Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

29.08.2012

В ХМІЛЬНИКУ МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ «ПОВІТРЯНИЙ БУДИНОК»

Влада міста Хмільника збирається зняти багатоквартирний будинок з балансу ЖЕКу, але якій установі чи організації він буде переданий – невідомо…

Такий висновок напрошується після ознайомлення з відповіддю міського голови на запит на інформацію мешканця будинку №13, що на вулиці Леніна. Громадянин в своєму зверненні запитав, на чиєму балансі знаходяться ліфти цього будинку.

Міський голова відповів, що ліфти знаходяться на балансі ЖЕКу, принагідно зазначивши, що «на чергову сесію міської ради готується проект рішення щодо виключення з переліку майна міської комунальної власності будинку по вулиці Леніна, 13, … та зняття його з балансу КП «Хмільницька ЖЕК».

Наразі невідомо, яка доля спіткає цей будинок в майбутньому і на баланс якої установи чи організації його буде передано. В будинку не створено ОСББ. Саме з метою отримання відповіді на ці питання, на ім’я міського голови було надіслано ще 3 запити на інформацію, в яких запитується про наступне:

  • керуючись якими нормативно-правовими актами (прошу вказати конкретну статтю, назву документу, а також дату його затвердження) у відповідності до яких будинок по вулиці Леніна, 13, має бути виключений з переліку майна міської комунальної власності та знятий з балансу КП «Хмільницька ЖЕК»;
  • на  баланс якої установи чи організації планується передати будинок по вулиці Леніна, 13, після виключення його з переліку майна міської комунальної власності та зняття його з балансу КП «Хмільницька ЖЕК»;
  • надати проект рішення щодо виключення з переліку майна  міської комунальної власності житлового будинку по вул. Леніна 13 та зняття його з балансу КП «Хмільницька ЖЕК», який готується для винесення на чергову сесію Хмільницької міської ради.

Пропонуємо вашій увазі відповідь міського голови:

7 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МОЖЕ З’ЯВИТИСЯ «ПОВІТРЯНИЙ БУДИНОК»

Небайдужий
29.08.2012 at 22:21

Керують містом типові двієчники. Це вже всім давно зрозуміло… Лишилося нез’ясованим лише одне питання, коли вони вже докеруються? 😉

Небайдужий
29.08.2012 at 22:55

Відповідно до офіційного тлумачення положень статей 1, 10 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» на підставі рішення Конституційного Суду України № 4-рп/2004 від 02.03.04 по справі №1-2/2004 право спільної власності на допоміжні приміщення багатоквартирного будинку виникає з моменту приватизації квартири. Але, до моменту створення об’єднання співвласників, житлові будинки перебувають у комунальній власності, у віданні органів виконавчої влади та на балансі міських експлуатуючих організацій та дільниць. Балансоутримувачем здійснюється утримання житлових будинків і прибудинкових територій, тобто виконується комплекс робіт, спрямованих на створення необхідних умов мешкання в будинку людей, забезпечення збереження житлового будинку, його належного санітарного та технічного стану. Частка власності окремого громадянина в загальній власності законодавством не визначена, як не визначено і саме поняття «співвласність». Не розроблено механізму передачі або набуття права власності на багатоквартирний будинок. Лише право власності громадян на квартиру оформляється свідоцтвом про право власності на неї.
Отже, спроба міської ради позбутися багатоквартирного житлового будинку суперечить чинному законодавству та порушує права його мешканців. Може хоч на цей “фокус” прокуратура нарешті якось відреагує???

і шо?
31.08.2012 at 14:21

Так може пан Голова хоче викупити весь будинок з його патрахами і прибудинковою територією, адже він тоже є співвласником цього будинку.

Віталій
31.08.2012 at 15:33

Для того, щоб щось купити, має бути той, хто хоче продати…))) На скільки відомо мешканці навіть не знають про те, що їхній будинок збираються зняти з балансу ЖЕКу)))

і шо?
31.08.2012 at 16:02

Один мешканець знає точно, а це вже якийсь відсоток.

Віталій
31.08.2012 at 16:04

))) Так один мешканець не може продати більше, ніж свою власну квартиру…)))

і шо?
31.08.2012 at 20:01

Ах он оно чё…)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *