш докладно написати про екскурсії до палацу?)))

Сергій Бялковський
31.08.2014 at 09:18

Сергій, я від Тебе нічого іншого крім бруду і не очікував. Ти завжди поливаєш брудом і ставиш “палиці в колеса” тим, хто хоче щось організувати в місті БЕЗ ТЕБЕ! Доводжу до Твого особистого відому: по-перше, Палац Ксідо та Замкова Вежа в управлінні культури не рахується як аварійна будівля, а рахується як будівля в незадовільному стані, по-друге дозвіл на оренду нам дало управління культури на основі нашої письмової заяви, яку я особисто туди возив… А ТИ перед тим як доводити людям недостовірну інформацію, що ти в принципі завжди робиш, краще вчи МАТ.ЧАСТЬ 🙂

Олександр
31.08.2014 at 10:02

Пане Романюк, як мені відомо будівля не аварійна, і те що Молодь занялась цим проектом, то їм тільки великий плюс, оскільки це приверне увагу до занедбаних культурних спадщин Хмільника. Пан Сергій правий – ви нічого іншого не можете як тільки заважати, або чиїсь заслуги привласнювати. Хочете самореалізуватися – знайдіть собі справу, а не заважайте іншим, або хоча б влаштуйтесь на роботу. Доречі що ви особисто зробили для вежі?

Romanyuk
31.08.2014 at 12:22

1) Там проводили і до мене екскурсії “КРАДА”
2) За місяць який я там побув я вийшов на 2 інститути, 4 телеканали, 2 людини які готові допомогти фінансово відновити палац.
3) Я вже знайшов собі справу.
4) Хай вас не хвилює чи я працюю чи ні це моє життя і тільки мені вирішувати працювати чи ні
5) Пане Сергій Ви перші почали поливати брудом я просто перевів ваш бруд на Вас самих)
6) Цікаво як давно проводилася експертиза про те що приміщення “в незадовільному стані”?
7) Мені байдуже організовуйте що завгодно без мене чи зі мною. Я висловив свою думку. Якщо вона вам не подобається то особиста ваша справа.
8) “дозвіл на оренду нам дало управління культури” місцеве?
9) З палацом має проводитися РЕКОНСТРУКЦІЯ чи РЕСТАВРАЦІЯ?
10) Чужих заслуг не привласнював))

Ramirez
31.08.2014 at 12:33

А шо ото за хрінь така – “Крада”? Ето оно откуда такоє?

Олена
31.08.2014 at 13:49

Романюк, так бажаючим прозповідали про замок, водили у вежу) всі гроші які нам давали ми пустили на діло, а саме на вежу і доведення до ладу її приміщення. Вам навіть надавали фінансовий звіт. А от ви не надали і жодної копійки вежа не побачила з ваших “ініціатив”. А на рахунок того що ви “знайшли” то особисто я подібне чула рік тому, але так тебе і не видно було… ні разу пальцем об палець не вдарив заради того щоб нам допомогти прибирати, тільки ходив і говорив-говорив-говорив… а потім на все прибране і готове можна прийти і позаробляти… та ладно навіть так, але на те що ми просили кошти, а саме на освітлення ти навіть не зміг виділити. Романюк, як то кажуть говорити – не мішки носити, май на увазі.

Знайка
31.08.2014 at 13:55

Романюк регіональне ти х@йло! Ти нездара і ще щось там вякаєш? Люди роблять користу справу, а ти обливаєш брудом! Дивись договоришся!

Сергій Бялковський
31.08.2014 at 14:59

Я бачу пане Сергій Ви взагалі не обізнаний, адже всі знають, що “управління культури” – це вже обласне, а у Хмільнику може бути лише ВІДДІЛ…!
“2) За місяць який я там побув я вийшов на 2 інститути, 4 телеканали, 2 людини які готові допомогти фінансово відновити палац.” – не бачу навіть результатів Вашої роботи, взагалі ніяких. Як всі Вам кажуть: говорити не мішки носити…. Я так розумію що це саме про Вас…

Юлиана
31.08.2014 at 23:37

Замечательное начинание, будет здорово, если фестиваль станет традиционным и будет обеспечивать качественное обслуживание здания ) Мы, КРМ “Танцующая Саламандра” г. Винницы, собираемся его посетить )

Romanyuk
01.09.2014 at 11:34

1) Пані Олено “всі гроші які нам давали ми пустили на діло, а саме на вежу і доведення до ладу її приміщення. Вам навіть надавали фінансовий звіт.” Для особистого комфорту взимку! Вікна, Буржуйку саморобну, Електричний обігрівач і т.д.
2) ” але на те що ми просили кошти, а саме на освітлення ти навіть не зміг виділити.” не зміг і не хотів зовсім різні речі!
3) Пан(і) Знайка не вам мене і мої дії судити. Корисну справу? дивлячись з якого боку глянути. Також як любить говорити пан Віталій “Мені байдуже якого кольору кішка головне щоб вона ловила мишей”
4) Навпаки обізнаний просто хотів перевірити рівень ваших знань))))
5) Пане Сергій ви не відповіли на моє запитання “6) Цікаво як давно проводилася експертиза про те що приміщення “в незадовільному стані”?”
6) також не відповіли на це запитання “9) З палацом має проводитися РЕКОНСТРУКЦІЯ чи РЕСТАВРАЦІЯ?”
7) Дійсно говорити не мішки носити!))))) Но є одне НО… про яке я вам розповім пізніше) Не хочеться викладати усі карти відразу)

Сергій Бялковський
01.09.2014 at 12:27

Дивлячись на те, що Ви тут гавкаєте, нагадує мені одне прислів’я, яке я присвячую Вам: “З ДУРНЕМ СПЕРЕЧАТИСЬ МАРНО, ВІН ОПУСТИТЬ ТЕБЕ НА СВІЙ РІВЕНЬ І ЗАДАВИТЬ ДОСВІДОМ…!” Тим більше дурня не підтримують більшість читачів.

Анатолій Владимірець
01.09.2014 at 14:00

Романюк, ти вже дістав своєю балаканиною і теревенями такими як:”2 людини які готові допомогти фінансово відновити палац.”, и чи знаеш ти що, тільки проект ,доречі відповідаю Реставрація і ніяка не Реконструкція, так от проект на реставрацію станом на 2012 рік коштував близько 1 млн. грн., цікаві люди мілліонери в тебе оказуються. також довожу до відома що на мій запит про аварійність палацу – відповідь така: аварійність не підтверджена, є певний перелік недоліків у стані даху, та вони не є аварійними, і особисто від мене: Завязуй на мене зводити наклепи та говорити всяку несенітницю, я не буду із тобою ні лаятись ні сперечатись я просто зроблю та як терба і по закону…

Знайка
01.09.2014 at 14:36

Романюк, ти ляпало! Ти тільки бігаєш і понтуєшся! І розказуєш, який ти умний і багато знаєш! А насправді ти пустишка і твоїх мізків хватає тількм щоб видумати реактивний двігатєль до маленького Пердичєва. Повір, я маю право тебе критикувати, а чому ти вже здогадався!

Олена
01.09.2014 at 19:22

Сергію, а хто вам дав право привласнювати не свої кошти? Буржуйка була потрібна і нам і вам. Оскільки це комфортно, а також щоб приміщення взимку не відсирівало і не сипалась стеля. Вікна були поставлені весною, тому нам вони не так були потрібні, просто було бажання щоб у старовинну будівлю не потрапляла волога. Також було здійснено фарбування і купівля інвентарю для проведення прибиральних робіт. Особисто, що ви пропонуєте щоб ми тоді зробили за ту суму яку нам вдалося зібрати. Звичайно ви пане зібрали значно більше, і вже як мені відомо, зі слів відпочиваючих, ви брали по 50 грн. з чоловіка щоб “виправдати” ризики того, що ви їх водите у “АВАРІЙНУ!” будівлю. Так задаю вам ще раз питання яке ви мали право привласнювати чужі кошти!? Ці кошти належать будівлі, а не особисто вам.

Пронира
01.09.2014 at 22:28

По 50 грн з носа? Не хілий такий собі бізнес,звичайно при достатній кількості лохів, що вестимуться на “екскурсовода”))

Олена
01.09.2014 at 23:08

пронира, саме так – 50 грн. з носа -самі не знали, до вчорашнього дня! відкрилося це цілком випадково – на тренуванні підійшов відпочиваючий і запитав про таку собі екскурсію за 50 грн. Сказав що йому розповіли інші відпочиваючі які раніше ходили на таку “подорож”. Ми подивувалися, пояснили що ми можемо йому розповісти і навіть вежу показати цілком безкоштовно, хіба що якщо вважає за потрібне може дати винагороду яку порахує за потрібне. При чому ця інформація ще раніше доходила, але перший раз не сприймалося за серйозне,тим більше що Романюк водив, іноді, по 5 людей, а то і більлше (то як можна повірити що кожний по 50 грн. платив?!). Тим більш дійшла сьогодні інформація, що цей … щей весною водив, йому іноді телефонували вночі і він виїзжав і назад завозив людей(можна дозволити якщо заробіток дозволяє), але цю інформацію ще треба перевірити. Так ось до чого я веду: сам Романюк окрім балачок нічого корисного не зробив, початкова ініціатива – піднімати рейтинг міста, і водити туристів на добровольних засадах, тобто безкоштовно (хто побажає той щось дасть) дескредитувалася тим самим Романюком. Привласнені кошти які не відомо куди ділися, і не копійки вежа не отримала!!! І заважання громадським ініціативам (хоча, до цього, він був цілком за фест і казав, що чудова ідея підняти питання що до занедбання історичних спадщин, але як бачите – де його немає, то все погано і протизаконно). Крім того можна зробити висновок, що Романюк не вдоволений тим що ми зпромоглися зробити, але сам при можливості не додав а ні каплі зуссиль щоб допомогти. І стає зрозуміло чому йому не подобається ідея фесту – заробіток забрали. Знайка в своїх висловлюваннях і коментарях цілком правий!

Ramirez
02.09.2014 at 20:58

Цікаво, чи продовжує рости ліс на ротонді палацу з боку річки? Екскурсовод міг би хоч якимсь чином віддячити пам”ятці архітектури))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *