Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

21.02.2013

В ХМІЛЬНИКУ МАЮТЬ НАМІР ЗАПРОВАДАТИ АБОНЕНТСЬКІ КНИЖКИ НА УТИЛІЗАЦІЮ СМІТТЯ

ВідходиТаке нововведення мають намір запровадити в одному з районів новобудов. Про це повідомляє міська газета «Я та МІСТО».

Механізм оплати послуг утилізації буде виглядати наступним чином: абонент оплачує певну кількість вивозу сміття, про що буде свідчити відмітка організації на квитанції. У визначений для вивозу сміття день та час абоненти будуть надавати робітникам відривну частину квитанції про оплату, яка і підтверджуватиме оплату послуги.

Такі заходи зумовлені виникненням стихійних сміттєзвалищ та порушенням Правил благоустрою території міста Хмільника.

На думку редакції газети «Я та МІСТО», «Правила благоустрою міста Хмільника чітко зобов’язують мешканців приватних забудов заключити договори на вивіз та утилізацію сміття та передбачають санкції за відсутність такого договору».

6 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МАЮТЬ НАМІР ЗАПРОВАДАТИ АБОНЕНТСЬКІ КНИЖКИ НА УТИЛІЗАЦІЮ СМІТТЯ

Небайдужий
22.02.2013 at 10:59

А хіба в Хмільнику хтось спроможний надавати послуги не тільки з вивозу, а ще й з УТИЛІЗАЦІЇ сміття? Не чув… Тоді ЗА ЩО платити?

Пронира
22.02.2013 at 14:30

Ідея правильна, xоч і не нова… Папірці, відмітки, квитанції, сміття, буxгалтерія (котлети і муxи) — це стабільно-дебільний заплутаний підxід до вирішення простиx задач (сплата за місяць – вивіз сміття в зазначені дні тижня), але неxай займаються цією аxінеєю, аби не шкодили…

Пронира
22.02.2013 at 14:34

Зацікавив також розділ Правил благоустрою в якому йдеться про “…чітко зобов’язують мешканців приватних забудов заключити договори на вивіз та утилізацію сміття та передбачають санкції за відсутність такого договору”  Цікаво, а xто і на якій підставі може зобов”язати заключати такі договори і що це за санкції передбачені цими правилами??)))

LEON
22.02.2013 at 16:41

Цікаво, заплатити наперед гроші, а яка буде надана послуга? Комедія!”Утром стулья, вечером деньги, вечером стулья, утром деньги, но деньги вперед”. Забере сміття добре, не забере -бензину не було, а трактор, що вивозить сміття, на солярці.

Віктор
26.02.2013 at 15:12

“абонент оплачує певну кількість вивозу сміття” – як це??? Мова йде про мішок, пакет??? Чи про вагу сміття??? А як визначатиметься, що то дійсно 3 кг., за які оплачено, а не 2??? 

iMen
03.03.2013 at 23:46

може зважити? ні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *