Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

02.11.2015

В ХМІЛЬНИКУ МАЮТЬ ЗАТВЕРДИТИ НОВИЙ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН МІСТА

blagoustroystvo-uchastkaЯк повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника вже під час наступної сесії міської ради депутати розглянуть питання про затвердження проекту внесення змін до Генерального плану міста Хмільника.
Якщо міська рада затвердить проект змін до Генплану, то документ набуде чинності на розрахунковий період до 2036 року.
Після ухвалення міською радою  рішення цей містобудівний документ матиме статус довгострокової стратегії просторового планування, забудови та використання міської території.
Варто зазначити, що зміни до генерального плану міста попередньо обговорювалися на громадських слуханнях у червні цього року,  на архітектурно-містобудівній раді при Головному архітекторі Вінницької області у серпні цього року.
Розробкою змін до цього містобудівного документа займався Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя (м. Київ).

5 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МАЮТЬ ЗАТВЕРДИТИ НОВИЙ ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН МІСТА

wiliia
02.11.2015 at 21:18

ДУЖЕ цікаво… думаю до цього плану не буде у місті байдужих!

Віталій
02.11.2015 at 21:30

Чого це раптом?))) Як на мене, то всім реально до ср..ки, що там мають затвердити. А потім дивуватимуться: а чому тут побудували, наприклад, заправку?)))

Іван
02.11.2015 at 22:36

Новий міський голова повинен звернути особливу увагу до цього генплану, думаю там буде багато ” цікавого” і можливо для правоохоронних органів. А потім і до папіредніків.

Віталій
02.11.2015 at 22:49

))) А що такого може бути в документі, який розробив науково-дослідний інститут?))) На що звертати увагу?))) Звертати увагу потрібно громадськості. причому коли той генплан будуть намагатися порушити (не дай Бог), як це робилося кілька останніх років…)))

Іван
03.11.2015 at 06:28

І я про теж! Звернути увагу чи то падло не відтяпало кусок парку для масло заводу !! А загалом після (…) грушка потрібно все перевірити..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *