Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

05.11.2014

В ХМІЛЬНИКУ МАЮТЬ НАМІР ОБМЕЖИТИ РОБОТУ НІЧНИХ МАГАЗИНІВ

imagesВ Хмільнику мають намір обмежити роботу нічних магазинів: під «роздачу» можуть потрапити наступні об’єкти:

  • магазин «Смак» ФОП Чабана О.О.;
  • магазин «Візит №3» ФОП Юрчишина П.В.;
  • магазин «Продукти» ФОП Козловського В.І.

Відповідне рішення буде розглянуто виконавчим комітетом в грудні.

Такі дії міської влади здійснюються з «метою впровадження державної політики щодо попередження вживання  алкогольних  та слабоалкогольних напоїв серед населення, впорядкування їх продажу, усунення порушень громадського порядку у нічний час доби, враховуючи подання Хмільницького МВ УМВС України у Вінницькій області від 13.10.2014р. № 11713 щодо територій міста, де систематично відбуваються порушення тиші та громадського порядку у вечірній та нічний час, вчинених особами в стані алкогольного сп’яніння».

Якщо виконком затвердить відповідні рішення, то зазначені об’єкти торгівлі зможуть працювати з 07.00 год. до 24.00 год.

 

 

10 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МАЮТЬ НАМІР ОБМЕЖИТИ РОБОТУ НІЧНИХ МАГАЗИНІВ

І то!
05.11.2014 at 18:12

той хто хоче набухатись набухається і під час сухого закону

Бармалєй
06.11.2014 at 09:17

ОБмежать години роботи чи обмежать години продажу алкоголю?

Небайдужий
06.11.2014 at 13:48

Будь-яке обмеження породжує лише десятки корупційних схем його подолання й різко підвищує рівень злочинності, особливо посадової.
В світовій історії, не було зафіксовано жодного випадку, коли шляхом запровадження обмежень вдалося вирішити проблему, заради якої ті обмеження впроваджувалися.
Замість того, щоб розвивати підприємництво на території міста, скасовуючи купу надуманих, дурнуватих, і нікому непотрібних обмежень, наше “мудре” міське керівництво запроваджує нові, добиваючи тим самим і так ледве дихаюче місто…. Як кажуть в народі: “застав дурня богові молитися…”.
Люди просто не мають жодного уявлення про те, чим вони займаються 🙁

Віталій
06.11.2014 at 14:08

Обмежувати режим роботи міській владі дозволяє окремий «геніальний» документ, який називається «Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг на території м. Хмільника». Ось цитата з цього документу:
3.2. Скасування режиму роботи у нічний час здійснюється у разі:
3.2.1 звернення суб’єкта господарювання;
3.2.2 подання органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів за систематичне порушення встановленого режиму роботи, громадського порядку, перевищення рівнів шуму, встановлених санітарними нормами;
3.2.3 звернень мешканців прилеглих будинків.
Відповідно до п.3.2.2. скасувати режим роботи в нічний час можна за наявності хоча б однієї з причин:
• систематичне порушення встановленого режиму роботи;
• перевищення рівнів шуму;
• та порушення громадського порядку.
Але «Положення про порядок» абсолютно не вказує, хто саме має порушувати отой громадський порядок? Виглядає абсолютно не логічним, якщо закривати магазин через те, що хтось порушує громадський порядок… Особливо, якщо ні власник магазину, ні продавці нічого протизаконного не робили…
І ще один прикол… В проекті рішення про закриття йдеться про те, що вказаним суб’єктам встановлюють новий режим роботи. Але «Положення про порядок2 говорить, що встановлювати режим роботи можна лише на підставі заяви самого суб’єкта господарювання… Хіба хтось з власників вищезазначених магазинів звертався до міської влади з проханням їм щось там встановити?)))

Віталій
06.11.2014 at 14:09

Для Юармалея: обмежити мають саме режим роботи…

Козарлюга
06.11.2014 at 20:20

І шо, навіть в депутата обмежать???))) Скоріше він обмежить роботу тих хто обмежує)))))

Віталій
06.11.2014 at 20:27

Побачимо))) Принаймні проект рішення вже оприлюднили…)))

Козарлюга
06.11.2014 at 20:30

Небайдужий “мудре” міське керівництво запроваджує нові, добиваючи тим самим і так ледве дихаюче місто…., погоджуюсь на 60%, тобто не все в нас погано, щоб називати наше місто ледве дихаючим, але для курортного міста потрібно мати і нічні магазини, і нічні клуби і нічні аптеки: а за порядком має дивитись міліція, чи якщо закриють магазини, то на вулиці стане спокійніше? той хто мав вчинити правопорушення і без магазину його вчинить, а іншим нормальним людям що робити? Відпочивальники також є клієнтами нічних магазинів, і відсутність таких в місті знижує наш курортний рейтинг… Потрібно розвивати сервіс а не знижувати його.

Небайдужий
07.11.2014 at 01:21

Козарлюго, а Ви- оптиміст 🙂
Для мене рівень розвитку міста визначається рівнем доходів його мешканців, а не кількістю клумбочок, капличок та інших чисто зовнішніх прикрас.
Місто в якому більшість мешканців погоджуються працювати на мінімальну зарплату, а платню в розмірі 2-3 тис. грн на місяць вважають “цілком пристойною”, я сприймаю виключно, як депресивне, або “ледве дихаюче”, оскільки активна частина жителів міста через купу недолугих обмежень з боку міської влади просто не в змозі не тільки розвинути свій власний бізнес у справедливо конкуруючому середовищі, а й навіть позбавлені можливості його започаткувати. Таким чином, місто не має достатнього ринку робочих місць, що здешевлює вартість робочої сили до абсолютного мінімуму.

Козарлюга
07.11.2014 at 09:56

Небайдужий, я просто реаліст, коли я казав що наше місто не зовсім депресивне, то просто порівнював його з іншими районними центрами області: Піщанка, Теплик, Липовець, Іллінці, Муровані Куриловці, Літин тощо, там зарплата в 3 тисячі теж вважається пристойною, от тільки я одному пану, на сторінках сайту вже писав що таку зп отримують у нашому місті 20% жителів, а більшість виживає на 1600-1800 грн. А роботи в Хмільнику обмаль, та й Вінниця, великий обласний центр похвалитись великими з/п сьогодні теж не може.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *