Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

30.10.2014

В ХМІЛЬНИКУ МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ МАЙДАН СВОБОДИ

imagesВ Хмільнику може з’явитися Майдан Свободи. Таку назву підтримала комісія з питань перегляду топонімічних назв вулиць та провулків, інших об’єктів міського господарства, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення або демонтажу пам’ятників та пам’ятних знаків на території міста.

Сподіваємося, що питання найменування площі буде винесене на чергову сесію Хмільницької міської ради і площа, на якій раніше стояв пам’ятник Леніну отримає назву – Майдан Свободи.

Для довідки:

Питання найменування площі на якій раніше стояв пам’ятник Леніну було ініційоване громадською організацією «ПРАВО». За час проведення громадського обговорення до міської ради надійшло всього з пропозиції щодо назви площі: Майдан Незалежності Площа Свободи та Майдан Свободи.

9 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ МАЙДАН СВОБОДИ

Мегофон
30.10.2014 at 21:44

Майдан Свободи – гарна назва. Вимовляється легко і запам’ятовується.

1111
30.10.2014 at 22:45

Було б непогано!

Віталій
30.10.2014 at 22:48

Тепер все залежить від міського голови. Саме він, відповідно до законодавства, має внести пропозицію до міської ради. А далі – як проголосують депутати…

Небайдужий
31.10.2014 at 00:41

Хороший варіант назви. Мені подобається 🙂

Юра Оляновський
31.10.2014 at 09:26

Майдан Свободи – чудова назва! Ще би гарно його облаштувати. Фонтан зробити. Все таки курортне місто, центральну площу можна зробити одним з найкрасивіших місць Хмільника.

Віталій
31.10.2014 at 09:34

Пане Юрію! Зараз якраз триває конкурс ідей на облаштування центральної площі міста. Кожен громадянин може подати до міської ради власну ідею. Після цього буде проведено конкурс і найкращу ідею буде втілено. Так що пропоную долучитися до цього. Більше – за цим посиланням:
http://pravongo.org/v-hmilnyku-ofitsijno-oholosyly-konkurs-idej-na-oblashtuvannya-tsentralnoji-ploschi-mista/
а також тут:
http://pravongo.org/v-hmilnyku-prodovzhyly-konkurs-idej-schodo-oblashtuvannya-tsentralnoji-ploschi-mista/

і шо?
03.11.2014 at 15:29

Як на мене – Майдан у нас вже є. В Україні Майдан вже ототожнюється з МАЙДАНОМ, і будь-якому іншому майдану місця не повинно бути, і на цьому слові немає необхідності зауважуватись… Загальноприйнятне слово ПЛОЩА, Площа Свободи, най би було й так… чи Площа Незалежності…Ще варіантів може бути багато…

І то!
03.11.2014 at 22:37

Напевно, перейменуванням площ та вулиць, мають займатись знавці культури та історії свого краю, а не політики і бізнесмени. В Україні так склалось, що вулиці називають не 1,2,3… а символічно, або в чиюсь честь. А що ви скажете унуки на запитання – а чому майдан свободи? – Бо депутат Мельничук так захотів?

Віталій
03.11.2014 at 22:56

Перейменовуванням площ та вулиць мають ті, кому передбачено це законом, а саме – міська рада. А от пропозиції щодо майбутньої назви мають право надсилати всі бажаючі. Щодо цього конкретного випадку, то громадське обговорення тривали 2 мсяці і кожен мав можливість надати власне бачення назви площі. Всього надійшло аж 3 (три) пропозиції. і в кожній згадувалася назва площа (чи майдан) Свободи. Тепер слово за депутатами…
До речі, міський голова, перед тим, як внести пропозицію щодо назви площі на розгляд сесії, має дати обгрунтування, чому саме Свободи… Так що якось так…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *