Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

16.06.2015

В ХМІЛЬНИКУ МАЮТЬ ПЕРЕЙМЕНУВАТИ БЛИЗЬКО 50 ВУЛИЦЬ

Про це, під час засідання топонімічної комісії зазначив головний архітектор міста пан Михайло Загниборода. Зокрема він зазначив:

«21 травня вступили у дію декомунізаційні закони. Втілення їх у життя означає, що Україна нарешті безповоротно пориває з радянським тоталітарним минулим. Мапа країни буде позбавлена тоталітарної символіки у назвах та пам’ятниках. Неприпустимо, що в нашому місті є назви вулиць із прізвищами осіб, котрі причетні до злочинів проти людяності. Ми будемо ініціювати перед громадськістю, щоб перейменувати ці вулиці. Їх налічується близько 50».

Нагадаємо, що вже на чергову сесію має бути винесене питання про перейменування центральної вулиці Хмільника – вулиці Леніна.

Для довідки:
15 травня 2015 року Президент України Петро Порошенко підписав закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки»

Законом забороняється радянська символіка, а також відповідні назви вулиць та населених пунктів.
Щоб визначитися із новою назвою місцеві громади мають півроку — до 21 листопада. Рішення про перейменування має прийняти Хмільницька міська рада.

2 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МАЮТЬ ПЕРЕЙМЕНУВАТИ БЛИЗЬКО 50 ВУЛИЦЬ

Володимир Плахотнюк
16.06.2015 at 17:51

А хто бачив цей перелік вулиць?

Віталій
16.06.2015 at 17:55

Я бачив – мені Вітя Гричанюк показував) Він отримав відповідь на запит на інформацію. Сподіваюся, що ми оприлюднемо цей список.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *