Close
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10.11.2015

В ХМІЛЬНИКУ МИМОВОЛІ ЗАБЛОКУВАЛИ РОБОТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

dauni-huy-znaet_40805734_orig_В Хмільнику склалася ситуація, коли виконавчий комітет Хмільницької міської ради просто не зможе прийняти жодного рішення.

Це сталося через непорозуміння в депутатському корпусі щодо обрання кандидатів на посаду заступників міського голови. Ці особи за посадою мали б увійти до складу новообраного виконавчого комітету. Але так не сталося, що й стало причиною блокування діяльності виконавчого комітету в майбутньому.

Попередній склад виконавчого комітету втратив свої повноваження після формування нового складу виконкому, що, власне, і сталося. Депутати визначили, що до складу новообраного виконавчого комітету має увійти аж 13 осіб. Під час пленарного засідання депутати відхилили 2 кандидатури на посаду заступників міського голови, які одночасно мали стати членами виконавчого комітету. Затверджено було лише пані Любов Гамак та пана Ігоря Павлюка. Також було окремо визначено ще двох членів виконавчого комітету міської ради: пана Олександра Грицишина та пана Олександра Мудрого.

Разом з міським головою, який також входить до складу виконавчого комітету і очолює його, увійшло 5 осіб: Сергій Редчик, Любов Гамак, Ігор Павлюк, Олександр Грицишин та Олександр Мудрий.

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначає, що засідання виконавчого комітету є правомочними, якщо в них бере участь більше половини від загального складу виконавчого комітету.

Проводимо прості обрахунки: загальний склад виконкому визначили в кількості 13 осіб. Більше половини від загального складу – це мінімум 7 осіб. А в нас лише 5…

Тобто наразі всі засідання виконавчого комітету міської ради є неправомочними. Принаймні до внесення змін та доповнень до його персонального складу. А для цього потрібно знову скликати сесію.

Зважаючи на те, що до повноважень виконавчого комітету міської ради віднесено вирішення досить важливих питань за якими стоять конкретні долі людей, то ці люди просто стали заручниками ситуації, що склалася. Сподіваємося, що вона вирішиться якнайшвидше.

 

60 Comments on “В ХМІЛЬНИКУ МИМОВОЛІ ЗАБЛОКУВАЛИ РОБОТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

ЦЕ Я
10.11.2015 at 21:32

Не депутати прямо скажу а прогнута нардепом гниль.

Eстер
10.11.2015 at 21:50

Отже, депутати, які обиралися як слуги народу, через їх власні амбіції, нездатність домовитися про розподіл сфер впливу, виміряючись хто з них начальник, а хто дурак сьогодні кинули тих чиї інтереси йшли в раду представляти. Блокуючи діяльність виконавчого комітету вони заблокували основну роботу служби у справах дітей, яка створена для захисту прав дітей да і не тільки її роботу. Наразі в пятницю 6 жовтня було встановлено контакт прийомної матері з однією дитиною-сиротою, яка перебуває в Лікарні, і буде там перебувати до тих пір поки нашим виконкомом не буде прийнято рішення про направлення цієї дитини на виховання в сім’ю, а вона сподівалася, що до кінця цього тижня буде вже в сім’ї, їсти нормальні харчі, ходити до школи, мати сім’ю, маму – щоб цих депутатів та на ті харчі на той же термін, на який вони прирекли цю дитину. Але це ще не все: на разі прийнято рішення суду про позбавлення батьківських прав батьків і дитина знову не захищена, тому що виконкомом мало б бути прийняте рішення про надання статусу дитині, що в свою чергу тягне за собою її соціальний захист, захист її житлових та майнових прав, право на смі’ю, адже жодна дитина не може бути ні направлена ні влаштована в сім’ю поки їй не встановлено статус. Завтра можливо буде прийняте ще одне рішення про позбавлення ще одних батьків батьківських прав стосовно їх трьох дітей, які перебувають і будуть перебувати в інтернатних закладах поки наші “слуги народу” ділитимуть посади. А що робити працівникам міської ради з іншими заявами по яких мають бути винесені рішення виконкому????????????
Наша влада оновилася на долб…..

Melange
10.11.2015 at 22:03

В цьому провина не тільки депутатів.Склад виконавчого комітету 13 осіб. Що заважало запропунувати міському голові ще людей до складу виконавчого комітету, щоб набрати необхідний мінімум для роботи виконавчого комітету. Але так хотілося пригнути в крісло що за даже не подумав новообраний мер.

Eстер
10.11.2015 at 22:09

в цьому провина всіх хто думав лише про власні амбіції, або амбіції когось хто диктує їм свою волю, я ж це написала з самого початку, хоча мали б згуртуватися для роботи на благо хмільничан.

Поліна
10.11.2015 at 22:24

Частково згодна з дописувачем Естер. Проблеми дітей – це дуже важливо. Як і проблеми інших громадян, бо кожному болить своє. Та частково згодна і з дописувачем Melange. Винні у цьому не тільки, ба навіть, не стільки депутати. Хоч і з них відповідальності знімати не буду. Заступники міського голови – це надто важливі посади, від яких залежить дуууже багато. І не можна допустити, щоб у цих кріслах опинились випадкові або некомпетентні люди. Повторення історії, яка була з Петьою Дреженковим (не проти ночі буде згаданий) ой як не хочеться. Тому, на випадок, якщо тось із заступників не буде затверджений, пан Редчик мав би підготувати інші кандидатури для подання до складу виконавчого комітету. Чому він цього не зробив не знаю, але це його прорахунок. Я лиш сподіваюсь, що це буде найбфльший з його прорахунків.

ОгО
10.11.2015 at 22:30

при Грушкові було два заступника, а Редчику знадобилось три, які повноваження в Шевченко чи це плата за підтримку ?

Віталій
10.11.2015 at 22:32

При Грушку було 3 заступника. Потім один звільнився. Та це не має зараз ніякого значення. Кандидатуру пані Шевченко не підтримали. Так що і про її повноваження та плату говорити недоречно…

ОгО
10.11.2015 at 23:01

Але ж законом не забороняється ще раз внести дані кандидатури на розгляд сесії

ЦЕ Я
10.11.2015 at 23:08

Сподіваюся що новообраний мер так і зробить.

Віталій
10.11.2015 at 23:09

Та до чого тут окремі кандидатури?))) Мова йде про те, що наразі блоковано роботу виконавчого комітету. А від його роботи, на повному серйозі, залежать конкретні людські долі. До того ж все це можна буде зробити лише на сесії. А коли вона відбудеться – хтось може з впевненістю сказати? Аж в грудні? Чи може зроблять позачергову? А під час позачергової можна розглядати такі питання – хто знає?)

Федір
10.11.2015 at 23:26

Кількість заступників йому диктують соратники та спонсори,він лише виконавець який змушений покірно відпрацювати,своєю волею він би такий ганебний список не представляв.

Громадянин
10.11.2015 at 23:54

Про які списки чи спонсорів мова, кандидатури заступників визначає згідно закону новообраний міський голова, йому з цими людьми працювати, як можуть депутати, які по суті ще самі нічого толкового не втяли блокувати кандидатури заступників, які подає новий міський голова. Попрацюють невиправдають довіря тоді будь ласка ставте питання про іх заміну. Фактично стався саботаж. При чому в його класичному грушківському стилі. Питання до бютівців, ляшківців,порошенківців,європейців, народного контролю, свободівців, шановні, ви сьогодні показали свою розєднаність, але разом з тим ви проявили свою суттєву відмінність від усієі іншоі фруктомаси. Зберіться подумайте що ви сьогодні втяли, як виконали ту присягу, яку давали на вірність громаді міста.

Baron
11.11.2015 at 00:32

А списки спонсорів ось такі: (…)( Шевченко Юрій), костюк та найголовніший покровитель-спонсор це боровський Максим

Тарас Носальський
11.11.2015 at 00:42

Мені от цікаво, якщо у Виконкомі може бути 13 осіб чому не були подані кандидатури на усі вакантні місця?

Віталій
11.11.2015 at 01:29

Тому що хтось банально не прорахував ризики щодо можливості подальшої безперешкодної діяльності виконкому… От і маємо, що маємо: хотіли, як краще, а вийшло, як завжди…)))

Федір
11.11.2015 at 12:07

Громадянин,хто з того списку може працювати на користь міста там одні пристосуванці з пустими головами.

ОгО
11.11.2015 at 13:38

Громадянине, ще раз перегляньте виборчий список “Народного контролю”, Костюк Ю.В, Шевченко Л.В., Павлюк І.М. Саме ця політична сила найбільше підтримувала і спонсорувала Редчика на посаду міського голови, от і виникає думка а чи це не розрахунок за результат.

нострадамус
11.11.2015 at 15:47

а я казав шо буде ж..па.а ви не вірили. ха-ха. тепер секретарем буде кубряк, редчика кончать, і 2 роки будемо далі під васьою.

Виталий
11.11.2015 at 18:29

Чесно я навіть не здивований все сталося так як і думав і про які зміни можна говорити якщо зараз блокують роботу виконавчого комітету буцімто мимоволі

ЦЕ Я
11.11.2015 at 22:04

Міський голова насамперед обирає собі заступників з якими бачить подальшу співпрацю і те що він хоче щоб в його команді були люди з якими він вже працював і знає їх нічого поганого не має., а погано те що сьогодні вже душать новообраних депутатів маючи їх з самого початку за бидло , яке можна придушити , яким можна маніпулювати і саме головне що не на користь громаді а в задоволення лише своїх особистих амбіцій а про громаду геть не згадуючи.

Зае - - ло !!!
11.11.2015 at 22:32

Відьмарський шабаш “ригіаналов” бувших, перефарбованих, та тих шо їм просто соромно, ВІТЯ “Проффесор”, пузо рве зосміху!

Федір
11.11.2015 at 22:52

Голова обирає ?А хто його питав,команда підтримки рвеця до корита,щоб відбити витрати відкрито інеприховано!

ЦЕ Я
11.11.2015 at 22:57

Федір ви мабуть міряєте всіх по собі і мислите в міру своєї розпущеності.

Федір
12.11.2015 at 14:59

Навіщо щось міряти ,перечитавши прізвища кандидатів у замісники усім все ясно.

і шо?
12.11.2015 at 17:48

І шо тут крамольного, якщо сила, яка підтримувала кандидата, намагається допомогти йому для виконання обіцянок громаді…

ЦЕ Я
12.11.2015 at 22:38

А крамольно те що Свобода вже куплена нардепом , який заінтерисований в тому щоб міська рада не працювала злагоджено , бо його підопічного грушу прокатали на виборах , от і сходить тепер з гума і ні до якої громади йому не має діла . своя рубаха з особистими амбіціями ближче до тіла.

Василь
13.11.2015 at 07:32

Незнаю що скупив нардеп,але що катер зі своїм підопічним морозом скупив половину депутатів і який дуже зацікавлений недавати Редчику працювати щоб перед слідуючими виборами використовуючи свої брудні методи кричати що мер нічого неробив тільки крав і пропхнути мороженого на мера.

ЦЕ Я
13.11.2015 at 15:49

Василю , ви пишете про сон сірої кобили, чи про те як нардеп спить і бачить Кубряка секретарем ради .а в подальшому мером . який мав би зайти найбруднішим способом, про який можуть мріяти лише УРОДИ , а на ХМІЛЬНИЧАНИ.

Іван
14.11.2015 at 09:02

Смішний народ))) невже так важко здогадатись що петро з гнилою грушкою хочуть реваншу, і не стільки василь як петро … Причина в тому що команда ” хлопчаків” дала підсрачника нардепу а хмільничани стомлені від суцільних поборів та брехні допомогли їм у цьому голосуючи за Редчика !!! Усім відомо що нова політика, аграрна, єдиний центр кубряка це ті пі… Дарастичні сили які як пси служать своєму господареві!!! І яким абсолютно до лампочки наше місто !! І ще говорили що поліщук зі свободи клявся у вірності юрчишину, і це він довів на першій сесії заваливши голосування за секретаря та замів – цілуючись від радощів з малою гнилою грушкою!!!! Так що у хмільнику ніякої партії свобода не існує а існує ще один сателіт смердючих регіоналів!!!!!!!!!!!!!!!!!

Baron
14.11.2015 at 20:49

оце то ви Іване геній, у вас просто супер залізна логіка, …..ви краще замість того, щоб дивитись хто і з ким цілується, ділом корисним зайнялися…

Baron
14.11.2015 at 22:02

А “абсолютно до лампочки наше місто” як мінімум тим, хто в ньому не проживає, бізнес і сім’я якого знаходяться не в нашому місті….. І такий як мороз та його команда працюючи і підтримуючи на таких людей, тим самим доводять те, що і йому те місто не просто до лампочки, а до самого того місця. і це факт!!!!!!!!!!

ОгО
14.11.2015 at 23:05

цікаво, а кого ви шановні дописувачі бачите секретарем міської ради, з нинішнього депутатського складу ?

ВІДГОЛОС
14.11.2015 at 23:23

йде відголос по Хмільнику що свободівець Поліщук не просто клявся перед нардепом у собачій вірності , а клявся на Біблії , щоб нардеп був на 100 відсотків впевнений в своїх домаганнях і “любові до Хмільника”

Антон
15.11.2015 at 00:11

Як можна клястись на Біблії, якщо в ній сказано:
(От Матфея 5:34-37)
34 Я же говорю вам: не клянитесь вовсе. Не клянитесь ни небом, потому что оно – престол Божий,
35 ни землей, потому что она – подножие Его, ни Иерусалимом, потому что это город великого Царя[i].
36 Не клянись своей головой, потому что сам ты даже одного волоска не можешь сделать белым или черным.
37 Пусть ваше «да» будет действительно «да» и ваше «нет» – действительно «нет». Все же, что к этому добавлено, – от лукавого.

Baron
15.11.2015 at 00:54

відголос це ви особисто таке бачили??????

Іван
15.11.2015 at 03:12

Та ніякий Поліщук не свободівець, він запроданець , і це факт!!!!! Він служив злодюзі і справно відпрацьовує по певних позиціях!!!!! Цікаво знати що поєднує ” свободівця ” Поліщука з режимом яника ? Відповідь проста – людина настільки залежна від попередньої влади і причетна до махінацій що секретаря який дасть відповідь на ці питання, Поліщук просто допустити не може.. Бо по ньому видно також є питання))) Але як говорять у народі, скільки клубочку не витись а кінець буде. Так що дорогенькі як би ви не приховували злочини а кінець тим усім проделкам мусить бути!!! Повернусь до виборів, переміг Редчик і з суттєвим відривом, і усі знали хто був з ним у команді і усі розуміють що пустивши ” незручного ” секретаря та зама вони ризикують опинитись не на депутатській лаві а на лаві … Усі ригівські недобитки уже дали оцінку команді нового мера))), а може дати можливість їм попрацювати на місто і тільки після цього триндіти!!!!

Іван
15.11.2015 at 03:14

І ще не на Біблії а на образі який стоїть у Петра ” приподобного” у кабінеті в міськраді))

Антон
15.11.2015 at 09:13

Шановний Іван. Говорячи “Усі ригівські недобитки” Ви мабуть мали на увазі і Редчика? Адже він став депутатом попередньої ради по списках партії регіонів. Чи я помиляюсь?

Baron
15.11.2015 at 10:36

Іван ти случайно не МОРОЗ?????

Baron
15.11.2015 at 12:56

Кому ж як не вам знати……,ви Іване по собі, мабуть, судите…..перед катеринчуком так само клятву давали, і думаєте, що усі такі як ви

aeternam
15.11.2015 at 13:42

Товариство, ау!!! Допоки ви вирішуєте, хто поділить недограбоване за 30 років, зробіть паузу, згадайте про перевізників та про дороги(тому що дороги- це індикатор дурості). По вулиці Сашка Гарматного(А.Пушкина) під час дощу кладеться асфальт, на машрут №5 не виходить в час пік три машини із п’яти, міське освітлення вимикається о 5.00 ранку, коли люди починають на роботу добиратись, маршрутки змагаються, як на трасі формули №1, підрізаючи один одного, та створюючи аврійну ситуацію…(відео та фото є,не знаю як додати) ГАНЬБА !!!

ВІДГОЛОС
15.11.2015 at 18:22

ВАРОН , якщо ти думаєш що брехливими відписками відволочеш увагу від клятви запроданців перед нардепом , то ти помиляєшся , далі буде більше інформації.

Baron
15.11.2015 at 18:55

Було б непогано якби ви щось корисне і добре для людей та міста робили……. а то складається таке враження, що мороз та його ко тільки тим і займаються, що видивляється хто і з ким цілується, обнімаються……..на пліткуванні про інших, авторитета собі не побудуєте…….ви ж тільки те й робите, що всіх, абсолютно ВСІХ поливаєте брудом, а самі ж які!!!!!! Де результати вашої плідної роботи, а їх, на жаль немає, тільки одна писанина і балаканина…….

житель
16.11.2015 at 06:55

Шановна громадо. Вибори пройшли. Перемогла, як завжди, брехня. Може досить зациклюватись на одному- маршрутки їздять як хочуть, а то й зовсім їх немає, асфальтоукладчики під шафе кладуть аби як асфальт, а ми вирішуємо хто буде в якому кріслі. Всім “достойникам” дадуть портфелі і нас з вами не запитають.

Іван
16.11.2015 at 08:12

Дійсно вибори пройшли, маршрутки їздять як хочуть, асфальт кладуть як хочуть! Даю відповідь: за маршрутки бонсевич проплатив наперед, за асфальт вася також забрав наперед! А ті довб…ойоби депутати граються у політику, створіть комісію з відповідності ціни проїзду, впевнений що обґрунтована ціна три гривні!! І теж саме по асфальту – зробіть незалежну експертизу , і все стане на свої місця! Так що продажні депутати : кубряки , подільські , поліщуки та бублики – от такі справи!!!!!!!!!!!

козак
16.11.2015 at 09:34

Исполком не работает из-за амбиций отдельных представителей команды Редчика которые хотят власти и больше им нечего не нужно.
Депутаты на первой сессии показали , что они пришли работать и не будут прогибаться перед мэром и его командой. А если кто то думает что депутаты должны голосовать так как они хотят то пусть забудут об этом.
Относительно давления на депутатов пусть смотрят на себя (представители новой команды ) когда сейчас осуществляют беспрецедентное давление на депутатов, многим угрожают пробуют подкупить только бы проголосовали за нужные кандидатуры. Даже вызывали «революционного коменданта» чтобы помог им.

козак
16.11.2015 at 09:36

Интересно какой результат рассмотрения в суде дела (которое инициировал Шеремета) о стоимости проезда.

Baron
16.11.2015 at 14:23

Не потрібно когось обзивати такими словами, які мабуть, близькі вам Іване особисто……якщо вам хтось не подобається з депутатського корпусу, то як справжній мужчина, скажіть їм це прямо в очі……, але занадто слабкі духом, прямо в МОРОЗівському стилі, все за спиною і “втіхяря”.

ОгО
16.11.2015 at 18:50

ще забули пані Король з дільниі АТП, яка рахувала бюлетні до 16.00 26.10., знущалась над членами ДВК обзивала спостерігачі і взагалі робила, що хотіла. Король-АТП, Чорна-МО, Шевченко-СШ №2,Міселюк-МВК – це голови комісій часів ПР, вони пройдисвіти вищої кваліфікації цими головами фальсифікувались результати виборів ще за часів януковича. Їх взагалі й близько не можна підпускати до виборчих дільниць, якщо є можливість повідомте хто був субєктом подання цих кандидатур членами ДВК.

aeternam
17.11.2015 at 00:50

До речі(не Редчика(не плутайте)). А чому нам не згадати історію.
1812 рік маленький пра-пра-пра-прадід Сашка Поліщука здав Ассаду всі плани Генштабу. Далі пробіл-історія не працює. 1928 рік-прадід Поліщука має і ставочок, і садочок, але Сашко Поліщук не мириться з цим і здає діда радянській владі. За це він отримав звання ПАВКИ МОРОЗОВА та червоний галстук. А далі пішло та поперло комсомол,(правда в списках регіонів до рад стояв далеко позаду Редчика у 2012 році).
ПРО ДЕПУТАТСЬКІ ІКОНИ. На наступній сесії підходьте до столика Поліщука- тут гарантуються:чай, кава,мо…пардон, мороз.дива не буде…
Та ще-клятва на образі преподобного Петра-30 баксів;
-клятва на ликові Миколи перебіжчика-3 бакси
Все ж таки один із них колишній

ВІДГОЛОС
17.11.2015 at 21:20

Депутатам скидають есемески з штабу нардепа , хочуть хоч цією ахінеєю відволікти увагу від голосування по совісті , думаючи що таким чином тдепутати мусять проголосувати за продажного нардеповського оборотня кубряка (самого “чесного та порядного”) готового пролягти або підлягти під того хто щось пообіцяє.

Антон
19.11.2015 at 22:31

Я щось не можу зрозуміти. В чому проблема ?
Адже згідно Закону Про місцеве самоврядування:
Після закінчення повноважень ради, сільського, селищного, міського голови, голови районної у місті ради її виконавчий комітет здійснює свої повноваження до сформування нового складу виконавчого комітету.
Отже плки не сформували новий виконком, зараз діє старий.

Віталій
19.11.2015 at 22:44

Неправильно. Новий виконавчий комітет таки створений: було прийнято рішення про його кількісний (13 осіб) склад. Але коли дійшло до голосування за персональний склад, то не всі кандидатури отримали підтримку. Таким чином вийшло, що виконавчий комітет недосформований, тобто сформований, але не в достатній кількості осіб. Якщо загальний склад визначено в 13 осіб, то для того, щоб він міг зібратися і приймати рішення, потрібно не менше 7 осіб. А в нас всього 5… І все…

Антон
19.11.2015 at 22:54

В законі написано: До сформування нового складу. Персональний склад не сформований. Чи не так?

Антон
19.11.2015 at 23:02

Який новий склад виконкому?
Закон:
Виконавчий комітет ради утворюється у складі відповідно сільського, селищного, міського голови, районної у місті ради – голови відповідної ради, заступника (заступників) сільського, селищного, міського голови, голови районної у місті ради, керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету, а також керівників відділів, управлінь та інших виконавчих органів ради, інших осіб.
То чи сформований у такому складі виконком?

Віталій
19.11.2015 at 23:10

Прошу уважніше читати матеріал. Затвердили Любов Гамак (заступник міського голови) та пана Ігоря Павлюка (керуючий справами виконкому). Також було окремо визначено ще двох членів виконавчого комітету міської ради: пана Олександра Грицишина та пана Олександра Мудрого. Плюс – міський голова. І НЕ підтримали кандидатури пана Юрія Костюка та пані Людмили Шевченко. Якби ці дві кандидатури все ж таки було підтримано, то проблем не було б взагалі: виконком складався б з 7 осіб, а це якраз ота мінімальна кількість, яка необхідна для його функціонування. Але цього не сталося і до складу новоутвореного виконкому входить всього 5 осіб. А цього не достатньо, бо легітимність засідання наступає лише тоді, коли на ньому присутні не менше половини від загального складу. Загальний склад визначили в 13 осіб… і тому не вистачає 2 осіб для легітимності засідання. От і вся математика…

Антон
19.11.2015 at 23:45

Тобто, по Вашому, для того, щоб сформувати новий склад виконкому, достатньо лише визначитись з кількісним його складом?

Віталій
20.11.2015 at 00:04

Звичайно ні!))) І кількісний, і персональний))) І зараз персональний такий:
1. Сергій Редчик;
2. Любов Гамак;
3. Ігор Павлюк;
4. Олександр Мудрий;
5. Олександр Грицишин.
І якби ще затвердили 2 заступників (Костюка та Шевченко), то членів виконкому було б 7 і він би нормально функціонував…

Антон
20.11.2015 at 06:53

1. Ви вважаєте виконком в якому персональний склад лише 5 з 13 сформованим?
2. Чому тоді міський голова не запропонував ще двох членів виконкому (не заступників)?

Віталій
20.11.2015 at 09:06

1. Я нічого не вважаю, я просто констатую факти: виконком створено, визначено його кількісний склад та визначено його персональний склад. Але тієї кількості осіб не досить, щоб він почав функціонувати;
2. Чому міський голова не запропонував ще двох кандидатів до виконкому – не знаю. Запитайте в нього;

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *