Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

09.06.2016

В ХМІЛЬНИКУ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗВІТУВАВ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ

31Хмільницький міський голова Сергій Редчик прозвітував перед депутатами про діяльність виконавчих органів міської ради.

Як повідомляє Офіційний сайт міста Хмільника, у своїй звітній промові очільник міста детально охарактеризував результати діяльності пріоритетних галузей муніципального розвитку: бюджету, економіки, житлово-комунального господарства, містобудування, земельних ресурсів, освіти, спорту та соціального захисту населення.
Окремий акцент міський голова зробив на таких актуальних темах, як  об’єднання громад, законодавчих новаціях в управлінні багатоквартирними будинками, а також зорієнтував на проблематику із утриманням місцевих професійно-технічних навчальних закладів коштом бюджету.
Окремо міський голова наголосив на кадровій проблемі, що має місце у системі місцевого самоврядування Хмільника, зазначивши, що на сьогодні залишаються вакантними тринадцять посад, на окремі з яких взагалі немає претендентів або ж претенденти не відповідають вимогам конкурсів.

Як все відбувалося, а також перебіг пленарного засідання, яке продовжилося після звіту міського голови, можна побачити тут:

16 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗВІТУВАВ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ

Anatoly
10.06.2016 at 17:21

З сайту Хмільника:
10.06.2016

Сьогодні опівдні громадська рада при виконавчому комітеті міської ради мала розпочати свою роботу майже після річної перерви. Однак для її повноцінної діяльності забракло кворуму.

Загалом громадську раду репрезентують одинадцятеро представників місцевих інститутів громадянського суспільства. Лише п’ятеро із них знайшли час та можливість взяти участь у цьому засіданні.

Тож через свою меншість громадська рада не розпочала роботу.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради

Іншими словами – з Редчиком ніхто не хоче співпрацювати…

Тарас
10.06.2016 at 17:32

Анатолій, якась у вас дивна логіка. 🙂

Андрій
10.06.2016 at 18:52

А там є логіка))

Віталій
10.06.2016 at 21:20

Я б сказав дурнувата логіка)))

Anatoly
12.06.2016 at 20:34

13 ВАКАНСІЙ… А якже передвиборча обіцянка: “…Заради цього разом із ПРОФЕСІЙНОЮ КОМАНДОЮ я йду на вибори. Я беру відповідальність за майбутнє Хмільника!” (теза з програми кандидата Редчика С. Б.).
Де ця ПРОФЕСІЙНА КОМАНДА? Чи вона з’явиться, коли буде 40 вакансій? А то Редчик привів до влади лише комадирів, а КОМАНДА…?

Анатолій
19.06.2016 at 20:59

А хто йому писав цей бредовий звіт?
Ви його чули? Чому звіту немає на офіційному сайті?
Бюджет перевиконали – заслуга виканавчих органів а не платників податків)))
Виявляється виконавчі органи доклали руку до того, що спортсмени займають призові місця, школярі виграють олімпіади)))
Короче, за 7 місяців навіть немає про що звітувати. Якщо далі так піде, то на наступному звіті Редчик скаже, що сонце сходить і заходить завдяки виконавчим органам))).

Віталій
19.06.2016 at 21:01

)))))))))))))Людоньки, так в нас шо не звіт – то тільки про таке говорять))) Невже звіти Грушка чимось відрізнялися від Редчикового?)))

Анатолій
19.06.2016 at 21:09

Ну давайте залишимо папєрєдніків в спокої. За 7 місяців вже можна було б досягнути якихось результатів. Адже Редчик перед виборами казав, що вміє і зможе краще ніж Грушко))). А виявляється не все так просто. Навіть немає за що звітувати.

Віталій
19.06.2016 at 21:15

Ну прям немає!))) Запровадження системи ПроЗорро для підпорогових закупівель чого тільки варте))) Зараз наші розпорядники бюджетних коштів навіть на маленьких закупівлях інколи економлять по 60% бюджетного бабла))) А Ви кажетенемає результатів. Хто хоче – той знає)

Анатолій
19.06.2016 at 21:33

Віталій. По прозоро мабуть більше Вашої заслуги ніж Редчика)
А щодо економії аж 60%… Це означає, що раніше цих 60% осідали в чиїхось карманах в вигляді відкатів? Якщо для продавців зараз навіть вигідно продавати на 60% дешевше, то раніше мабуть ці самі 60% також цим продавцям не попадали, а попадали в кишені нечистих на руку керівників?

Віталій
19.06.2016 at 21:43

Та яка різниця.Я чиєї заслуги більше? Як на мене, то тут ділитися не варто. Але я точно можу сказати, що за папєрєдніків таке рішення тобто не пройшло б)))
А щодо 60%, то цілком може бути. якраз про такі випадки свого часу розповідав Володимир Шеремета:
http://pravongo.org/pro-osoblyvosti-remontiv-dorih-ta-trotuariv-v-zmilnyku-rozpoviv-deputat-volodymyr-sheremeta/

Анатолій
19.06.2016 at 21:51

І що добився Шеремета? Когось притягнули?

Віталій
19.06.2016 at 22:15

А Шеремета вповноважений когось притягувати?))) А чого добився… Ну, як на мене, то багато чого. Якщо бути відвертим, то були звернення до правоохоронних органів щодо цих порушень. І не тільки цих. Але все або спускалося на тормозах, або слідство затягувалося… І в цьому не останню роль відіграли правоохоронці, за якими так сумують окремі дописувачі форуму)))
До того ж це відео зіграло, хоч і маленьку, роль під час виборчої кампанії. А ще – саме Шеремета був одним з ініціаторів та розробників положення про підпорогові закупівлі в системі ПроЗорро… Так шо давайтє нє будєм – тут дай Бог каждому…)))

Анатолій
19.06.2016 at 22:25

З заяви Шеремети сподобалось: “Нові тротуари, клумби, паркани – це не заслуга міського голови, це його обов’язок та робота, за яку ми йому сплачуємо зарплату, але яку він робить не дуже добросовісно.”
Я думаю, що ця фраза також повністю підходить Редчику і Костюку))).
Але мабуть Шеремета публічно такого Редчику не скаже))), адже САМ ПРОСИВ ВИБОРЦІВ, щоб вони голосували за Редчика))). І Мороз ПРОСИВ за Редчика. А зараз мабуть вже забув), бо посади секретаря йому вже замало. Злигався з деякими продажними посадовцями та депутатами в міській раді і підставляє по повній бідного і самотнього Сірожу, хоче сам скоро зайняти місце мера. Посадовцям видно пообіцяв нові “тепліші” посади))), а вони продажні шкури і купились. Жени Сірожа їх всіх з роботи, бо сам скоро без цієї роботи залишишся!)))

Віталій
19.06.2016 at 22:58

Я більше Вам скажу: я також просив за Редчика))) І не тому, що був зачарований ним , а тому. що розумів, що це єдиний шанс позбавити Грушка посади)))
А щодо слів Шеремети, то погоджуюся – ця фраза підходить і Грушку, і Редчику, і Костюку, і будь якому іншому керівнику…))) І не посперечаєшся)))

Александр
21.06.2016 at 10:00

Шило на мило поменяли…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *